Gustav Engvall
Sweden · Midfielder

Gustav Engvall

YAŞ29
BOY185 cm
KİLO85 kg
KULÜPKuPS
DOĞUM YERİKalmar
LİGVeikkausliiga
BU SEZON2G · 1A
Gol20.35 / 90
Asist10.17 / 90
Şut122.08 / 90
Kilit pas40.69 / 90
Başarılı dripling81.39 / 90
Kazanılan ikili254.34 / 90
Rating6.87
OYUNCU PROFİLİVeikkausliiga 2026 · 64 orta sahalar
Kilit pas — %43 (0.69) Asist — %68 (0.17) Drible — %71 (1.39) Pas isabeti — %35 (%78) Top kapma — %10 (0.52) İkili mücadele — %49 (%36) 46 ORT. % 43 68 71 35 10 49
  • Kilit pas 0.69 %43
  • Asist 0.17 %68
  • Drible 1.39 %71
  • Pas isabeti %78 %35
  • Top kapma 0.52 %10
  • İkili mücadele %36 %49
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 519 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉 Allsvenskan2023 · IFK Varnamo · 26 maç 11gol3.
11. Veikkausliiga2026 · KuPS · 18 maç 2gol11. 1asist14.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 Challenger Pro League2018/2019 · Belgium
🏆 Cup2018/2019 · Belgium
🏆 UEFA U21 Championship2015 Czech Republic · Europe
🏆 Svenska Cupen2014/2015 · Sweden
🏆 Svenska Cupen2012/2013 · Sweden
🥈 Super Cup2019/2020 · Belgium · 2nd Place
🥈 Super Cup2015 · Sweden · 2nd Place
🥈 Allsvenskan2015 · Sweden · 2nd Place
🥈 Allsvenskan2014 · Sweden · 2nd Place
🥈 Super Cup2013 · Sweden · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 15 G+A
2020 0 2021 2 2022 4 2023 15 2024 7 2025 0 2026 3
GolAsist
2026/27 9 519 2 1 6.87
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
VeikkausliigaKuPS 9 519 2 1 6.87
Şut12%83 isabet
Kilit pas4
Drible8%42 başarı
İkili kazanılan25%36
Faul36 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1181 yedek
G+A / 900.52
2025/26 2 167 0 0 6.40
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueKuPS 2 167 0 0 6.40
Şut3
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan7%44
Müdahale1
Faul53 kazanılan
İlk 112
2024/25 28 2.096 3 4 6.91
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanIFK Varnamo 28 2.096 3 4 6.91
Şut38%47 isabet
Kilit pas24
Drible40%49 başarı
İkili kazanılan109%42
Müdahale23
Faul3336 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11244 yedek
G+A / 900.3
Kart4
2023/24 26 2.017 11 4 7.05
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanIFK Varnamo 26 2.017 11 4 7.05
Şut34%74 isabet
Kilit pas24
Drible59%52 başarı
İkili kazanılan128%47
Müdahale21
Faul2945 kazanılan
Ofsayt13
İlk 11224 yedek
G+A / 900.67
Kart3
2022/23 19 1.065 1 3 6.72
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienSarpsborg 08 FF 13 991 1 3 6.73
Jupiler Pro LeagueKV Mechelen 6 74 0 0 6.56
Şut24%54 isabet
Kilit pas14
Drible12%38 başarı
İkili kazanılan33%34
Müdahale8
Faul1010 kazanılan
Ofsayt6
İlk 11136 yedek
G+A / 900.34
Kart2
2021/22 27 455 2 0 6.57
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueKV Mechelen 27 455 2 0 6.57
Şut10%80 isabet
Kilit pas4
Drible9%43 başarı
İkili kazanılan31%42
Müdahale8
Faul513 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11324 yedek
G+A / 900.4
Kart1
2020/21 4 25 0 0 6.40
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueKV Mechelen 4 25 0 0 6.40
Faul2
Kart1
TOPLAM GOL5
İLK 11298 yedek girdi
KART5
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
1-15' — 2 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 2 61-75' — 1 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 1-15'
  • 1-15' 2 %40
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 2 %40
  • 61-75' 1 %20
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 16 4-2-3-1 — 6 4-4-2 — 6 3-4-2-1 — 2 4-2-2-2 — 2 3-4-1-2 — 1 33 maç
  • 4-3-316%48
  • 4-2-3-16%18
  • 4-4-26%18
  • 3-4-2-12%6
  • 4-2-2-22%6
  • 3-4-1-21%3
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 M. AlsalkhadiM. Alsalkhadi 1 jaime morenojaime moreno Engvall 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
25.07.2026 VPSH 3-1 77 1 1 2 8.3
27.06.2026 HJK HelsinkiA 0-4 20 1 6.7
23.06.2026 IlvesH 4-3 69 1 2 7.3
13.06.2026 VPSA 1-1 58 6.5
16.05.2026 MariehamnA 1-1 90 4 6.7
22.04.2026 AC OuluH 3-2 15 6.2
18.04.2026 FF JaroA 1-1 62 1 6.3
11.04.2026 GnistanH 1-0 62 2 7.0
04.04.2026 IlvesA 1-3 66 6.9
26.02.2026 Lech PoznanA 1-0 85 3 6.2
19.02.2026 Lech PoznanH 0-2 82 6.6
24.11.2024 Landskrona BoISH 1-0 77 1 1 7.3
21.11.2024 Landskrona BoISA 2-2 19 6.3
10.11.2024 IF ElfsborgH 0-0 30 6.2
27.10.2024 IFK NorrkopingH 1-2 79 1 6.5
20.10.2024 GaisA 0-0 26 6.3
29.09.2024 Djurgardens IFH 1-1 67 2 7.2
25.09.2024 Mjallby AIFA 1-1 45 6.9
22.09.2024 Vasteras SK FKH 2-0 66 6.7
15.09.2024 Kalmar FFA 3-1 73 3 7.0
25.08.2024 BK HackenA 1-1 90 7.0
17.08.2024 Hammarby FFH 0-3 77 2 6.5
10.08.2024 IFK GoteborgA 0-0 90 3 7.2
04.08.2024 SiriusH 2-4 90 2 5.9
20.07.2024 BK HackenH 2-2 90 1 2 7.3
14.07.2024 Djurgardens IFA 1-0 90 2 6.6
07.07.2024 IFK GoteborgH 2-0 90 2 7.2
02.06.2024 Mjallby AIFH 1-2 90 4 7.0
27.05.2024 IFK NorrkopingA 0-4 88 1 1 1 8.2
19.05.2024 Kalmar FFH 0-2 58 1 6.7
15.05.2024 Vasteras SK FKA 0-2 59 1 1 7.2
12.05.2024 IF BrommapojkarnaH 1-1 87 3 7.3
05.05.2024 Hammarby FFA 1-2 85 1 4 8.2
28.04.2024 HalmstadH 1-3 90 1 7.2
24.04.2024 AIK StockholmA 2-0 81 2 7.2
20.04.2024 SiriusA 0-1 89 6.9
15.04.2024 Malmo FFH 0-4 90 6.3
08.04.2024 GaisH 1-2 90 1 6.7
01.04.2024 IF ElfsborgA 2-2 90 1 6.6
12.11.2023 AIK StockholmA 3-1 90 1 3 7.0
04.11.2023 Hammarby FFH 0-0 90 1 6.2
29.10.2023 Kalmar FFA 1-3 87 1 5 7.9
23.10.2023 IFK GoteborgH 3-1 89 1 1 2 7.9
08.10.2023 IFK NorrkopingH 2-1 90 2 7.2
01.10.2023 Mjallby AIFA 2-3 89 1 1 1 7.7
25.09.2023 SiriusH 0-1 63 6.5
16.09.2023 Djurgardens IFA 1-2 31 1 6.6
05.08.2023 IF BrommapojkarnaA 0-2 89 2 6.9
31.07.2023 Malmo FFA 3-1 90 1 5.7
22.07.2023 BK HackenH 1-0 89 7.0
15.07.2023 HalmstadA 2-2 90 2 2 7.9
08.07.2023 Djurgardens IFH 1-2 90 1 1 6.6
01.07.2023 Degerfors IFA 0-2 79 4 6.6
10.06.2023 Malmo FFH 1-3 90 1 2 7.2
04.06.2023 SiriusA 2-0 80 6.5
29.05.2023 Hammarby FFA 0-2 89 1 1 2 8.2
22.05.2023 Kalmar FFH 0-1 90 6.6
14.05.2023 IF ElfsborgA 2-0 90 7.3
09.05.2023 Varbergs BoIS FCH 3-1 78 2 2 8.7
04.05.2023 IF BrommapojkarnaH 0-1 86 1 6.5
ŞUT31
GOL3
xG4.9
xG FARKI-1.9under performing
DÖNÜŞÜM%9.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
85' · xG 0.062 78' · xG 0.098 75' · xG 0.157 61' · xG 0.602 40' · xG 0.061 39' · xG 0.553 13' · xG 0.143 52' · xG 0.01 10' · xG 0.238 83' · xG 0.122 71' · xG 0.072 65' · xG 0.096 61' · xG 0.239 12' · xG 0.016 5' · xG 0.023 26' · xG 0.071 73' · xG 0.071 63' · xG 0.05 11' · xG 0.121 · GOL 53' · xG 0.038 12' · xG 0.076 · GOL 67' · xG 0.044 42' · xG 0.431 · GOL 37' · xG 0.147 29' · xG 0.151 10' · xG 0.379 46' · xG 0.31 39' · xG 0.154 36' · xG 0.126 36' · xG 0.052 18' · xG 0.205
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Açık oyun — 28 (%90) Korner — 2 (%6) Duran top — 1 (%3) 31 şut
  • Açık oyun28%90
  • Korner2%6
  • Duran top1%3
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 15 (%48) Sağ ayak — 14 (%45) Kafa — 2 (%6) 31 şut
  • Sol ayak15%48
  • Sağ ayak14%45
  • Kafa2%6
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR31 şut
1-15' — 7 16-30' — 3 31-45' — 7 46-60' — 3 61-75' — 8 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 61-75'
  • 1-15' 7 %23
  • 16-30' 3 %10
  • 31-45' 7 %23
  • 46-60' 3 %10
  • 61-75' 8 %26
  • 76-90+' 3 %10
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 115 maç
KuPS 11maç 2025–2026
IFK Varnamo 54maç 2023–2024
KV Mechelen 37maç 2020–2022
Sarpsborg 08 FF 13maç 2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-02-23 KV Mechelen IFK Varnamo
2023-01-01 Sarpsborg 08 FF KV Mechelen
2022-08-10 KV Mechelen Sarpsborg 08 FF
2018-07-01 Bristol City KV Mechelen
2018-06-29 IFK Goteborg Bristol City
2018-03-29 Bristol City IFK Goteborg
2017-11-30 Djurgardens IF Bristol City
2017-08-10 Bristol City Djurgardens IF
2017-07-16 Djurgardens IF Bristol City
2017-03-31 Bristol City Djurgardens IF
2016-08-31 IFK Goteborg Bristol City
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2021 Diz sakatlığıŞüpheli 4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAggregated only · 167 dk

Veri yetersiz: Dengeli hücum profili

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU24.8UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS15.9167 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 457 oyuncu
Scout skoru %14
Performans %39
Dakika %62
Değer / getiri %8
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %10
Performans %30
Dakika %45
Değer / getiri %19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam