LİG1. Lig
BU SEZON0G · 1A
Asist10.97 / 90
Kilit pas10.97 / 90
Başarılı dripling10.97 / 90
Kazanılan ikili43.87 / 90
Rating6.67
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.970.10
Kilit pas
0.971.13
Başarılı dripling
0.970.82
Kazanılan ikili
3.876.27
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
11.
1. Lig2026 · Antalyaspor · 2 maç
1asist11.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Emir CupNone · Qatar
🏆
Emir Cup2025 · Qatar
🥈
Emir CupNone · Qatar · 2nd Place
🥈
Stars LeagueNone · Qatar · 2nd Place
🥈
QSL CupNone · Qatar · 2nd Place
🥈
Emir Cup2024 · Qatar · 2nd Place
🥈
Emir Cup2021 · Qatar · 2nd Place
🥈
QSL Cup2020/2021 · Qatar · 2nd Place
🥈
Stars League2019/2020 · Qatar · 2nd Place
2026/27
4
93
0
1
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan4%50
G+A / 900.97
2025/26
30
876
2
1
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%38 isabet
Kilit pas11
Drible8%44 başarı
İkili kazanılan61%48
Müdahale5
Faul1523 kazanılan
Ofsayt11
İlk 11822 yedek
G+A / 900.31
TOPLAM GOL1
İLK 111025 yedek girdi
KART1
FORMA77
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %100
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-115%48
- 4-1-4-110%32
- 3-4-2-12%6
- 5-3-22%6
- 3-4-31%3
- 3-5-21%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ34 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.08.2026 | SarıyerH | 1-2 | 8↑ | – | 6.5 | ||
| 22.08.2026 | PendiksporH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2026 | Mardin 1969A | 2-0 | 44↑ | – | 6.6 | ||
| 08.08.2026 | KeçiörengücüH | 4-3 | 41↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 17.05.2026 | KocaelisporH | 1-0 | 22↑ | – | 6.7 | ||
| 09.05.2026 | GalatasarayA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | AlanyasporH | 0-0 | 0↑ | – | – | ||
| 25.04.2026 | GoztepeA | 2-0 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 17.04.2026 | KonyasporH | 0-2 | 7↑ | 2 | – | ||
| 10.04.2026 | BesiktasA | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2026 | EyüpsporH | 3-0 | 2↑ | – | – | ||
| 18.03.2026 | Istanbul BasaksehirA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.03.2026 | Gazişehir GaziantepH | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | RizesporA | 1-0 | 4↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | FenerbahceH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2026 | KayserisporA | 1-0 | 10↑ | 1 | 6.5 | ||
| 13.02.2026 | SamsunsporH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | Fatih KaragümrükA | 1-0 | 14↑ | 1 | 6.5 | ||
| 30.01.2026 | TrabzonsporH | 1-1 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 25.01.2026 | GenclerbirligiH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.01.2026 | KasimpasaA | 0-0 | 1↑ | – | – | ||
| 19.12.2025 | KocaelisporA | 2-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 13.12.2025 | GalatasarayH | 1-4 | 90 | – | 6.3 | ||
| 08.12.2025 | AlanyasporA | 0-0 | 92 | 2 | 6.6 | ||
| 30.11.2025 | GoztepeH | 1-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 24.11.2025 | KonyasporA | 0-0 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 08.11.2025 | BesiktasH | 1-3 | 90 | 1 | 1 | 7.7 | |
| 03.11.2025 | EyüpsporA | 0-1 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 26.10.2025 | Istanbul BasaksehirH | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2025 | Gazişehir GaziantepA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.10.2025 | RizesporH | 2-5 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 28.09.2025 | FenerbahceA | 2-0 | 23↑ | – | 6.9 | ||
| 20.09.2025 | KayserisporH | 1-1 | 30↑ | – | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | SamsunsporA | 1-2 | 17↑ | – | 6.3 |
ŞUT17
GOL2
xG2.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%11.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası10%59
- Kontra atak3%18
- Açık oyun2%12
- Duran top1%6
- Korner1%6
Vücut bölgesine göre
- Kafa7%41
- Sağ ayak6%35
- Sol ayak4%24
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR17 şut
- 1-15' 3 %18
- 16-30' 2 %12
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 3 %18
- 61-75' 3 %18
- 76-90+' 6 %35
AKSİYON HARİTASI397 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %61
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %63
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %58
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %57
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR397
- Pas178%47
- Top teması48%13
- Hava topu39%10
- Faul37%10
- Top kazanma25%7
- Çalım17%4
- Müdahale12%3
- Top kaptırma12%3
- İsabetsiz şut6%2
- Kurtarılan şut5%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 34 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-12
Al-Khor SC
→
Al-Gharafa
End of loan
Al-Khor SC
→
Al-Gharafa
End of loan
2024-07-06
Al-Gharafa
→
Al-Khor SC
loan transfer
Al-Gharafa
→
Al-Khor SC
loan transfer
2024-06-30
Qatar SC
→
Al-Gharafa
End of loan
Qatar SC
→
Al-Gharafa
End of loan
2024-01-31
Al-Gharafa
→
Qatar SC
loan transfer
Al-Gharafa
→
Qatar SC
loan transfer
2023-07-04
Al-Rayyan
→
Al-Gharafa
free transfer
Al-Rayyan
→
Al-Gharafa
free transfer
2020-01-12
Sint-Truiden
→
Al-Rayyan
€3.00m
Sint-Truiden
→
Al-Rayyan
€3.00m
2015-07-01
RCS Verviers
→
Sint-Truiden
free transfer
RCS Verviers
→
Sint-Truiden
free transfer
2014-07-01
KSV Roeselare
→
Verviétois
?
KSV Roeselare
→
Verviétois
?
2013-07-01
CS Sedan B
→
KSV Roeselare
?
CS Sedan B
→
KSV Roeselare
?
2012-01-01
CS Avion
→
CS Sedan B
?
CS Avion
→
CS Sedan B
?
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
1. Lig2026 · Antalyaspor
1sarı · 1 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 876 dk
İzlemede: Dengeli hücum profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU44.8Süper Lig 2025
PERFORMANS44.3876 dk
KARARVeri yetersiz50/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet
61.9
Bağlantı kuran forvet
61.8
Çizgi kanadı
57.9
Role fit sinyali var ama confidence 95/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 166 oyuncu
Scout skoru
%41
Performans
%53
Dakika
%62
Değer / getiri
%33
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%51
Performans
%59
Dakika
%76
Değer / getiri
%19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.73
7.15
94
Dakika güvenliği
56.8
76
75
Performans skoru
44.3
76
58
İkili mücadele kazanma
48.41
50
97
Gol / 90
0.21
0.42
50
Şut / 90
1.34
3
45
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Dany MotaMonza · 27
%95
5gol
2asist
60scout
€4.00M
Serie B
Malik TchokountéLaval · 37
%80
3gol
3asist
58scout
€100K
Ligue 2
Dani EscricheAlbacete · 27
%77
2gol
2asist
57scout
Segunda División
Iván GilLas Palmas · 25
%75
2gol
1asist
58scout
€800K
Segunda División
Joshua MeesPreußen Münster · 29
%75
2gol
1asist
54scout
€800K
2. Bundesliga
Marcelo EstigarribiaUnion Santa Fe · 30
%64
4gol
1asist
55scout
Liga Profesional Argentina
Santiago CastroBologna · 21
%64
2gol
1asist
55scout
€35.00M
UEFA Europa League
Assad Al-HamlawiUniversitatea Craiova · 25
%60
2gol
1asist
53scout
UEFA Europa Conference League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum