Guilherme Neiva Silva
Brazil · Attacker

Guilherme Neiva Silva

YAŞ24
BOY177
KİLO70
KULÜPAVS
DOĞUM YERİGoiás
LİGPrimeira Liga
BU SEZON1G · 2A
Gol10.10 / 90
Asist20.21 / 90
Şut131.34 / 90
Kilit pas80.83 / 90
Başarılı dripling101.03 / 90
Kazanılan ikili666.83 / 90
Rating6.68
2025/26 29 870 1 2 6.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaAVS 29 870 1 2 6.68
Şut13%46 isabet
Kilit pas8
Drible10%32 başarı
İkili kazanılan66%45
Müdahale24
Faul1820 kazanılan
İlk 11920 yedek
G+A / 900.31
Kart2
TOPLAM GOL2
İLK 11920 yedek girdi
KART2
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 61-75'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %50
  • 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 11 4-3-3 — 8 3-4-3 — 3 4-1-4-1 — 3 5-4-1 — 2 3-4-2-1 — 1 28 maç
  • 4-2-3-111%39
  • 4-3-38%29
  • 3-4-33%11
  • 4-1-4-13%11
  • 5-4-12%7
  • 3-4-2-11%4
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları3verdiği asist
1 RoniRoni 1 Pedro LimaPedro Lima 1 O. PereaO. Perea Silva 3
MAÇ GEÇMİŞİ29 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
16.05.2026 MoreirenseA 0-0 84 1 6.2
10.05.2026 FC PortoH 3-1 0
02.05.2026 NacionalA 1-2 72 1 4 8.2
26.04.2026 Sporting CPH 1-1 74 1 6.6
17.04.2026 Rio AveA 2-2 30 1 6.9
11.04.2026 GuimaraesH 1-1 7 1
03.04.2026 GIL VicenteA 3-0 8 6.9
21.03.2026 TondelaA 0-0
15.03.2026 Santa ClaraH 0-1 61 6.7
07.03.2026 AlvercaA 0-0 63 6.5
28.02.2026 EstrelaH 0-0 15 6.9
21.02.2026 BenficaA 3-0
15.02.2026 EstorilH 3-0
09.02.2026 FamalicaoA 3-1 14 6.5
02.02.2026 SC BragaH 0-4 24 6.3
23.01.2026 Casa PiaA 3-3 25 7.3
17.01.2026 AroucaH 0-1 10 6.9
03.01.2026 MoreirenseH 0-2 45 1 6.5
29.12.2025 FC PortoA 2-0 33 6.3
21.12.2025 NacionalH 2-2
13.12.2025 Sporting CPA 6-0 68 5.9
06.12.2025 Rio AveH 1-2 67 1 1 7.3
04.10.2025 AlvercaH 1-3
20.09.2025 BenficaH 0-3 24 1 6.3
13.09.2025 EstorilA 3-1 24 2 6.3
30.08.2025 FamalicaoH 0-1 15 6.7
24.08.2025 SC BragaA 2-2 35 6.5
15.08.2025 Casa PiaH 0-2 38 6.7
09.08.2025 AroucaA 3-1 34 1 6.5
ŞUT20
GOL2
xG2.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%10.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
63' · xG 0.241 · GOL 60' · xG 0.01 57' · xG 0.136 38' · xG 0.067 34' · xG 0.033 44' · xG 0.122 6' · xG 0.045 90' · xG 0.143 39' · xG 0.035 30' · xG 0.025 24' · xG 0.128 90' · xG 0.702 · GOL 90' · xG 0.029 36' · xG 0.018 57' · xG 0.035 45' · xG 0.028 74' · xG 0.108 82' · xG 0.083 77' · xG 0.042 68' · xG 0.057
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 8 (%40) Kontra atak — 4 (%20) Serbest vuruş — 3 (%15) Korner — 2 (%10) Duran top — 1 (%5) Açık oyun — 1 (%5) Diğer — 1 (%5) 20 şut
  • Asist sonrası8%40
  • Kontra atak4%20
  • Serbest vuruş3%15
  • Korner2%10
  • Duran top1%5
  • Açık oyun1%5
  • Diğer1%5
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 16 (%80) Sol ayak — 2 (%10) Kafa — 2 (%10) 20 şut
  • Sağ ayak16%80
  • Sol ayak2%10
  • Kafa2%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR20 şut
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 6 46-60' — 3 61-75' — 3 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 31-45'
  • 1-15' 1 %5
  • 16-30' 2 %10
  • 31-45' 6 %30
  • 46-60' 3 %15
  • 61-75' 3 %15
  • 76-90+' 5 %25
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 870 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.6Primeira Liga 2025
PERFORMANS48.6870 dk
KARARVeri yetersiz59/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 68.4
Bağlantı kuran forvet 62.8
Çizgi kanadı 61.0
Role fit sinyali var ama confidence 85/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 177 oyuncu
Scout skoru %62
Performans %69
Dakika %65
Değer / getiri %14
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %69
Performans %64
Dakika %76
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.68 7.15 93
Dakika güvenliği 56 76 74
Performans skoru 48.6 76 64
Müdahale / 90 2.48 1.4 100
Asist / 90 0.21 0.2 100
İkili mücadele kazanma 45.21 50 90
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam