BU SEZON2G · 4A
Gol20.07 / 90
Asist40.13 / 90
Şut210.70 / 90
Kilit pas240.80 / 90
Başarılı dripling70.23 / 90
Kazanılan ikili1866.20 / 90
Rating7.20
OYUNCU PROFİLİEredivisie 2024 · 96 defanslar
- Müdahale 2.17 %67
- Pas arası 1.00 %36
- Blok 1.13 %96
- İkili mücadele %56 %54
- Pas isabeti %77 %17
- Faul (az iyi) 0.97 %32
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2700 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Challenger Pro League2018/2019 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 6 G+A
GolAsist
2024/25
30
2.700
2
4
7.20
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut21%43 isabet
Kilit pas24
Drible7%50 başarı
İkili kazanılan186%56
Müdahale65
Faul2920 kazanılan
Ofsayt7
İlk 1130
G+A / 900.2
Kart11
Kaptan30maçta
2023/24
6
540
2
1
7.47
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas2
Drible5%83 başarı
İkili kazanılan40%61
Müdahale10
Faul66 kazanılan
Ofsayt1
İlk 116
G+A / 900.5
Kart2
2021/22
26
2.156
2
0
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%45 isabet
Kilit pas11
Drible10%56 başarı
İkili kazanılan139%56
Müdahale46
Faul2023 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11251 yedek
G+A / 900.08
Kart71
2020/21
6
521
1
1
6.93
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut7%43 isabet
Kilit pas4
Drible7%50 başarı
İkili kazanılan30%45
Müdahale2
Faul73 kazanılan
Ofsayt1
İlk 116
G+A / 900.35
Kart2
TOPLAM GOL2
İLK 11300 yedek girdi
KART13
FORMA5
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-18%33
- 4-4-26%25
- 4-3-33%12
- 5-4-13%12
- 3-1-4-22%8
- 4-1-3-22%8
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları5verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.05.2025 | Willem IIHC | 1-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 04.05.2025 | PEC ZwolleHC | 1-3 | 90 | – | 6.5 | ||
| 12.04.2025 | GO Ahead EaglesHC | 1-1 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 06.04.2025 | AjaxAC | 3-1 | 90 | 1 | – | 7.2 | |
| 29.03.2025 | GroningenHC | 1-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 14.03.2025 | Almere City FCAC | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 07.03.2025 | Sparta RotterdamHC | 1-1 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 01.03.2025 | UtrechtAC | 1-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 15.02.2025 | FeyenoordHC | 0-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 09.02.2025 | WaalwijkAC | 5-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 31.01.2025 | HeraclesHC | 1-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 25.01.2025 | PSV EindhovenAC | 3-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 19.01.2025 | TwenteHC | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 12.01.2025 | HeerenveenHC | 2-4 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 21.12.2024 | GO Ahead EaglesAC | 2-1 | 90 | 1 | – | 7.0 | |
| 15.12.2024 | AZ AlkmaarHC | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 07.12.2024 | Sparta RotterdamAC | 0-2 | 90 | 1 | 1 | 9.2 | |
| 30.11.2024 | Almere City FCHC | 1-0 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 24.11.2024 | Willem IIAC | 2-2 | 90 | 1 | – | 7.0 | |
| 09.11.2024 | PSV EindhovenHC | 0-3 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 26.10.2024 | WaalwijkHC | 4-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 20.10.2024 | PEC ZwolleAC | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.10.2024 | NEC NijmegenHC | 1-0 | 90 | 4 | 8.2 | ||
| 29.09.2024 | TwenteAC | 1-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 22.09.2024 | FeyenoordAC | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 14.09.2024 | Fortuna SittardHC | 1-0 | 90 | 2 | 8.0 | ||
| 31.08.2024 | HeerenveenAC | 4-0 | 90 | 1 | 5.9 | ||
| 24.08.2024 | UtrechtHC | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 18.08.2024 | AjaxHC | 2-1 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 09.08.2024 | GroningenAC | 4-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.06.2024 | ExcelsiorA | 4-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 28.05.2024 | ExcelsiorH | 6-2 | 90 | 1 | 1 | 3 | 8.6 |
| 25.05.2024 | EmmenA | 0-3 | 90 | 1 | 1 | 8.2 | |
| 21.05.2024 | EmmenH | 1-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 17.05.2024 | RodaA | 0-5 | 90 | – | 7.3 | ||
| 13.05.2024 | RodaH | 3-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 01.04.2022 | Club Brugge KVH | 1-3 | 73 | – | 7.0 | ||
| 13.03.2022 | GentH | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 06.03.2022 | AntwerpA | 2-1 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 02.03.2022 | Standard LiegeA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.02.2022 | CharleroiH | 2-3 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 19.02.2022 | Cercle BruggeA | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 13.02.2022 | KortrijkH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.02.2022 | KV MechelenA | 3-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 22.01.2022 | OH LeuvenH | 3-1 | 9↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 27.12.2021 | AnderlechtH | 0-7 | 90 | – | 6.3 | ||
| 18.12.2021 | OostendeH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.12.2021 | AntwerpH | 0-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 28.11.2021 | Zulte WaregemA | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 21.11.2021 | GenkH | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 30.10.2021 | Seraing UnitedH | 3-0 | 89 | 1 | 7.3 | ||
| 24.10.2021 | AnderlechtA | 4-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 17.10.2021 | KV MechelenH | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 02.10.2021 | OH LeuvenA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.09.2021 | AS EupenH | 0-3 | 5 | – | 3.0 | ||
| 13.09.2021 | St. TruidenH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.08.2021 | CharleroiA | 5-2 | 90 | – | 5.9 | ||
| 22.08.2021 | Club Brugge KVA | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 15.08.2021 | Standard LiegeH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 07.08.2021 | Union St. GilloiseH | 0-3 | 90 | 1 | 6.5 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2024 · 68 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025
Kadro dışıŞüpheli
2 maç
04.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Eredivisie2024 · NAC Breda
11sarı · 30 maç
🟥
Jupiler Pro League2021 · Beerschot Wilrijk
1kırmızı · 26 maç
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
