Etienne Camara
France · Defender

Etienne Camara

YAŞ22
BOY197
KİLO90
KULÜPAngers
DOĞUM YERİParis
LİGLigue 1
BU SEZON0G · 1A
Asist10.54 / 90
Kilit pas10.54 / 90
Başarılı dripling10.54 / 90
Kazanılan ikili73.80 / 90
Rating7.25
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.540.00
Kilit pas 0.540.13
Başarılı dripling 0.540.07
Kazanılan ikili 3.803.44
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈 Ligue 22023/2024 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 1 G+A
2022 0 2024 0 2025 1 2026 1
GolAsist
2026/27 2 166 0 1 7.25
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Angers 2 166 0 1 7.25
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan7%78
Müdahale4
İlk 112
G+A / 900.54
2025/26 36 2.995 1 0 6.78
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Angers 33 2.695 1 0 6.83
Africa Cup of NationsMali 3 300 0 0 6.30
Şut12%42 isabet
Kilit pas4
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan111%58
Müdahale50
Faul238 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11342 yedek
G+A / 900.03
Kart4
2024/25 9 253 0 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Angers 9 253 0 0 6.90
Şut1
Kilit pas1
İkili kazanılan8%57
Müdahale4
Faul1
İlk 1136 yedek
Kart1
2022/23 24 520 0 0 6.46
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Angers 24 520 0 0 6.46
Şut1%100 isabet
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan24%57
Müdahale10
Faul52 kazanılan
İlk 11618 yedek
Kart2
TOPLAM GOL0
İLK 114527 yedek girdi
KART8
FORMA29
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 31 5-3-2 — 15 3-5-2 — 6 4-3-3 — 6 4-4-2 — 6 3-1-4-2 — 2 66 maç
  • 4-2-3-131%47
  • 5-3-215%23
  • 3-5-26%9
  • 4-3-36%9
  • 4-4-26%9
  • 3-1-4-22%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.08.2026 AuxerreA 1-3 96 1 7.3
23.08.2026 LilleH 0-2 70 7.2
17.05.2026 Stade Brestois 29A 1-1 81 6.7
10.05.2026 StrasbourgH 1-1 90 1 6.3
03.05.2026 AuxerreA 3-1 87 2 6.2
25.04.2026 Paris Saint GermainH 0-3
18.04.2026 Le HavreH 1-1 45 6.3
11.04.2026 RennesA 2-1 85 1 6.2
05.04.2026 LyonH 0-0 90 2 6.9
20.03.2026 LensA 5-1 88 5.3
14.03.2026 NiceH 0-2 87 1 6.6
07.03.2026 NantesA 0-1 83 7.3
28.02.2026 MonacoA 2-0 82 6.3
22.02.2026 LilleH 0-1 90 6.9
15.02.2026 LorientA 2-0 89 1 7.3
08.02.2026 ToulouseH 1-0 86 7.3
01.02.2026 MetzH 1-0 84 1 7.5
25.01.2026 Paris FCA 0-0 97 6.9
17.01.2026 MarseilleH 2-5 90 6.5
09.01.2026 SenegalH 0-1 90 6.6
03.01.2026 TunisiaH 1-1 120 1 6.3
26.12.2025 MoroccoA 1-1 90 6.0
12.12.2025 NantesH 4-1 90 7.0
07.12.2025 NiceA 0-1 95 7.2
30.11.2025 LensH 1-2 90 6.9
23.11.2025 ToulouseA 0-1 90 7.0
09.11.2025 AuxerreH 2-0 90 7.3
02.11.2025 LilleA 1-0 90 7.2
29.10.2025 MarseilleA 2-2 90 1 1 7.5
26.10.2025 LorientH 2-0 90 7.5
18.10.2025 MonacoH 1-1 90 6.6
05.10.2025 StrasbourgA 5-0 19 6.3
28.09.2025 Stade Brestois 29H 0-2 45 6.3
19.09.2025 LyonA 1-0 90 6.9
14.09.2025 MetzA 1-1 90 1 6.9
31.08.2025 RennesH 1-1 90 7.2
22.08.2025 Paris Saint GermainA 1-0 95 7.2
17.08.2025 Paris FCH 1-0 97 7.2
17.05.2025 LyonA 2-0 73 6.6
10.05.2025 StrasbourgH 2-1 90 6.9
04.05.2025 NantesA 0-1 90 1 7.2
27.04.2025 LilleH 0-2
20.04.2025 NiceA 2-1
13.04.2025 MontpellierH 2-0
05.04.2025 Paris Saint GermainA 1-0
22.02.2025 Saint EtienneA 3-3
16.02.2025 ReimsA 0-1
03.06.2023 NantesA 1-0
30.04.2023 RennesA 4-2 34 6.3
21.04.2023 Paris Saint GermainH 1-2 69 6.5
16.04.2023 Clermont FootA 2-1
08.04.2023 LilleH 1-0
02.04.2023 NiceH 1-1
18.03.2023 LensA 3-0 56 6.5
12.03.2023 ToulouseH 0-2
05.03.2023 MontpellierA 5-0 45 1 6.7
25.02.2023 LyonH 1-3 90 6.3
18.02.2023 StrasbourgA 2-1 27 6.7
12.02.2023 AuxerreH 1-1
05.02.2023 LorientA 0-0
ŞUT14
GOL1
xG0.6
xG FARKI+0.4over performing
DÖNÜŞÜM%7.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.021 70' · xG 0.096 56' · xG 0.111 69' · xG 0.04 9' · xG 0.045 78' · xG 0.062 87' · xG 0.006 45' · xG 0.029 31' · xG 0.027 89' · xG 0.064 69' · xG 0.008 90' · xG 0.061 · GOL 42' · xG 0.047 54' · xG 0.027
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 7 (%50) Duran top — 6 (%43) Asist sonrası — 1 (%7) 14 şut
  • Korner7%50
  • Duran top6%43
  • Asist sonrası1%7
Vücut bölgesine göre
Kafa — 10 (%71) Sağ ayak — 2 (%14) Sol ayak — 2 (%14) 14 şut
  • Kafa10%71
  • Sağ ayak2%14
  • Sol ayak2%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR14 şut
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 3 46-60' — 2 61-75' — 3 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 76-90+'
  • 1-15' 1 %7
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 3 %21
  • 46-60' 2 %14
  • 61-75' 3 %21
  • 76-90+' 5 %36
PİYASA DEĞERİ€8.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ4
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 71 maç
Angers 68maç 2022–2026
Mali 3maç 2025
France U20 2023
France U19 2022
Paris FC 2020–2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
01.2026 Milli takım göreviKadroda yok 1 maç
08.2024 CezalıKadroda yok 1 maç
05.2023 Milli takımKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2695 dk

Takip listesi: Dengeli savunmacı

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU71.8Ligue 1 2025
PERFORMANS64.22695 dk
KARARİzlemeye değer67/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde. Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Defansif bek 84.9
Klasik stoper 83.7
Ayağı iyi stoper 82.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 229 oyuncu
Scout skoru %88
Performans %73
Dakika %96
Değer / getiri %20
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %93
Performans %74
Dakika %95
Değer / getiri %11
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Performans skoru 64.2 74 87
Pas hacmi / 90 44.22 42 100
İkili mücadele kazanma 57.22 58 99
Müdahale / 90 1.57 3 52
Pas arası / 90 1.14 1.9 60
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam