Wendel
Brazil · Attacker

Wendel

YAŞ25
BOY180 cm
KİLO76 kg
LİGPaulista - A1
BU SEZON1G · 2A
Gol10.10 / 90
Asist20.20 / 90
Şut90.88 / 90
Kilit pas70.68 / 90
Başarılı dripling10.10 / 90
Kazanılan ikili292.83 / 90
Rating6.46
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.100.78
Asist 0.200.00
Şut 0.881.56
Kilit pas 0.681.56
Başarılı dripling 0.100.78
Kazanılan ikili 2.835.84
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Serie ANone · Brazil
🏆 CONMEBOL RecopaNone · South America
🏆 CONMEBOL LibertadoresNone · South America
🏆 Florida CupNone · World
🏆 Serie BNone · Brazil
🏆 Taça da LigaNone · Portugal
🏆 Taça de PortugalNone · Portugal
🏆 Supercopa do BrasilNone · Brazil
🏆 Carioca Série ANone · Brazil
🏆 Serie B2024 · Brazil
🏆 Taça de Portugal2023/2024 · Portugal
🏆 Taça de Portugal2022/2023 · Portugal
🏆 Taça da Liga2022/2023 · Portugal
🏆 Supercopa do Brasil2020 · Brazil
🏆 CONMEBOL Recopa2020 · South America
🏆 CONMEBOL Libertadores2019 · South America
🏆 Florida Cup2019 · World
🏆 Serie A2019 · Brazil
🏆 Carioca Série A2018/2019 · Brazil
🥈 Serie ANone · Brazil · 2nd Place
🥈 Super CupNone · Portugal · 2nd Place
🥈 Primeira LigaNone · Portugal · 2nd Place
🥈 FIFA Intercontinental CupNone · World · 2nd Place
🥈 Super Cup2023 · Portugal · 2nd Place
🥈 Primeira Liga2022/2023 · Portugal · 2nd Place
🥈 FIFA Intercontinental Cup2019 · World · 2nd Place
🥈 Serie A2018 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
2023 0 2024 2 2025 3
GolAsist
2025/26 15 922 1 2 6.46
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaSanta Clara 15 922 1 2 6.46
Şut9%67 isabet
Kilit pas7
Drible1%14 başarı
İkili kazanılan29%38
Müdahale3
Faul710 kazanılan
Ofsayt2
Penaltı1
İlk 11114 yedek
G+A / 900.29
Kart2
2024/25 6 231 2 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaSanta Clara 6 231 2 0 6.90
Şut4%100 isabet
Kilit pas4
Drible2%25 başarı
İkili kazanılan15%48
Müdahale1
Faul24 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1124 yedek
G+A / 900.78
Kart1
2023/24 2 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaFC Porto 2 0 0 0
TOPLAM GOL41 penaltı
İLK 111611 yedek girdi
KART4
FORMA29
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
1-15' — 0 16-30' — 2 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 2 %50
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-3 — 14 4-3-3 — 4 5-4-1 — 3 3-5-2 — 2 3-4-2-1 — 1 4-2-3-1 — 1 25 maç
  • 3-4-314%56
  • 4-3-34%16
  • 5-4-13%12
  • 3-5-22%8
  • 3-4-2-11%4
  • 4-2-3-11%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ23 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
07.02.2026 EstrelaA 1-0 64 1 6.5
31.01.2026 EstorilH 2-4 50 6.7
21.12.2025 AroucaH 0-0 64 6.5
15.12.2025 SC BragaA 1-0 90 1 6.0
06.12.2025 Casa PiaH 1-0 84 1 6.3
30.11.2025 Rio AveA 1-1 89 6.3
08.11.2025 Sporting CPH 1-2 67 1 6.6
03.11.2025 GIL VicenteA 1-0 73 6.5
25.10.2025 AVSH 2-0 66 6.0
04.10.2025 GuimaraesA 2-1 77 1 2 7.0
27.09.2025 TondelaH 1-2 49 1 2 6.7
20.09.2025 AlvercaH 2-1
06.09.2025 EstorilA 0-1
17.08.2025 MoreirenseH 0-1 73 2 6.7
10.08.2025 FamalicaoA 3-0 76 6.2
17.05.2025 FarenseA 1-2 76 6.9
10.05.2025 FamalicaoH 2-1 83 2 3 8.3
03.05.2025 SC BragaA 1-1 8 6.9
26.04.2025 AroucaH 2-0 19 1 6.5
18.04.2025 Rio AveA 1-1 30 6.5
12.04.2025 Sporting CPH 0-1 15 6.3
04.05.2024 ChavesA 0-3
21.04.2024 Casa PiaA 1-2
ŞUT12
GOL1
xG2.2
xG FARKI-1.2under performing
DÖNÜŞÜM%8.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
49' · xG 0.053 39' · xG 0.031 9' · xG 0.32 50' · xG 0.025 76' · xG 0.788 · GOL 87' · xG 0.394 72' · xG 0.212 39' · xG 0.044 12' · xG 0.054 38' · xG 0.168 35' · xG 0.022 3' · xG 0.046
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 6 (%50) Korner — 2 (%17) Taç sonrası — 1 (%8) Penaltı — 1 (%8) Kontra atak — 1 (%8) Açık oyun — 1 (%8) 12 şut
  • Asist sonrası6%50
  • Korner2%17
  • Taç sonrası1%8
  • Penaltı1%8
  • Kontra atak1%8
  • Açık oyun1%8
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 5 (%42) Sağ ayak — 5 (%42) Kafa — 2 (%17) 12 şut
  • Sol ayak5%42
  • Sağ ayak5%42
  • Kafa2%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR12 şut
1-15' — 3 16-30' — 0 31-45' — 4 46-60' — 2 61-75' — 1 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 4 31-45'
  • 1-15' 3 %25
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 4 %33
  • 46-60' 2 %17
  • 61-75' 1 %8
  • 76-90+' 2 %17
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2018–2025 · 23 maç
Santa Clara 21maç 2024–2025
Santos 2024–2025
FC Porto 2maç 2023
Leixoes 2020–2021
Flamengo 2018
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-01 FC Porto B Santa Clara
2025-07-01 Santa Clara FC Porto B
2025-06-30 FC Porto Santa Clara
2025-02-03 FC Porto Santa Clara
2024-08-16 FC Porto Santos
2022-07-11 Leixoes FC Porto B
2021-07-01 SC Covilha Leixoes
2021-02-07 Leixoes SC Covilha
2020-08-28 Flamengo Leixoes
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 922 dk

İzlemede: Dengeli hücum profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU52.5Primeira Liga 2025
PERFORMANS40.4922 dk
KARARVeri yetersiz56/100
ROL UYUMU2025
Baskıcı forvet 57.3
Bağlantı kuran forvet 55.1
Pivot forvet 52.6
Role fit sinyali var ama confidence 89/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 177 oyuncu
Scout skoru %58
Performans %56
Dakika %67
Değer / getiri %14
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %64
Performans %55
Dakika %77
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 62.9 76 83
Ortalama rating 6.46 7.15 90
Performans skoru 40.4 76 53
Asist / 90 0.2 0.2 100
İkili mücadele kazanma 37.66 50 75
Gol / 90 0.1 0.42 24
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam