J. Kopic
Czechia · Midfielder

J. Kopic

YAŞ35
BOY180
KİLO80
KULÜPPlzen
DOĞUM YERİHumpolec
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut11.23 / 90
Kilit pas33.70 / 90
Başarılı dripling11.23 / 90
Kazanılan ikili44.93 / 90
Rating6.74
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut 1.230.71
Kilit pas 3.700.42
Başarılı dripling 1.230.99
Kazanılan ikili 4.934.66
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 CupNone · Czechia
🏆 Czech LigaNone · Czechia
🏆 Czech Liga2021/2022 · Czechia
🏆 Czech Liga2017/2018 · Czechia
🏆 Czech Liga2015/2016 · Czechia
🏆 Cup2012/2013 · Czechia
🥈 CupNone · Czechia · 2nd Place
🥈 Czech LigaNone · Czechia · 2nd Place
🥈 Czech Liga2024/2025 · Czechia · 2nd Place
🥈 Cup2023/2024 · Czechia · 2nd Place
🥈 Cup2020/2021 · Czechia · 2nd Place
🥈 Czech Liga2019/2020 · Czechia · 2nd Place
🥈 Czech Liga2018/2019 · Czechia · 2nd Place
🥈 Czech Liga2016/2017 · Czechia · 2nd Place
🥈 Cup2014/2015 · Czechia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 1 G+A
2020 1 2022 1 2023 1 2024 0
GolAsist
2024/25 12 73 0 0 6.74
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeaguePlzen 12 73 0 0 6.74
Şut1%100 isabet
Kilit pas3
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan4%80
Müdahale1
Faul11 kazanılan
Ofsayt1
2023/24 9 638 1 0 7.17
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeaguePlzen 9 638 1 0 7.17
Şut5%40 isabet
Kilit pas3
Drible7%64 başarı
İkili kazanılan33%45
Müdahale12
Faul166 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1172 yedek
G+A / 900.14
Kart3
2022/23 4 262 1 0 6.55
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeaguePlzen 4 262 1 0 6.55
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan12%41
Müdahale6
Faul12 kazanılan
İlk 114
G+A / 900.34
Kart1
2020/21 1 87 0 1 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeaguePlzen 1 87 0 1 6.80
Kilit pas1
İkili kazanılan3%50
Müdahale1
Faul1
İlk 111
G+A / 901.03
TOPLAM GOL0
İLK 11412 yedek girdi
FORMA10
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 6 3-4-2-1 — 5 3-1-4-2 — 2 3-4-1-2 — 1 5-3-2 — 1 5-4-1 — 1 16 maç
  • 3-5-26%38
  • 3-4-2-15%31
  • 3-1-4-22%12
  • 3-4-1-21%6
  • 5-3-21%6
  • 5-4-11%6
MAÇ GEÇMİŞİ26 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
13.03.2025 LazioA 1-1 8 6.3
06.03.2025 LazioH 1-2 15 6.7
20.02.2025 Ferencvarosi TCH 3-0 13 7.2
13.02.2025 Ferencvarosi TCA 1-0
30.01.2025 Athletic ClubA 3-1
23.01.2025 AnderlechtH 2-0 11 6.6
12.12.2024 Manchester UnitedH 1-2
28.11.2024 Dynamo KyivA 1-2
07.11.2024 Real SociedadH 2-1
24.10.2024 PAOKA 2-2
03.10.2024 LudogoretsH 0-0 26 1 6.9
26.09.2024 Eintracht FrankfurtA 3-3
18.04.2024 FiorentinaA 2-0 105 6.6
14.03.2024 Servette FCH 0-0 83 6.9
07.03.2024 Servette FCA 0-0 90 1 7.2
14.12.2023 FC AstanaH 3-0
30.11.2023 BallkaniA 0-1
09.11.2023 Dinamo ZagrebH 1-0 90 1 7.3
26.10.2023 Dinamo ZagrebA 0-1 90 7.3
05.10.2023 FC AstanaA 1-2 90 1 2 7.7
21.09.2023 BallkaniH 1-0 90 1 7.2
12.10.2022 Bayern MunichH 2-4 26 6.2
04.10.2022 Bayern MunichA 5-0 58 1 5.9
23.08.2022 QarabagH 2-1 89 1 1 7.5
17.08.2022 QarabagA 0-0 89 6.6
26.08.2020 AZ AlkmaarA 3-1 87 1 0 6.8
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2024 · 26 maç
Plzen 26maç 2020–2024
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2015-07-01 FK Jablonec Plzen
2011-07-01 Vysočina Jihlava FK Jablonec
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026 Diz sakatlığıKadroda yok 7 maç
09.2025 Sağlık sorunuKadroda yok 1 maç
11.2022 SakatlıkKadroda yok 2 maç
09.2022 Kas sakatlığıKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam