Marvelous Nakamba
Zimbabwe · Midfielder

Marvelous Nakamba

YAŞ31
BOY177
KİLO71
DOĞUM YERİHwange
LİGSuper League 1
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas21.00 / 90
Kazanılan ikili73.50 / 90
Rating6.80
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Kazanılan ikili 3.503.43
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆 Queensland Champions Cup2022 · World
🏆 Super Cup2018/2019 · Belgium
🏆 First Division A2017/2018 · Belgium
🏆 KNVB Beker2016/2017 · Holland
🥈 League Cup2019/2020 · England · 2nd Place
🥈 First Division A2018/2019 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
2020 0 2021 0 2022 0 2023 0 2024 0 2025 0
GolAsist
2025/26 14 285 0 0 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Africa Cup of NationsZimbabwe 2 180 0 0 6.80
ChampionshipSheffield Wednesday 12 105 0 0 6.60
Kilit pas2
İkili kazanılan11%42
Müdahale4
Faul95 kazanılan
İlk 11311 yedek
Kart1
Kaptan2maçta
2024/25 35 1.307 0 0 6.64
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipLuton 35 1.307 0 0 6.64
Şut1
Kilit pas2
Drible1%20 başarı
İkili kazanılan59%53
Müdahale39
Faul1910 kazanılan
İlk 111520 yedek
Kart2
2023/24 13 1.134 0 0 6.77
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueLuton 13 1.134 0 0 6.77
Şut4
Kilit pas7
Drible3%38 başarı
İkili kazanılan56%50
Müdahale40
Faul249 kazanılan
İlk 1113
Kart5
2022/23 29 1.725 0 0 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueAston Villa 9 0 0 0
ChampionshipLuton 20 1.725 0 0 6.86
Şut3
Kilit pas6
Drible13%54 başarı
İkili kazanılan137%53
Müdahale87
Faul2316 kazanılan
İlk 111910 yedek
Kart3
2021/22 24 905 0 0 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueAston Villa 24 905 0 0 6.67
Kilit pas2
Drible14%88 başarı
İkili kazanılan64%50
Müdahale32
Faul169 kazanılan
İlk 111014 yedek
Kart5
2020/21 38 756 0 0 6.89
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueAston Villa 38 756 0 0 6.89
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
Drible4%100 başarı
İkili kazanılan42%65
Müdahale22
Faul810 kazanılan
İlk 11929 yedek
Kart3
TOPLAM GOL0
İLK 114866 yedek girdi
KART16
FORMA18
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 18 3-5-2 — 17 4-2-3-1 — 17 3-4-2-1 — 12 3-4-3 — 11 4-1-4-1 — 11 86 maç
  • 4-3-318%21
  • 3-5-217%20
  • 4-2-3-117%20
  • 3-4-2-112%14
  • 3-4-311%13
  • 4-1-4-111%13
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
02.05.2026 West BromH 2-1
25.04.2026 Oxford UnitedA 4-1
22.04.2026 MiddlesbroughA 1-0 62 7.0
18.04.2026 CharltonH 1-1
11.04.2026 CoventryA 0-0 24 6.6
21.03.2026 Hull CityA 3-1
14.03.2026 IpswichH 0-2
10.03.2026 WatfordH 1-1
07.03.2026 DerbyA 2-1
28.02.2026 SouthamptonH 1-3
14.02.2026 MillwallH 1-2
08.02.2026 SwanseaA 4-0 19 6.2
29.12.2025 South AfricaHC 2-3 90 6.3
22.12.2025 EgyptAC 2-1 90 7.3
26.04.2025 CoventryH 1-0
21.04.2025 Bristol CityH 3-1
18.04.2025 DerbyA 0-1 9 6.7
12.04.2025 BlackburnH 0-1
23.02.2025 WatfordA 2-0 45 6.6
19.02.2025 PlymouthH 1-1 90 6.7
15.02.2025 Sheffield UtdH 0-1 76 6.9
12.02.2025 SunderlandA 2-0
01.02.2025 Sheffield WednesdayA 1-1
25.01.2025 MillwallH 0-1 75 6.3
21.01.2025 Oxford UnitedA 3-2 90 6.6
18.01.2025 PrestonH 0-0 90 7.2
06.01.2025 QPRA 2-1 74 1 6.7
01.01.2025 NorwichH 0-1 78 6.7
29.12.2024 SwanseaA 2-1 65 6.7
26.12.2024 Bristol CityA 1-0
20.12.2024 DerbyH 2-1
14.12.2024 BlackburnA 2-0
10.12.2024 Stoke CityH 2-1
07.12.2024 SwanseaH 1-1 90 6.9
30.11.2024 NorwichA 4-2
27.11.2024 LeedsA 3-0 74 6.3
23.11.2024 Hull CityH 1-0 90 7.0
09.11.2024 MiddlesbroughA 5-1 31 6.7
06.11.2024 CardiffH 1-0 11 6.7
01.11.2024 West BromH 1-1
26.10.2024 CoventryA 3-2 22 6.3
23.10.2024 SunderlandH 1-2
19.10.2024 WatfordH 3-0 32 6.6
05.10.2024 Sheffield UtdA 2-0 61 6.2
01.10.2024 Oxford UnitedH 2-2 76 6.3
27.09.2024 PlymouthA 3-1
21.09.2024 Sheffield WednesdayH 2-1 59 6.7
14.09.2024 MillwallA 0-1 69 6.6
30.08.2024 QPRH 1-2
10.12.2023 Manchester CityH 1-2 72 6.9
11.11.2023 Manchester UnitedA 1-0 86 6.6
05.11.2023 LiverpoolH 1-1 90 6.3
29.10.2023 Aston VillaA 3-1 76 6.2
21.10.2023 Nottingham ForestA 2-2 90 1 6.7
07.10.2023 TottenhamH 0-1 90 1 6.7
03.10.2023 BurnleyH 1-2 90 6.6
30.09.2023 EvertonA 1-2 90 1 7.3
23.09.2023 WolvesH 1-1 90 1 7.3
16.09.2023 FulhamA 1-0 90 7.2
01.09.2023 West HamH 1-2 90 7.3
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2025 · 153 maç
Sheffield Wednesday 12maç 2025
Zimbabwe 2maç 2025
Luton 68maç 2022–2024
Aston Villa 71maç 2020–2022
Club Brugge KV 2017–2018
Vitesse 2014–2016
Nancy 2013
Nancy II 2012
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-08-06 Sheffield Wednesday Panetolikos
2023-07-20 Aston Villa Luton €2.90m
2023-07-01 Luton Aston Villa
2023-05-31 Luton Aston Villa End of loan
2023-01-31 Aston Villa Luton loan transfer
2019-08-01 Club Brugge Aston Villa €12.00m
2017-07-01 Vitesse Club Brugge €3.95m
2014-08-13 Nancy Vitesse
2014-07-01 Nancy Vitesse
2014-01-01 AS Nancy B AS Nancy -
2012-07-01 Bantu AS Nancy B ?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2024 Diz sakatlığıKadroda yok 33 maç
12.2023 Diz sakatlığıŞüpheli 3 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Panetolikos %50 2026-07-22
Panetolikos %50 2026-07-16
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAggregated only · 180 dk

Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU30.1Africa Cup of Nations 2025
PERFORMANS32.0180 dk
KARARVeri yetersiz24/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 32.0
Derinden oyun kurucu 23.4
Numara 10 12.1
Role fit sinyali var ama confidence 48/100 ve risk 70/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 370 oyuncu
Scout skoru %53
Performans %72
Dakika %80
Değer / getiri %6
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %26
Performans %44
Dakika %50
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.6 7.1 93
Pas arası / 90 1.71 2.3 74
İkili mücadele kazanma 57.14 58 98
Pas hacmi / 90 34.29 50 69
Performans skoru 8.8 75 12
Müdahale / 90 0 3.2 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam