Yankuba Minteh
Belgium · Defender

Yankuba Minteh

YAŞ23
BOY180 cm
KİLO82 kg
KULÜPGenk
DOĞUM YERİMons
LİGJupiler Pro League
BU SEZON1G · 0A
Gol10.17 / 90
Asist00.00 / 90
Şut101.67 / 90
Kilit pas30.50 / 90
Başarılı dripling71.17 / 90
Kazanılan ikili416.85 / 90
Rating6.58
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.00
Şut 1.671.07
Kilit pas 0.500.36
Başarılı dripling 1.171.42
Kazanılan ikili 6.857.11
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
13. UEFA Europa League2025 · Genk · 29 maç 5asist13.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 6 G+A
2021 3 2022 6 2023 0 2024 1 2025 1
GolAsist
2025/26 39 792 1 0 6.50
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueGenk 29 539 1 0 6.58
UEFA Europa LeagueGenk 10 253 0 0 6.32
Şut13%46 isabet
Kilit pas4
Drible11%33 başarı
İkili kazanılan61%50
Müdahale30
Faul1211 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11831 yedek
G+A / 900.11
Kart2
2024/25 38 584 0 1 6.66
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueGenk 38 584 0 1 6.66
Şut10%40 isabet
Kilit pas4
Drible12%48 başarı
İkili kazanılan44%48
Müdahale17
Faul94 kazanılan
İlk 11632 yedek
G+A / 900.15
Kart3
2023/24 18 226 0 0 6.49
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCharleroi 4 156 0 0 6.47
Jupiler Pro LeagueGenk 14 70 0 0 6.53
Şut3
Kilit pas5
Drible4%31 başarı
İkili kazanılan28%50
Müdahale15
Faul76 kazanılan
İlk 11117 yedek
2022/23 23 1.667 2 4 6.71
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCharleroi 23 1.667 2 4 6.71
Şut18%44 isabet
Kilit pas20
Drible21%37 başarı
İkili kazanılan102%45
Müdahale49
Faul3018 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11212 yedek
G+A / 900.32
Kart8
2021/22 14 804 1 2 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueCharleroi 14 804 1 2 6.75
Şut8%62 isabet
Kilit pas11
Drible9%41 başarı
İkili kazanılan47%44
Müdahale25
Faul99 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1195 yedek
G+A / 900.34
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 111564 yedek girdi
KART6
FORMA27
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 48 4-3-3 — 10 3-4-3 — 6 4-1-4-1 — 6 4-4-2 — 6 3-4-2-1 — 1 77 maç
  • 4-2-3-148%62
  • 4-3-310%13
  • 3-4-36%8
  • 4-1-4-16%8
  • 4-4-26%8
  • 3-4-2-11%1
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
23.05.2026 OH LeuvenA 0-2 3
19.05.2026 AntwerpH 0-0
16.05.2026 Standard LiegeA 0-0
02.05.2026 CharleroiA 2-0
12.04.2026 OH LeuvenH 0-0
03.04.2026 AntwerpA 1-2 16 1 7.0
22.03.2026 RAAL La LouvièreA 5-5
19.03.2026 SC FreiburgA 5-1 92 1 5.3
15.03.2026 St. TruidenH 1-0 9 6.3
12.03.2026 SC FreiburgH 1-0
07.03.2026 Union St. GilloiseA 2-1
01.03.2026 GentH 3-0
26.02.2026 Dinamo ZagrebH 3-3
22.02.2026 Standard LiegeH 0-3
19.02.2026 Dinamo ZagrebA 1-3
13.02.2026 KV MechelenA 2-3
08.02.2026 AnderlechtH 2-0
01.02.2026 DenderA 1-2
29.01.2026 Malmo FFH 2-1
25.01.2026 Cercle BruggeH 1-1
22.01.2026 UtrechtA 0-2
17.01.2026 Zulte WaregemA 2-1
26.12.2025 Club Brugge KVH 3-5 9 6.3
06.11.2025 SC BragaA 3-4 45 5.9
02.11.2025 KVC WesterloA 0-1 89 6.6
26.10.2025 RAAL La LouvièreH 1-1 98 1 6.9
23.10.2025 Real BetisH 0-0 90 2 7.3
19.10.2025 Cercle BruggeA 2-2 90 1 5.9
05.10.2025 DenderH 2-1 97 1 3 7.9
02.10.2025 Ferencvarosi TCH 0-1 12 6.6
28.09.2025 St. TruidenA 1-2 90 3 6.3
25.09.2025 RangersA 0-1 14 6.5
21.09.2025 Union St. GilloiseH 1-2 20 1 6.3
17.09.2025 CharleroiH 0-1
14.09.2025 AnderlechtA 1-1
31.08.2025 Zulte WaregemH 3-2 2
10.08.2025 Standard LiegeA 2-1 1
03.08.2025 AntwerpH 1-1
27.07.2025 Club Brugge KVA 2-1 15 6.3
25.05.2025 AnderlechtH 2-1 14 6.6
18.05.2025 GentA 1-4 90 2 6.9
11.05.2025 Club Brugge KVH 0-2
03.05.2025 Union St. GilloiseA 1-0
27.04.2025 AntwerpH 0-1 13 6.3
23.04.2025 AntwerpA 1-1
13.04.2025 Club Brugge KVA 1-0
06.04.2025 AnderlechtA 1-2 1
30.03.2025 GentH 4-0 4
15.03.2025 Union St. GilloiseH 2-1
08.03.2025 DenderA 0-1
28.02.2025 CharleroiA 1-1 90 2 6.6
23.02.2025 GentH 0-0 1 1
14.02.2025 Standard LiegeA 1-2
08.02.2025 Cercle BruggeH 2-1 90 1 2 7.2
01.02.2025 Beerschot WilrijkH 1-0 8 6.7
25.01.2025 KVC WesterloA 1-2 1
18.01.2025 KV MechelenA 1-2 90 2 7.3
11.01.2025 OH LeuvenH 2-0 1
26.12.2024 AntwerpA 2-2 33 6.5
22.12.2024 AnderlechtH 2-0
ŞUT11
GOL1
xG0.8
xG FARKI+0.2over performing
DÖNÜŞÜM%9.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.041 90' · xG 0.125 82' · xG 0.019 6' · xG 0.026 72' · xG 0.069 89' · xG 0.082 78' · xG 0.096 75' · xG 0.223 83' · xG 0.025 · GOL 35' · xG 0.042 1' · xG 0.015
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 4 (%36) Açık oyun — 2 (%18) Korner — 2 (%18) Kontra atak — 1 (%9) Duran top — 1 (%9) Taç sonrası — 1 (%9) 11 şut
  • Asist sonrası4%36
  • Açık oyun2%18
  • Korner2%18
  • Kontra atak1%9
  • Duran top1%9
  • Taç sonrası1%9
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 10 (%91) Sol ayak — 1 (%9) 11 şut
  • Sağ ayak10%91
  • Sol ayak1%9
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
1-15' — 2 16-30' — 0 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 2 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 76-90+'
  • 1-15' 2 %18
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 1 %9
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 2 %18
  • 76-90+' 6 %55
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 132 maç
Genk 91maç 2023–2025
Charleroi 41maç 2021–2023
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-01-30 Charleroi Genk
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2025 Heel InjuryKadroda yok 2 maç
08.2021 SakatlıkKadroda yok 3 maç
04.2021 SakatlıkŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨 UEFA Europa League2025 · Genk 10sarı · 29 maç
🟨 Jupiler Pro League2022 · Charleroi 11sarı · 28 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 539 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU48.3Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS41.6539 dk
KARARVeri yetersiz55/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 53.6
Bitirici 47.4
Bağlantı kuran forvet 47.3
Role fit sinyali var ama confidence 85/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 176 oyuncu
Scout skoru %46
Performans %50
Dakika %55
Değer / getiri %6
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %57
Performans %56
Dakika %66
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.58 7.15 92
Müdahale / 90 3.51 1.4 100
Performans skoru 41.6 76 55
İkili mücadele kazanma 51.25 50 100
Şut / 90 1.67 3 56
Gol / 90 0.17 0.42 40
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam