LİGLigue 2
BU SEZON3G · 3A
Gol30.17 / 90
Asist30.17 / 90
Şut201.14 / 90
Kilit pas181.03 / 90
Başarılı dripling110.63 / 90
Kazanılan ikili1498.50 / 90
Rating6.56
OYUNCU PROFİLİLigue 2 2025 · 49 forvetler
- Gol 0.17 %21
- Şut 1.1 %21
- Asist 0.17 %65
- Kilit pas 1.03 %54
- Drible 0.63 %38
- İkili mücadele %50 %88
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1578 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥉
Coupe de France2023 · Laval · 4 maç
4gol3.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
2025/26
31
1.578
3
3
6.56
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%45 isabet
Kilit pas18
Drible11%52 başarı
İkili kazanılan149%50
Müdahale9
Faul3333 kazanılan
Ofsayt8
Penaltı2
İlk 111714 yedek
G+A / 900.34
Kart2
TOPLAM GOL32 penaltı
İLK 1143 yedek girdi
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %33
- 76-90+' 2 %67
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-5-12%50
- 5-3-21%25
- 5-4-11%25
MAÇ GEÇMİŞİ31 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 20.04.2026 | DunkerqueA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.04.2026 | ReimsH | 2-2 | 12↑ | 1 | 6.7 | ||
| 03.04.2026 | RED Star FC 93A | 0-0 | 71 | – | 6.0 | ||
| 20.03.2026 | GrenobleH | 3-2 | 90 | 2 | – | 7.7 | |
| 13.03.2026 | MontpellierA | 2-0 | 90 | 1 | 6.0 | ||
| 06.03.2026 | GuingampH | 2-2 | 8↑ | 1 | 6.9 | ||
| 27.02.2026 | NancyH | 1-1 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 21.02.2026 | Saint EtienneA | 2-1 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 13.02.2026 | AnnecyH | 2-2 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 07.02.2026 | Le MansA | 1-1 | 12↑ | – | 6.6 | ||
| 30.01.2026 | PAUH | 0-1 | 32↑ | – | 6.2 | ||
| 23.01.2026 | AmiensA | 0-0 | 75 | 1 | 6.7 | ||
| 16.01.2026 | BastiaH | 0-2 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 03.01.2026 | Clermont FootA | 4-1 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 12.12.2025 | DunkerqueH | 1-2 | 18↑ | – | 6.9 | ||
| 08.12.2025 | ReimsA | 4-0 | 66 | 1 | 5.9 | ||
| 25.11.2025 | BastiaA | 0-2 | 78 | 1 | 2 | 6.7 | |
| 21.11.2025 | Estac TroyesH | 0-1 | 27↑ | – | 6.7 | ||
| 07.11.2025 | NancyA | 0-2 | 12↑ | 1 | 6.3 | ||
| 31.10.2025 | GuingampA | 2-0 | 20↑ | 1 | 6.5 | ||
| 28.10.2025 | Le MansH | 1-1 | 60 | 1 | 6.3 | ||
| 18.10.2025 | RED Star FC 93H | 0-1 | 28↑ | – | 6.2 | ||
| 03.10.2025 | AnnecyA | 0-0 | 89 | 1 | 6.9 | ||
| 27.09.2025 | MontpellierH | 0-1 | 90 | 2 | 6.0 | ||
| 23.09.2025 | PAUA | 1-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 19.09.2025 | AmiensH | 0-3 | 82 | 1 | 6.3 | ||
| 12.09.2025 | BoulogneA | 1-2 | 82 | 1 | – | 6.7 | |
| 29.08.2025 | Clermont FootH | 0-0 | 88 | 2 | 6.5 | ||
| 22.08.2025 | RodezA | 1-1 | 68 | – | 6.0 | ||
| 15.08.2025 | GrenobleA | 1-1 | 72 | – | 6.7 | ||
| 09.08.2025 | Saint EtienneH | 3-3 | 83 | 2 | 3 | 8.6 |
ŞUT27
GOL4
xG0.0
xG FARKI+4.0over performing
DÖNÜŞÜM%14.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası12%44
- Duran top5%19
- Korner4%15
- Penaltı2%7
- Taç sonrası2%7
- Açık oyun1%4
- Diğer1%4
Vücut bölgesine göre
- Kafa12%44
- Sağ ayak9%33
- Sol ayak6%22
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR27 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 5 %19
- 31-45' 5 %19
- 46-60' 5 %19
- 61-75' 3 %11
- 76-90+' 9 %33
PİYASA DEĞERİ€100K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 31 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 1578 dk
Takip listesi: Dengeli hücum profili
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU58.1Ligue 2 2025
PERFORMANS46.61578 dk
KARARVeri yetersiz62/100
ROL UYUMU2025
Bağlantı kuran forvet
73.9
Baskıcı forvet
73.6
Pivot forvet
70.0
Role fit sinyali var ama confidence 90/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 123 oyuncu
Scout skoru
%46
Performans
%49
Dakika
%79
Değer / getiri
%94
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru
%74
Performans
%62
Dakika
%88
Değer / getiri
%96
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
76
100
Ortalama rating
6.56
7.2
91
Performans skoru
46.6
76
61
Kilit pas / 90
1.03
1.6
64
Asist / 90
0.17
0.32
53
Pas hacmi / 90
24.13
34
71
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Yohan BoliAntalyaspor · 32
%95
2gol
1asist
45scout
Süper Lig
Ui-Jo HwangAlanyaspor · 33
%79
4gol
6asist
60scout
€500K
Süper Lig
Eduardo AguirreAtlas · 27
%74
2gol
2asist
54scout
Liga MX
Dany MotaMonza · 27
%73
5gol
2asist
60scout
€4.00M
Serie B
Sander SvendsenViking · 28
%72
2gol
3asist
54scout
Eliteserien
Antonio GaleanoCeara · 25
%69
7gol
3asist
59scout
Serie A
Iván GilLas Palmas · 25
%61
2gol
1asist
58scout
€800K
Segunda División
Tiquinho SoaresSantos · 34
%60
2gol
3asist
53scout
Serie A
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum