LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON1G · 0A
Gol11.05 / 90
Asist00.00 / 90
Şut11.05 / 90
Kilit pas44.19 / 90
Başarılı dripling11.05 / 90
Kazanılan ikili55.23 / 90
Rating6.75
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
1.050.23
Asist
0.000.00
Şut
1.051.36
Kilit pas
4.191.02
Başarılı dripling
1.051.70
Kazanılan ikili
5.235.45
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 8 G+A
GolAsist
2026/27
2
86
1
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas4
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan5%50
Müdahale1
Faul23 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1111 yedek
G+A / 901.05
2025/26
13
793
2
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%33 isabet
Kilit pas9
Drible15%50 başarı
İkili kazanılan48%34
Müdahale12
Faul249 kazanılan
Ofsayt9
İlk 11103 yedek
G+A / 900.23
Kart5
2024/25
26
1.469
7
1
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut35%57 isabet
Kilit pas19
Drible30%56 başarı
İkili kazanılan75%39
Müdahale27
Faul236 kazanılan
Ofsayt15
İlk 11179 yedek
G+A / 900.49
Kart2
TOPLAM GOL11
İLK 113314 yedek girdi
KART8
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR11 gol
- 1-15' 1 %9
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 2 %18
- 46-60' 2 %18
- 61-75' 4 %36
- 76-90+' 2 %18
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-331%76
- 3-4-2-13%7
- 4-1-3-22%5
- 4-2-2-22%5
- 4-4-22%5
- 3-4-1-21%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar7aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ43 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.08.2026 | Austria ViennaA | 1-2 | 66 | 1 | 1 | 6.6 | |
| 06.08.2026 | Austria ViennaH | 1-2 | 20↑ | – | 6.9 | ||
| 13.07.2025 | Djurgardens IFH | 1-0 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 29.06.2025 | IF ElfsborgH | 0-0 | 90 | 1 | 5.6 | ||
| 01.06.2025 | Mjallby AIFA | 2-0 | 67 | 1 | 6.9 | ||
| 24.05.2025 | Osters IFH | 1-1 | 81 | 2 | 7.2 | ||
| 18.05.2025 | BK HackenA | 2-0 | 45 | – | 6.5 | ||
| 10.05.2025 | GaisA | 1-1 | 84 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 03.05.2025 | HalmstadA | 4-2 | 90 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 27.04.2025 | IFK NorrkopingH | 1-3 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 24.04.2025 | AIK StockholmH | 1-2 | 69 | 1 | 6.5 | ||
| 20.04.2025 | IF BrommapojkarnaA | 3-2 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 13.04.2025 | IFK GoteborgH | 0-1 | 61 | – | 6.9 | ||
| 06.04.2025 | Degerfors IFA | 1-0 | 70 | 2 | 6.3 | ||
| 31.03.2025 | SiriusH | 1-2 | 65 | – | 6.9 | ||
| 10.11.2024 | IF ElfsborgH | 0-0 | 60 | 2 | 6.3 | ||
| 03.11.2024 | IF BrommapojkarnaA | 0-1 | 82 | 1 | 7.5 | ||
| 27.10.2024 | IFK NorrkopingH | 1-2 | 28↑ | – | 6.5 | ||
| 20.10.2024 | GaisA | 0-0 | 64 | – | 6.6 | ||
| 06.10.2024 | Malmo FFA | 1-1 | 82 | 1 | 6.7 | ||
| 29.09.2024 | Djurgardens IFH | 1-1 | 23↑ | – | 6.5 | ||
| 25.09.2024 | Mjallby AIFA | 1-1 | 68 | – | 6.3 | ||
| 22.09.2024 | Vasteras SK FKH | 2-0 | 66 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 15.09.2024 | Kalmar FFA | 3-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 31.08.2024 | AIK StockholmH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 25.08.2024 | BK HackenA | 1-1 | 10↑ | – | 6.3 | ||
| 27.07.2024 | HalmstadA | 1-0 | 89 | 2 | 6.9 | ||
| 20.07.2024 | BK HackenH | 2-2 | 90 | 1 | 4 | 7.9 | |
| 14.07.2024 | Djurgardens IFA | 1-0 | 89 | 2 | 6.9 | ||
| 07.07.2024 | IFK GoteborgH | 2-0 | 90 | 1 | 3 | 6.3 | |
| 02.06.2024 | Mjallby AIFH | 1-2 | 90 | 1 | 4 | 8.3 | |
| 27.05.2024 | IFK NorrkopingA | 0-4 | 90 | 2 | 5 | 8.9 | |
| 19.05.2024 | Kalmar FFH | 0-2 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 15.05.2024 | Vasteras SK FKA | 0-2 | 90 | 1 | 3 | 7.7 | |
| 12.05.2024 | IF BrommapojkarnaH | 1-1 | 69 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 05.05.2024 | Hammarby FFA | 1-2 | 84 | 2 | 7.5 | ||
| 28.04.2024 | HalmstadH | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 24.04.2024 | AIK StockholmA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.04.2024 | SiriusA | 0-1 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 15.04.2024 | Malmo FFH | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 08.04.2024 | GaisH | 1-2 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 23.10.2023 | IFK GoteborgH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 14.08.2023 | Degerfors IFH | 0-1 | 8↑ | – | 6.5 |
SCOUT RAPORUAggregated only · 793 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU44.7Allsvenskan 2025
PERFORMANS42.0793 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 128 oyuncu
Scout skoru
%38
Performans
%47
Dakika
%57
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%51
Performans
%57
Dakika
%74
Değer / getiri
%19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Quentin ParisAnnecy · 19
%95
3gol
0asist
68scout
€300K
Ligue 2
Giorgi KvernadzeFrosinone · 22
%93
5gol
5asist
70scout
€3.50M
Serie B
Isa SakamotoKVC Westerlo · 22
%87
5gol
4asist
65scout
Jupiler Pro League
Alexis CuelloSan Lorenzo · 25
%72
6gol
1asist
65scout
Liga Profesional Argentina
Rodrigo MendozaElche · 20
%69
1gol
0asist
50scout
La Liga
Amine SbaiAngers · 25
%68
3gol
1asist
60scout
Ligue 1
Remy Labeau LascaryStade Brestois 29 · 22
%62
5gol
1asist
72scout
Ligue 1
Anderson DuarteMazatlán · 21
%60
2gol
0asist
57scout
Liga MX
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum