Wolke Janssens
Belgium · Defender

Wolke Janssens

YAŞ30
BOY185
KİLO72
DOĞUM YERİPeer
LİGJupiler Pro League
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili22.17 / 90
Rating6.16
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.00
Başarılı dripling 0.002.00
Kazanılan ikili 2.1710.00
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈 Challenger Pro LeagueNone · Belgium · 2nd Place
🥈 Challenger Pro League2017/2018 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 1 G+A
2020 0 2021 1 2022 0 2023 0 2024 0 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 4 83 0 0 6.16
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueSt. Truiden 4 83 0 0 6.16
İkili kazanılan2%40
Faul1
İlk 1113 yedek
2025/26 40 45 0 0 6.63
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueSt. Truiden 40 45 0 0 6.63
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan5%71
Müdahale1
2024/25 28 1.029 0 0 6.82
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueSt. Truiden 28 1.029 0 0 6.82
Şut1%100 isabet
Kilit pas1
Drible5%56 başarı
İkili kazanılan83%65
Müdahale48
Faul56 kazanılan
İlk 111117 yedek
2023/24 36 801 0 0 6.77
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueSt. Truiden 36 801 0 0 6.77
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan56%63
Müdahale31
Faul156 kazanılan
İlk 11729 yedek
Kart6
2022/23 25 1.945 0 0 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueSt. Truiden 25 1.945 0 0 6.88
Kilit pas8
Drible7%41 başarı
İkili kazanılan102%54
Müdahale55
Faul257 kazanılan
İlk 11223 yedek
Kart5
2021/22 21 495 0 1 6.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueSt. Truiden 21 495 0 1 6.68
Şut6%50 isabet
Kilit pas2
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan43%62
Müdahale27
Faul94 kazanılan
İlk 11516 yedek
G+A / 900.18
Kart51
2020/21 6 10 0 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Jupiler Pro LeagueSt. Truiden 6 10 0 0 6.70
İkili kazanılan1%100
TOPLAM GOL1
İLK 111262 yedek girdi
FORMA22
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 1 %100
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 33 3-4-3 — 10 3-4-2-1 — 7 4-3-3 — 7 5-4-1 — 6 3-5-2 — 4 67 maç
  • 4-2-3-133%49
  • 3-4-310%15
  • 3-4-2-17%10
  • 4-3-37%10
  • 5-4-16%9
  • 3-5-24%6
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
02.09.2026 Union St. GilloiseH 0-3 83 0 6.2
30.08.2026 AntwerpA 1-4
14.08.2026 Cercle BruggeA 3-3
08.08.2026 Lommel UnitedH 1-1
24.05.2026 KV MechelenH 3-0
21.05.2026 AnderlechtA 3-1 18 6.7
16.05.2026 GentH 1-1
09.05.2026 Club Brugge KVA 2-0
02.05.2026 Union St. GilloiseH 2-1
26.04.2026 KV MechelenA 1-4
23.04.2026 AnderlechtH 2-0
19.04.2026 GentA 0-0
11.04.2026 Club Brugge KVH 1-2
04.04.2026 Union St. GilloiseA 1-0
22.03.2026 Union St. GilloiseH 1-3
15.03.2026 GenkA 1-0
08.03.2026 Cercle BruggeH 2-1
28.02.2026 AntwerpA 1-0
21.02.2026 DenderA 1-4
15.02.2026 Zulte WaregemH 3-2
06.02.2026 KVC WesterloA 0-4
31.01.2026 CharleroiH 0-2
24.01.2026 RAAL La LouvièreA 1-2
18.01.2026 OH LeuvenH 1-0
26.12.2025 Standard LiegeA 1-2 11 6.6
21.12.2025 KV MechelenH 1-0
13.12.2025 AnderlechtA 2-1
06.12.2025 Club Brugge KVH 3-2 10 6.6
30.11.2025 GentA 1-2
23.11.2025 OH LeuvenA 1-2 1
09.11.2025 Standard LiegeH 1-0
02.11.2025 AntwerpH 1-0
26.10.2025 Union St. GilloiseA 2-0
19.10.2025 AnderlechtH 2-2 5
04.10.2025 KV MechelenA 1-3
28.09.2025 GenkH 1-2
21.09.2025 Club Brugge KVA 2-0
14.09.2025 KVC WesterloH 0-3
29.08.2025 Cercle BruggeA 1-1
23.08.2025 Zulte WaregemA 0-2
17.08.2025 RAAL La LouvièreH 2-1
08.08.2025 DenderH 2-0
03.08.2025 CharleroiA 1-1
27.07.2025 GentH 3-1
10.05.2025 KortrijkA 2-2 29 1 6.7
04.05.2025 Beerschot WilrijkH 2-1
26.04.2025 Cercle BruggeA 3-1
12.04.2025 Cercle BruggeH 3-1
06.04.2025 KortrijkH 0-3 32 6.3
29.03.2025 Beerschot WilrijkA 0-1 90 7.9
16.03.2025 OH LeuvenA 3-2 20 6.3
07.03.2025 Beerschot WilrijkH 2-0
01.03.2025 KortrijkH 4-2 90 6.9
21.02.2025 KV MechelenA 1-1 73 6.6
15.02.2025 Club Brugge KVH 2-2 90 6.9
08.02.2025 DenderA 2-1 90 7.3
02.02.2025 Union St. GilloiseA 2-1 89 6.9
24.01.2025 AntwerpH 1-1 90 6.9
19.01.2025 Standard LiegeH 1-2 69 6.2
11.01.2025 KVC WesterloA 1-2 90 7.3
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 160 maç
St. Truiden 160maç 2020–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2018-07-01 Lierse St. Truiden
2018-06-30 Lierse SK Sint-Truiden End of loan
2017-07-14 Sint-Truiden Lierse SK loan transfer
2017-07-14 St. Truiden Lierse
2016-07-01 Dessel Sport St. Truiden
2016-07-01 Dessel Sport Sint-Truiden free transfer
2014-07-01 KRC Genk U19 Dessel Sport free transfer
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 45 dk

Veri yetersiz: Pas hacmi yüksek savunmacı

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.7Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS75.745 dk
KARARVeri yetersiz48/100
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 61.0
Agresif stoper 57.0
Defansif bek 56.1
Role fit sinyali var ama confidence 48/100 ve risk 70/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 195 oyuncu
Scout skoru %33
Performans %93
Dakika %22
Değer / getiri %3
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %53
Performans %94
Dakika %23
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 60 62 97
Performans skoru 75.7 76 100
İkili mücadele kazanma 71.43 64 100
Pas arası / 90 4 1.8 100
Müdahale / 90 2 2.2 91
Ortalama rating 6.63 7.2 92
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam