BU SEZON0G · 1A
Asist10.03 / 90
Şut40.12 / 90
Kilit pas50.16 / 90
Başarılı dripling30.09 / 90
Kazanılan ikili1364.23 / 90
Rating6.74
OYUNCU PROFİLİBundesliga 2025 · 56 defanslar
- Müdahale 1.65 %47
- Pas arası 1.21 %64
- Blok 0.68 %64
- İkili mücadele %54 %22
- Pas isabeti %88 %84
- Faul (az iyi) 1.12 %31
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2896 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
2. LigaNone · Austria
🏆
2. Liga2024/2025 · Austria
🏆
2. Liga2011/2012 · Austria
🥈
CupNone · Austria · 2nd Place
🥈
Cup2023/2024 · Austria · 2nd Place
🥈
Cup2022/2023 · Austria · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
GolAsist
2025/26
34
2.896
0
1
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%25 isabet
Kilit pas5
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan136%54
Müdahale53
Faul3624 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11331 yedek
G+A / 900.03
Kart6
Kaptan1maçta
2023/24
4
8
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan1%100
Müdahale1
2022/23
4
90
0
0
6.90
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan7%88
Müdahale2
İlk 1113 yedek
2020/21
47
2.844
0
0
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%33 isabet
Kilit pas5
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan152%54
Müdahale54
Faul3213 kazanılan
İlk 113413 yedek
Kart5
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL0
İLK 1100 yedek girdi
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25.05.2026 | Rapid ViennaA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.05.2026 | Rapid ViennaH | 2-1 | 48 | – | 6.6 | ||
| 19.05.2026 | Wolfsberger ACH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 16.05.2026 | SCR AltachA | 2-0 | 67 | – | 6.5 | ||
| 09.05.2026 | Wolfsberger ACH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.05.2026 | FC BW LinzH | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 25.04.2026 | WSG WattensA | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 21.04.2026 | Grazer AKH | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 17.04.2026 | Grazer AKA | 1-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 11.04.2026 | Wolfsberger ACA | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 03.04.2026 | SCR AltachH | 3-2 | 101 | – | 6.9 | ||
| 14.03.2026 | WSG WattensH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 08.03.2026 | Austria ViennaH | 0-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 01.03.2026 | Grazer AKA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 22.02.2026 | WSG WattensA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 14.02.2026 | Lask LinzH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 08.02.2026 | Sturm GrazA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.12.2025 | SCR AltachH | 3-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 06.12.2025 | Rapid ViennaA | 1-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 29.11.2025 | Wolfsberger ACH | 1-0 | 90 | 1 | – | 7.9 | |
| 22.11.2025 | TSV HartbergA | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 08.11.2025 | FC BW LinzH | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.11.2025 | Red Bull SalzburgAC | 4-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 26.10.2025 | Rapid ViennaH | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.10.2025 | Wolfsberger ACA | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 04.10.2025 | WSG WattensH | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 27.09.2025 | Grazer AKH | 0-0 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 20.09.2025 | Austria ViennaA | 3-2 | 77 | – | 6.3 | ||
| 14.09.2025 | TSV HartbergH | 0-2 | 83 | – | 6.9 | ||
| 30.08.2025 | Lask LinzA | 1-3 | 90 | – | 6.3 | ||
| 23.08.2025 | FC BW LinzA | 0-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 16.08.2025 | Sturm GrazH | 1-3 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 09.08.2025 | SCR AltachA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.08.2025 | Red Bull SalzburgH | 2-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 31.08.2023 | FiorentinaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2023 | FiorentinaH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2023 | Debreceni VSCA | 0-5 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 10.08.2023 | Debreceni VSCH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.08.2022 | FC VaduzA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.08.2022 | Neftchi BakuH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.08.2022 | Neftchi BakuA | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 21.07.2022 | Lechia GdanskH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.05.2021 | SwanseaA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.05.2021 | SwanseaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.05.2021 | NorwichH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.05.2021 | PrestonA | 2-0 | 45 | – | 6.9 | ||
| 24.04.2021 | RotherhamH | 1-0 | 51 | – | 6.9 | ||
| 21.04.2021 | HuddersfieldA | 0-1 | 90 | 1 | 8.5 | ||
| 18.04.2021 | CoventryA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.04.2021 | MiddlesbroughH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.04.2021 | LutonA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.04.2021 | ReadingH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.03.2021 | Sheffield WednesdayH | 1-2 | 45 | 1 | 6.5 | ||
| 17.03.2021 | WycombeA | 1-3 | 63 | – | 6.6 | ||
| 13.03.2021 | BournemouthA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 10.03.2021 | DerbyH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 06.03.2021 | BirminghamH | 1-0 | 71 | – | 6.2 | ||
| 03.03.2021 | QPRA | 1-3 | –↑ | – | – | ||
| 27.02.2021 | MillwallH | 2-1 | 45 | 1 | 6.5 | ||
| 24.02.2021 | Stoke CityH | 2-0 | 11↑ | – | 6.3 |
ŞUT6
GOL0
xG0.5
xG FARKI-0.5under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Duran top3%50
- Taç sonrası2%33
- Asist sonrası1%17
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak5%83
- Kafa1%17
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %33
- 31-45' 1 %17
- 46-60' 1 %17
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %33
PİYASA DEĞERİ€100K
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2025 · 89 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01
Rapid Vienna
→
SV Ried
free transfer
Rapid Vienna
→
SV Ried
free transfer
2022-07-01
Dynamo Dresden
→
Rapid Vienna
free transfer
Dynamo Dresden
→
Rapid Vienna
free transfer
2021-07-07
Barnsley
→
Dynamo Dresden
free transfer
Barnsley
→
Dynamo Dresden
free transfer
2020-01-24
Wolfsberger AC
→
Barnsley
€600k
Wolfsberger AC
→
Barnsley
€600k
2010-07-01
Austria Kärnten
→
WAC - St. Andrä
free transfer
Austria Kärnten
→
WAC - St. Andrä
free transfer
2008-07-01
AKA Kärnten U19
→
Austria Kärnten
-
AKA Kärnten U19
→
Austria Kärnten
-
2007-07-01
AKA Kärnten U17
→
AKA Kärnten U19
-
AKA Kärnten U17
→
AKA Kärnten U19
-
2005-07-01
AKA Kärnten U15
→
AKA Kärnten U17
-
AKA Kärnten U15
→
AKA Kärnten U17
-
2004-07-01
Wietersdorf Jgd
→
AKA Kärnten U15
free transfer
Wietersdorf Jgd
→
AKA Kärnten U15
free transfer
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2896 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.4Bundesliga 2025
PERFORMANS61.22896 dk
KARARİzlemeye değer68/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek
81.6
Klasik stoper
80.2
Agresif stoper
80.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 75 oyuncu
Scout skoru
%36
Performans
%45
Dakika
%100
Değer / getiri
%97
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%66
Dakika
%97
Değer / getiri
%98
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Performans skoru
61.2
74
83
Pas hacmi / 90
33.19
42
79
İkili mücadele kazanma
54.4
58
94
Müdahale / 90
1.65
3
55
Pas arası / 90
1.21
1.9
64
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Stipe VulikićSampdoria · 24
%95
0gol
0asist
62scout
Serie B
Pietro ComuzzoFiorentina · 20
%76
0gol
0asist
65scout
€23.00M
UEFA Europa Conference League
Gabriel XavierBahia · 24
%75
0gol
0asist
67scout
Serie A
Chris RichardsCrystal Palace · 25
%72
1gol
0asist
66scout
€25.00M
Premier League
Diego GonzálezAD Ceuta FC · 26
%63
0gol
0asist
72scout
€600K
Segunda División
Samuel RogersChicago Fire · 26
%62
0gol
0asist
68scout
Major League Soccer
Mattia VitiSampdoria · 23
%60
0gol
1asist
74scout
€3.00M
Serie B
Ousmane CamaraAngers · 22
%60
1gol
0asist
72scout
€8.00M
Ligue 1
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

