Gol20.11 / 90
Asist40.22 / 90
Şut231.27 / 90
Kilit pas583.20 / 90
Başarılı dripling241.32 / 90
Kazanılan ikili522.87 / 90
Rating7.05
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2023 · 92 orta sahalar
- Kilit pas 3.20 %99
- Asist 0.22 %88
- Drible 1.32 %75
- Pas isabeti %74 %21
- Top kapma 0.77 %1
- İkili mücadele %46 %30
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1632 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
Jupiler Pro League2021 · OH Leuven · 33 maç
14asist2.
20.
Jupiler Pro League2020 · OH Leuven · 34 maç
9gol20.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 17 G+A
GolAsist
2023/24
33
1.632
2
4
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%48 isabet
Kilit pas58
Drible24%63 başarı
İkili kazanılan52%46
Müdahale12
Faul1014 kazanılan
İlk 112013 yedek
G+A / 900.33
Kart2
2022/23
6
29
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas2
2021/22
32
2.846
3
14
7.49
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut34%44 isabet
Kilit pas115
Drible32%41 başarı
İkili kazanılan71%36
Müdahale17
Faul1022 kazanılan
Ofsayt6
İlk 1132
G+A / 900.54
Kart3
Kaptan32maçta
2020/21
7
614
2
3
7.49
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas25
Drible9%64 başarı
İkili kazanılan22%58
Müdahale4
Faul19 kazanılan
Ofsayt1
İlk 117
G+A / 900.73
Kaptan7maçta
TOPLAM GOL0
İLK 1100 yedek girdi
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 11.05.2024 | AS EupenA | 2-0 | 45↑ | 2 | 7.7 | ||
| 04.05.2024 | CharleroiH | 1-3 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 28.04.2024 | KortrijkH | 0-1 | 57 | – | 6.7 | ||
| 21.04.2024 | KortrijkA | 2-4 | 45 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 13.04.2024 | AS EupenH | 3-1 | 64 | 1 | 6.9 | ||
| 06.04.2024 | CharleroiA | 0-0 | 69 | 1 | 6.6 | ||
| 17.03.2024 | Cercle BruggeA | 4-0 | 29↑ | – | 6.9 | ||
| 09.03.2024 | AnderlechtH | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 17.02.2024 | GenkA | 3-1 | 23↑ | – | 6.5 | ||
| 11.02.2024 | AntwerpH | 0-4 | 45 | – | 6.7 | ||
| 03.02.2024 | Standard LiegeH | 2-2 | 81 | 1 | 7.9 | ||
| 31.01.2024 | Union St. GilloiseA | 3-2 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 28.01.2024 | KV MechelenA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 24.01.2024 | AS EupenH | 0-1 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 26.12.2023 | KVC WesterloA | 3-0 | 74 | 4 | 7.0 | ||
| 22.12.2023 | Club Brugge KVH | 1-6 | 45 | 2 | 7.0 | ||
| 16.12.2023 | St. TruidenH | 3-0 | 86 | 1 | 7.2 | ||
| 09.12.2023 | GentA | 4-0 | 82 | – | 7.0 | ||
| 02.12.2023 | CharleroiH | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 26.11.2023 | AnderlechtA | 2-1 | 87 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 11.11.2023 | AS EupenA | 1-3 | 89 | 1 | 1 | 8.9 | |
| 04.11.2023 | KortrijkH | 1-1 | 21↑ | 1 | 6.5 | ||
| 27.10.2023 | St. TruidenA | 2-1 | 16↑ | – | 6.9 | ||
| 21.10.2023 | KVC WesterloH | 1-1 | 13↑ | – | 6.2 | ||
| 06.10.2023 | CharleroiA | 2-1 | 70 | – | 6.5 | ||
| 01.10.2023 | GentH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2023 | Union St. GilloiseH | 2-3 | 73 | – | 7.6 | ||
| 23.09.2023 | AntwerpA | 0-0 | 70 | 1 | 6.9 | ||
| 16.09.2023 | Cercle BruggeH | 2-1 | 81 | 1 | – | 7.3 | |
| 02.09.2023 | Standard LiegeA | 1-1 | 69 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 20.08.2023 | Club Brugge KVA | 7-1 | 17↑ | – | 6.7 | ||
| 05.08.2023 | OH LeuvenA | 1-2 | 73 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 29.07.2023 | GenkH | 0-4 | 76 | 1 | 6.6 | ||
| 03.11.2022 | TrabzonsporA | 1-0 | 29↑ | 1 | 6.9 | ||
| 27.10.2022 | MonacoH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 13.10.2022 | FK Crvena ZvezdaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 06.10.2022 | FK Crvena ZvezdaA | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 15.09.2022 | MonacoA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.09.2022 | TrabzonsporH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.04.2022 | GentAC | 5-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 02.04.2022 | AntwerpHC | 0-1 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 19.03.2022 | Seraing UnitedAC | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 11.03.2022 | Union St. GilloiseHC | 1-4 | 90 | 1 | 8.0 | ||
| 06.03.2022 | AS EupenAC | 3-1 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 26.02.2022 | AnderlechtHC | 0-0 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 20.02.2022 | St. TruidenAC | 2-0 | 81 | 3 | 7.6 | ||
| 12.02.2022 | Cercle BruggeHC | 3-2 | 89 | 1 | 7.5 | ||
| 09.02.2022 | GenkHC | 2-1 | 90 | 2 | 8.0 | ||
| 05.02.2022 | OostendeAC | 1-3 | 90 | 2 | 1 | 7.9 | |
| 26.01.2022 | Zulte WaregemAC | 1-1 | 89 | 1 | 6.5 | ||
| 22.01.2022 | Beerschot WilrijkAC | 3-1 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 27.12.2021 | CharleroiAC | 0-3 | 90 | 2 | 1 | 8.0 | |
| 19.12.2021 | Standard LiegeHC | 2-1 | 90 | 2 | – | 7.6 | |
| 15.12.2021 | Club Brugge KVHC | 1-4 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 04.12.2021 | GentHC | 0-1 | 90 | 3 | 6.6 | ||
| 26.11.2021 | Union St. GilloiseAC | 1-3 | 89 | 1 | 1 | 7.3 | |
| 20.11.2021 | Seraing UnitedHC | 1-3 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 05.11.2021 | OostendeHC | 1-0 | 89 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 31.10.2021 | AnderlechtAC | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 24.10.2021 | St. TruidenHC | 4-1 | 89 | 1 | 1 | 8.2 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2023 · 78 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


