Stefan Hierländer
Austria · Midfielder

Stefan Hierländer

YAŞ34
BOY180
KİLO73
DOĞUM YERİVillach
LİGUEFA Champions League
BU SEZON1G · 0A
KUPALAR
🏆 CupNone · Austria
🏆 BundesligaNone · Austria
🏆 Bundesliga2024/2025 · Austria
🏆 Cup2023/2024 · Austria
🏆 Bundesliga2023/2024 · Austria
🏆 Cup2022/2023 · Austria
🏆 Cup2017/2018 · Austria
🏆 Bundesliga2013/2014 · Austria
🏆 Cup2013/2014 · Austria
🏆 Bundesliga2011/2012 · Austria
🏆 Cup2011/2012 · Austria
🥈 BundesligaNone · Austria · 2nd Place
🥈 2. BundesligaNone · Germany · 2nd Place
🥈 Bundesliga2022/2023 · Austria · 2nd Place
🥈 Bundesliga2021/2022 · Austria · 2nd Place
🥈 Bundesliga2017/2018 · Austria · 2nd Place
🥈 2. Bundesliga2015/2016 · Germany · 2nd Place
🥈 Bundesliga2012/2013 · Austria · 2nd Place
🥈 Bundesliga2010/2011 · Austria · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
2021 0 2022 0 2023 0 2024 0 2025 1
GolAsist
2025/26 37 277 1 0 6.61
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueSturm Graz 2 0 0 0
BundesligaSturm Graz 27 237 1 0 6.62
UEFA Europa LeagueSturm Graz 8 40 0 0 6.57
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan16%52
Müdahale4
Faul54 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11136 yedek
G+A / 900.32
Kaptan1maçta
2024/25 7 42 0 0 6.40
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueSturm Graz 7 42 0 0 6.40
Şut1
İkili kazanılan3%43
Müdahale1
Faul11 kazanılan
2023/24 11 557 0 0 6.35
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueSturm Graz 5 259 0 0 6.38
UEFA Champions LeagueSturm Graz 2 160 0 0 6.20
UEFA Europa Conference LeagueSturm Graz 4 138 0 0 6.45
Şut3%33 isabet
Kilit pas1
Drible2%33 başarı
İkili kazanılan18%33
Müdahale13
Faul7
Ofsayt1
İlk 1165 yedek
Kart31
Kaptan5maçta
2022/23 7 454 0 0 6.63
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueSturm Graz 5 284 0 0 6.65
UEFA Champions LeagueSturm Graz 2 170 0 0 6.60
Şut4%75 isabet
Kilit pas7
İkili kazanılan19%36
Müdahale9
Faul134 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1161 yedek
Kart41
Kaptan4maçta
2021/22 3 224 0 0 6.57
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa LeagueSturm Graz 3 224 0 0 6.57
Şut2%100 isabet
Kilit pas3
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan11%37
Müdahale7
Faul41 kazanılan
İlk 1121 yedek
Kaptan2maçta
TOPLAM GOL0
İLK 11017 yedek girdi
FORMA25
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-1-2 — 8 4-2-3-1 — 3 4-2-2-2 — 2 4-4-1-1 — 2 4-1-3-2 — 1 4-4-2 — 1 17 maç
  • 4-3-1-28%47
  • 4-2-3-13%18
  • 4-2-2-22%12
  • 4-4-1-12%12
  • 4-1-3-21%6
  • 4-4-21%6
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
17.05.2026 Rapid ViennaH 2-0 12 1 2 7.5
10.05.2026 TSV HartbergA 2-4 9 6.6
03.05.2026 Red Bull SalzburgA 1-1
26.04.2026 Austria ViennaH 1-1
22.04.2026 Lask LinzH 1-1
19.04.2026 Lask LinzA 1-1
12.04.2026 TSV HartbergH 0-0 1
05.04.2026 Rapid ViennaA 0-2 9 6.7
20.03.2026 Red Bull SalzburgH 1-1
01.03.2026 Wolfsberger ACA 2-2
22.02.2026 FC BW LinzH 1-0
29.01.2026 BrannH 1-0
22.01.2026 FeyenoordA 3-0
14.12.2025 Austria ViennaA 3-1 27 6.3
11.12.2025 FK Crvena ZvezdaH 0-1 11 6.3
07.12.2025 Grazer AKH 2-1
03.12.2025 WSG WattensH 1-3
30.11.2025 TSV HartbergA 0-1
27.11.2025 PanathinaikosA 2-1
23.11.2025 Lask LinzH 1-3 22 6.3
09.11.2025 Red Bull SalzburgH 1-1
06.11.2025 Nottingham ForestH 0-0 12 6.7
02.11.2025 Rapid ViennaA 2-1 10 6.6
23.10.2025 CelticA 2-1
19.10.2025 FC BW LinzA 3-4
05.10.2025 SCR AltachA 0-2 1
02.10.2025 RangersH 2-1
28.09.2025 TSV HartbergH 1-0 19 6.5
24.09.2025 FC MidtjyllandA 2-0 17 6.7
20.09.2025 Red Bull SalzburgA 0-2 13 6.7
14.09.2025 Austria ViennaHC 0-1 60 6.2
30.08.2025 Grazer AKA 0-3 45 6.7
26.08.2025 Bodo/GlimtH 2-1
20.08.2025 Bodo/GlimtA 5-0
16.08.2025 RiedA 1-3 9 6.7
10.08.2025 Rapid ViennaH 1-2
01.08.2025 Lask LinzA 0-2
29.01.2025 RB LeipzigH 1-0 9 6.7
21.01.2025 AtalantaA 5-0 12 6.3
11.12.2024 LilleA 3-2 11 6.3
27.11.2024 GironaH 1-0 1
05.11.2024 Borussia DortmundA 1-0
22.10.2024 Sporting CPH 0-2 1 1
02.10.2024 Club Brugge KVH 0-1 8 6.3
14.03.2024 LilleAC 1-1 90 1 6.9
07.03.2024 LilleH 0-3 25 1 6.3
22.02.2024 Slovan BratislavaA 0-1 15 6.3
15.02.2024 Slovan BratislavaH 4-1 8 6.3
14.12.2023 Sporting CPA 3-0 11 6.3
30.11.2023 Raków CzęstochowaH 0-1 18 6.5
26.10.2023 AtalantaHC 2-2 52 5.2
05.10.2023 Raków CzęstochowaAC 0-1 90 1 7.2
21.09.2023 Sporting CPHC 1-2 88 6.7
15.08.2023 PSV EindhovenHC 1-3 90 6.2
08.08.2023 PSV EindhovenA 4-1 70 6.2
03.11.2022 FC MidtjyllandA 2-0
27.10.2022 FeyenoordHC 1-0 56 6.6
13.10.2022 LazioAC 2-2 79 1 7.2
06.10.2022 LazioHC 0-0 76 6.6
08.09.2022 FC MidtjyllandHC 1-0 73 1 6.2
ŞUT2
GOL1
xG1.0
xG FARKI+0.0over performing
DÖNÜŞÜM%50.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.073 · GOL 85' · xG 0.923
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Serbest vuruş — 1 (%50) Asist sonrası — 1 (%50) 2 şut
  • Serbest vuruş1%50
  • Asist sonrası1%50
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 1 (%50) Kafa — 1 (%50) 2 şut
  • Sağ ayak1%50
  • Kafa1%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR2 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %100
PİYASA DEĞERİ€100K
KAÇIRDIĞI MAÇ5
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2021–2025 · 65 maç
Sturm Graz 65maç 2021–2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-29 Sturm Graz Hierlander Stefan
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2023 Kırmızı kart cezasıKadroda yok 2 maç
12.2021 Kas sakatlığıKadroda yok 2 maç
11.2021 Kas sakatlığıŞüpheli 1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 237 dk

Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU39.1Bundesliga 2025
PERFORMANS38.6237 dk
KARARVeri yetersiz46/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 48.8
Box-to-box orta saha 47.9
İleri sekiz 47.4
Role fit sinyali var ama confidence 66/100 ve risk 28/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 231 oyuncu
Scout skoru %32
Performans %56
Dakika %43
Değer / getiri %89
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %42
Performans %56
Dakika %54
Değer / getiri %94
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.62 7.1 93
Pas arası / 90 1.52 2.3 66
Performans skoru 38.6 75 52
İkili mücadele kazanma 50 58 86
Müdahale / 90 1.14 3.2 36
Pas hacmi / 90 33.04 50 66
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam