Mathieu Maertens
Belgium · Midfielder

Mathieu Maertens

YAŞ30
BOY185
KİLO71
KULÜPCambuur
DOĞUM YERİLeuven
LİGEredivisie
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas14.09 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili00.00 / 90
Rating6.14
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.000.07
Asist 0.000.21
Şut 0.002.96
Kilit pas 4.091.13
Başarılı dripling 0.000.56
Kazanılan ikili 0.005.49
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
48. Jupiler Pro League2025 · OH Leuven · 2 maç 1gol48.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 12 G+A
2020 0 2021 12 2022 6 2023 4 2024 2 2025 4 2026 0
GolAsist
2026/27 2 22 0 0 6.14
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieCambuur 2 22 0 0 6.14
Kilit pas1
Faul2
İlk 1111 yedek
2025/26 37 1.278 1 3 6.60
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueOH Leuven 37 1.278 1 3 6.60
Şut42%38 isabet
Kilit pas16
Drible8%47 başarı
İkili kazanılan78%48
Müdahale21
Faul3231 kazanılan
Ofsayt8
İlk 111225 yedek
G+A / 900.28
Kart4
Kaptan12maçta
2024/25 14 819 1 1 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueOH Leuven 14 819 1 1 6.83
Şut20%60 isabet
Kilit pas13
Drible7%47 başarı
İkili kazanılan45%45
Müdahale6
Faul1417 kazanılan
Ofsayt10
İlk 11113 yedek
G+A / 900.22
Kart1
Kaptan11maçta
2023/24 27 1.338 3 1 6.82
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueOH Leuven 27 1.338 3 1 6.82
Şut38%26 isabet
Kilit pas18
Drible5%26 başarı
İkili kazanılan72%45
Müdahale19
Faul2425 kazanılan
Ofsayt4
İlk 111314 yedek
G+A / 900.27
Kart7
Kaptan13maçta
2022/23 19 1.654 4 2 7.06
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueOH Leuven 19 1.654 4 2 7.06
Şut22%50 isabet
Kilit pas26
Drible5%33 başarı
İkili kazanılan98%53
Müdahale31
Faul2947 kazanılan
Ofsayt8
İlk 1119
G+A / 900.33
Kart4
Kaptan19maçta
2021/22 30 2.346 9 3 7.18
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueOH Leuven 30 2.346 9 3 7.18
Şut52%52 isabet
Kilit pas27
Drible15%60 başarı
İkili kazanılan134%56
Müdahale44
Faul2749 kazanılan
Ofsayt13
İlk 11273 yedek
G+A / 900.46
Kart9
2020/21 1 75 0 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueOH Leuven 1 75 0 0 6.70
Şut1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan1%17
Ofsayt1
İlk 111
TOPLAM GOL2
İLK 112330 yedek girdi
KART6
FORMA33
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %50
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %50
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-2-1 — 19 4-2-3-1 — 8 3-4-3 — 7 3-5-2 — 4 4-3-3 — 4 3-4-1-2 — 3 45 maç
  • 3-4-2-119%42
  • 4-2-3-18%18
  • 3-4-37%16
  • 3-5-24%9
  • 4-3-34%9
  • 3-4-1-23%7
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
1 S. SchrijversS. Schrijvers 1 T. VerlindenT. Verlinden Maertens 2
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 Y. MazizY. Maziz 1 C. IkwuemesiC. Ikwuemesi Maertens 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
06.09.2026 TelstarA 2-2 22 0 6.1
30.08.2026 TwenteH 1-4
23.05.2026 GenkHC 0-2 76 2 7.3
19.05.2026 CharleroiA 1-1
15.05.2026 AntwerpH 3-0 10 1 6.7
08.05.2026 Standard LiegeA 2-1 11 6.7
25.04.2026 CharleroiH 0-2
21.04.2026 KVC WesterloHC 0-2 76 2 6.7
18.04.2026 AntwerpA 2-0 9 6.3
12.04.2026 GenkA 0-0 3
04.04.2026 Standard LiegeH 1-3 15 6.3
22.03.2026 AntwerpH 1-0 13 2 6.2
14.03.2026 CharleroiA 0-2
07.03.2026 KVC WesterloH 0-1 4
28.02.2026 AnderlechtA 5-1 26 6.3
21.02.2026 Club Brugge KVAC 2-1 63 2 6.2
14.02.2026 DenderHC 3-2 86 1 1 6.5
07.02.2026 GentA 1-3 4
01.02.2026 KV MechelenH 2-2 18 6.3
24.01.2026 Union St. GilloiseH 0-0 7
18.01.2026 St. TruidenAC 1-0 45 3 6.2
27.12.2025 RAAL La LouvièreAC 0-0 83 4 6.2
21.12.2025 Cercle BruggeH 0-2 75 2 6.7
12.12.2025 Standard LiegeA 0-1 22 3 7.0
07.12.2025 Zulte WaregemHC 1-1 90 3 6.5
30.11.2025 GenkAC 2-1 90 2 6.9
23.11.2025 St. TruidenHC 1-2 90 3 6.7
08.11.2025 Cercle BruggeA 1-2 45 1 1 7.2
02.11.2025 GentH 4-0 23 1 1 7.2
25.10.2025 KV MechelenAC 1-1 45 3 6.5
18.10.2025 Club Brugge KVHC 0-1 74 3 6.7
05.10.2025 KVC WesterloA 2-0 10 6.5
26.09.2025 AnderlechtH 1-1 19 1 6.5
20.09.2025 RAAL La LouvièreH 1-2 15 6.2
13.09.2025 Zulte WaregemA 2-0 25 6.9
31.08.2025 Standard LiegeH 1-0 11 6.3
24.08.2025 DenderA 0-1
03.08.2025 Union St. GilloiseA 5-0 33 1 5.9
27.07.2025 CharleroiHC 2-2 62 1 2 7.7
24.05.2025 CharleroiA 2-1 18 1 6.2
16.05.2025 KVC WesterloH 0-2 20 6.5
27.12.2024 Beerschot WilrijkH 2-0 1
20.10.2024 AntwerpHC 1-1 21 6.5
05.10.2024 KV MechelenAC 5-0 90 5 6.6
29.09.2024 GentAC 3-0 69 4 7.5
22.09.2024 KortrijkHC 1-1 69 1 6.7
15.09.2024 St. TruidenAC 2-1 87 4 7.2
31.08.2024 Standard LiegeHC 2-0 90 1 7.3
24.08.2024 KVC WesterloAC 1-1 66 2 7.2
18.08.2024 Cercle BruggeHC 1-1 55 6.5
10.08.2024 AnderlechtAC 1-1 75 1 2 6.7
03.08.2024 GenkHC 3-1 68 1 7.3
27.07.2024 Beerschot WilrijkAC 0-0 90 6.6
25.05.2024 KVC WesterloH 1-2 31 6.5
17.05.2024 St. TruidenAC 1-1 67 2 6.7
12.05.2024 GentAC 0-1 81 2 6.9
05.05.2024 Standard LiegeHC 3-1 65 5 6.5
27.04.2024 KV MechelenAC 3-0 62 1 6.6
23.04.2024 KVC WesterloAC 1-1 81 5 7.9
20.04.2024 St. TruidenHC 1-0 87 3 7.3
ŞUT52
GOL1
xG5.8
xG FARKI-4.8under performing
DÖNÜŞÜM%1.9
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
75' · xG 0.029 69' · xG 0.156 63' · xG 0.062 39' · xG 0.025 29' · xG 0.059 49' · xG 0.031 45' · xG 0.029 81' · xG 0.051 90' · xG 0.019 81' · xG 0.548 81' · xG 0.094 50' · xG 0.03 5' · xG 0.177 72' · xG 0.04 90' · xG 0.05 16' · xG 0.053 78' · xG 0.069 62' · xG 0.055 53' · xG 0.035 76' · xG 0.181 50' · xG 0.028 40' · xG 0.072 36' · xG 0.343 45' · xG 0.047 45' · xG 0.394 8' · xG 0.053 30' · xG 0.099 23' · xG 0.452 12' · xG 0.055 40' · xG 0.023 4' · xG 0.022 77' · xG 0.046 60' · xG 0.041 58' · xG 0.023 24' · xG 0.218 90' · xG 0.012 90' · xG 0.022 73' · xG 0.217 33' · xG 0.117 9' · xG 0.038 6' · xG 0.066 45' · xG 0.282 39' · xG 0.023 38' · xG 0.036 89' · xG 0.255 63' · xG 0.042 81' · xG 0.035 82' · xG 0.027 90' · xG 0.036 60' · xG 0.105 3' · xG 0.694 · GOL 90' · xG 0.061
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 22 (%42) Kontra atak — 14 (%27) Korner — 10 (%19) Açık oyun — 5 (%10) Taç sonrası — 1 (%2) 52 şut
  • Asist sonrası22%42
  • Kontra atak14%27
  • Korner10%19
  • Açık oyun5%10
  • Taç sonrası1%2
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 27 (%52) Sol ayak — 16 (%31) Kafa — 9 (%17) 52 şut
  • Sağ ayak27%52
  • Sol ayak16%31
  • Kafa9%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR52 şut
1-15' — 7 16-30' — 5 31-45' — 11 46-60' — 7 61-75' — 7 76-90+' — 15 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 15 76-90+'
  • 1-15' 7 %13
  • 16-30' 5 %10
  • 31-45' 11 %21
  • 46-60' 7 %13
  • 61-75' 7 %13
  • 76-90+' 15 %29
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 130 maç
Cambuur 2maç 2026
OH Leuven 128maç 2020–2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-29 OH Leuven Maertens Mathieu
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
08.2025 Unknown InjuryKadroda yok 1 maç
04.2021 SakatlıkŞüpheli 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
SC Cambuur Leeuwarden %50 2026-08-20
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 Jupiler Pro League2025 · OH Leuven 1sarı · 2 maç
🟨 Jupiler Pro League2021 · OH Leuven 9sarı · 31 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1278 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.3Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS48.81278 dk
KARARVeri yetersiz57/100
ROL UYUMU2025
Box-to-box orta saha 69.7
Derinden oyun kurucu 69.3
İleri sekiz 68.4
Role fit sinyali var ama confidence 84/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 228 oyuncu
Scout skoru %64
Performans %72
Dakika %67
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %77
Performans %74
Dakika %82
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 48.8 76 64
İkili mücadele kazanma 47.56 55 86
Asist / 90 0.21 0.2 100
Kilit pas / 90 1.13 1.3 87
Müdahale / 90 1.48 2.5 59
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam