Austria · Defender
Sandro Ingolitsch
BU SEZON1G · 5A
Gol10.04 / 90
Asist50.18 / 90
Şut80.29 / 90
Kilit pas130.47 / 90
Başarılı dripling240.86 / 90
Kazanılan ikili1545.52 / 90
Rating6.89
OYUNCU PROFİLİBundesliga 2025 · 64 orta sahalar
- Kilit pas 0.47 %8
- Asist 0.18 %81
- Drible 0.86 %56
- Pas isabeti %66 %10
- Top kapma 3.66 %78
- İkili mücadele %56 %84
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2511 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
5.
Bundesliga2025 · SCR Altach · 30 maç
5asist5.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
UEFA Youth LeagueNone · Europe
🏆
CupNone · Austria
🏆
Cup2022/2023 · Austria
🏆
UEFA Youth League2016/2017 · Europe
🥈
2. LigaNone · Austria · 2nd Place
🥈
BundesligaNone · Austria · 2nd Place
🥈
Bundesliga2022/2023 · Austria · 2nd Place
🥈
Bundesliga2021/2022 · Austria · 2nd Place
🥈
2. Liga2016/2017 · Austria · 2nd Place
🥈
2. Liga2014/2015 · Austria · 2nd Place
2025/26
30
2.511
1
5
6.89
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%25 isabet
Kilit pas13
Drible24%53 başarı
İkili kazanılan154%56
Müdahale69
Faul3630 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11291 yedek
G+A / 900.22
Kart4
2022/23
7
101
0
0
6.25
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan6%50
Müdahale5
Faul31 kazanılan
İlk 1116 yedek
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 1100 yedek girdi
MAÇ GEÇMİŞİ37 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 16.05.2026 | RiedH | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 09.05.2026 | Grazer AKA | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 04.05.2026 | Wolfsberger ACH | 1-4 | 84 | – | 6.7 | ||
| 24.04.2026 | FC BW LinzA | 3-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 21.04.2026 | WSG WattensH | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 18.04.2026 | WSG WattensA | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 11.04.2026 | Grazer AKH | 1-0 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 03.04.2026 | RiedA | 3-2 | 95 | – | 6.2 | ||
| 21.03.2026 | Wolfsberger ACA | 1-1 | 82 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 14.03.2026 | FC BW LinzH | 3-1 | 89 | 1 | – | 7.5 | |
| 08.03.2026 | Sturm GrazA | 2-0 | 89 | 1 | 6.6 | ||
| 01.03.2026 | Rapid ViennaH | 1-1 | 23↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 14.02.2026 | TSV HartbergA | 0-0 | 68 | – | 7.2 | ||
| 08.02.2026 | FC BW LinzH | 1-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 13.12.2025 | RiedA | 3-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 07.12.2025 | WSG WattensA | 0-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 30.11.2025 | Red Bull SalzburgH | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 22.11.2025 | Wolfsberger ACH | 3-1 | 85 | – | 7.3 | ||
| 01.11.2025 | Grazer AKA | 3-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 25.10.2025 | TSV HartbergH | 2-2 | 90 | 1 | 1 | 8.3 | |
| 19.10.2025 | Red Bull SalzburgA | 2-2 | 73 | – | 5.6 | ||
| 05.10.2025 | Sturm GrazH | 0-2 | 90 | 1 | 6.0 | ||
| 27.09.2025 | FC BW LinzA | 1-0 | 83 | – | 6.6 | ||
| 21.09.2025 | WSG WattensH | 1-1 | 30 | – | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | Lask LinzH | 1-0 | 90 | – | 8.9 | ||
| 31.08.2025 | Austria ViennaA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 24.08.2025 | Grazer AKH | 1-1 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 17.08.2025 | Rapid ViennaA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 09.08.2025 | RiedH | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 02.08.2025 | Wolfsberger ACA | 0-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 03.11.2022 | FC MidtjyllandA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.10.2022 | FeyenoordH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 13.10.2022 | LazioA | 2-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 06.10.2022 | LazioH | 0-0 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 15.09.2022 | FeyenoordA | 6-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.09.2022 | FC MidtjyllandH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.08.2022 | Dynamo KyivA | 1-0 | –↑ | – | – |
ŞUT12
GOL1
xG0.8
xG FARKI+0.2over performing
DÖNÜŞÜM%8.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası4%33
- Açık oyun3%25
- Duran top3%25
- Korner2%17
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak7%58
- Sol ayak4%33
- Kafa1%8
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR12 şut
- 1-15' 2 %17
- 16-30' 4 %33
- 31-45' 2 %17
- 46-60' 2 %17
- 61-75' 1 %8
- 76-90+' 1 %8
PİYASA DEĞERİ€400K
KAÇIRDIĞI MAÇ6
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2022–2025 · 37 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2017-07-01
FC Liefering
→
SKN St. Pölten
free transfer
FC Liefering
→
SKN St. Pölten
free transfer
2015-01-07
AKA Salzb. U18
→
FC Liefering
-
AKA Salzb. U18
→
FC Liefering
-
2013-07-01
AKA Salzb. U16
→
AKA Salzb. U18
-
AKA Salzb. U16
→
AKA Salzb. U18
-
2012-07-01
AKA Salzb. U15
→
AKA Salzb. U16
-
AKA Salzb. U15
→
AKA Salzb. U16
-
2011-07-01
Salzburg Youth
→
AKA Salzb. U15
-
Salzburg Youth
→
AKA Salzb. U15
-
2011-01-31
USK Anif Youth
→
Salzburg Youth
?
USK Anif Youth
→
Salzburg Youth
?
2010-07-07
Bischofsh. Yth.
→
USK Anif Youth
?
Bischofsh. Yth.
→
USK Anif Youth
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2021
Diz sakatlığıKadroda yok
3 maç
11.2021
Diz sakatlığıŞüpheli
3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2511 dk
Takip listesi: Agresif savunma profili
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU69.8Bundesliga 2025
PERFORMANS64.42511 dk
KARARİzlemeye değer69/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
83.7
Agresif stoper
83.6
Klasik stoper
80.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 75 oyuncu
Scout skoru
%58
Performans
%57
Dakika
%88
Değer / getiri
%77
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%74
Dakika
%93
Değer / getiri
%94
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
64.4
74
87
Müdahale / 90
2.47
3
82
İkili mücadele kazanma
56.2
58
97
Pas hacmi / 90
29.32
42
70
Pas arası / 90
1.18
1.9
62
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Sergio ArribasHuesca · 22
%95
0gol
1asist
72scout
€400K
Segunda División
Brandon SoppyLausanne · 23
%86
0gol
1asist
73scout
UEFA Europa Conference League
Emanuel CoronelRosario Central · 28
%81
0gol
3asist
67scout
Liga Profesional Argentina
Seyit GazanferHatayspor · 27
%71
0gol
1asist
54scout
1. Lig
Iván BalliuRayo Vallecano · 33
%68
0gol
0asist
55scout
€1.20M
La Liga
Tim Drexler1. FC Nürnberg · 20
%66
0gol
1asist
63scout
€20.00M
2. Bundesliga
Deveron FonvilleNEC Nijmegen · 22
%65
0gol
2asist
78scout
Eredivisie
Ezequiel HerreraSan Lorenzo · 22
%60
0gol
1asist
68scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
