Hicham Mahou
France · Midfielder

Hicham Mahou

YAŞ26
BOY179 cm
KİLO70 kg
KULÜPFC Lugano
DOĞUM YERİNice
LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON0G · 0A
Şut13.00 / 90
Kilit pas13.00 / 90
Başarılı dripling13.00 / 90
Kazanılan ikili39.00 / 90
Rating7.20
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut 3.000.74
Kilit pas 3.001.23
Başarılı dripling 3.001.48
Kazanılan ikili 9.005.66
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈 Super League2023/2024 · Switzerland · 2nd Place
🥈 Schweizer Pokal2023/2024 · Switzerland · 2nd Place
🥈 Schweizer Pokal2022/2023 · Switzerland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 1 G+A
2020 0 2022 0 2024 1 2025 0
GolAsist
2025/26 2 30 0 0 7.20
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano 2 30 0 0 7.20
Şut1
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan3%75
Müdahale1
Faul11 kazanılan
2024/25 8 401 1 0 6.76
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano 6 366 1 0 6.78
UEFA Champions LeagueFC Lugano 2 35 0 0 6.50
Şut4%75 isabet
Kilit pas6
Drible7%47 başarı
İkili kazanılan26%55
Müdahale6
Ofsayt1
İlk 1153 yedek
G+A / 900.22
Kart1
2022/23 2 172 0 0 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueFC Lugano 2 172 0 0 6.75
Şut3%67 isabet
Kilit pas2
Drible3%50 başarı
İkili kazanılan11%55
Müdahale2
Faul25 kazanılan
İlk 112
2020/21 8 94 0 0 7.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueNice 2 62 0 0 7.20
Ligue 1Nice 6 32 0 0 6.60
Kilit pas2
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan11%48
Müdahale5
Faul43 kazanılan
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 1158 yedek girdi
KART2
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %100
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 8 3-5-1-1 — 2 4-1-4-1 — 1 4-3-3 — 1 4-4-2 — 1 13 maç
  • 4-2-3-18%62
  • 3-5-1-12%15
  • 4-1-4-11%8
  • 4-3-31%8
  • 4-4-21%8
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ20 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
14.08.2025 CeljeA 2-4 30 1 7.2
07.08.2025 CeljeH 0-5
19.12.2024 PafosH 2-2 59 1 6.5
12.12.2024 Legia WarszawaA 1-2 65 1 7.2
28.11.2024 GentH 2-0 71 1 1 7.6
07.11.2024 TSC Backa TopolaA 4-1 73 6.9
24.10.2024 Mlada BoleslavA 0-1 74 6.3
03.10.2024 HJK helsinkiH 3-0 24 6.2
30.07.2024 FenerbahceA 2-1 17 6.3
23.07.2024 FenerbahceH 3-4 18 1 6.7
11.08.2022 Hapoel Beer ShevaA 3-1 90 2 6.6
04.08.2022 Hapoel Beer ShevaH 0-2 82 1 6.9
17.01.2021 BordeauxH 0-3 20 6.5
09.01.2021 MetzA 1-1
06.01.2021 Stade Brestois 29A 2-0 12 6.7
23.12.2020 LorientH 2-2
19.12.2020 LyonH 1-4
16.12.2020 NimesA 0-2
10.12.2020 Hapoel Beer ShevaA 1-0 62 7.2
03.12.2020 Bayer LeverkusenH 2-3
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2025 · 20 maç
FC Lugano 12maç 2022–2025
Lausanne 2020–2021
Nice 8maç 2020
Nice II 2015
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2022-07-04 Lausanne FC Lugano
2021-07-01 Nice Lausanne
2021-01-20 Nice Lausanne
SCOUT RAPORUAggregated only · 30 dk

Veri yetersiz: Yaratıcı orta saha

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.5UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS68.530 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 744 oyuncu
Scout skoru %88
Performans %95
Dakika %27
Değer / getiri %10
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %74
Performans %94
Dakika %28
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam