LİGMajor League Soccer
BU SEZON1G · 2A
Gol10.10 / 90
Asist20.20 / 90
Şut60.60 / 90
Kilit pas121.19 / 90
Başarılı dripling90.89 / 90
Kazanılan ikili323.18 / 90
Rating6.69
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2026 · 168 defanslar
- Müdahale 1.09 %22
- Pas arası 1.39 %75
- Blok 0.40 %41
- İkili mücadele %47 %10
- Pas isabeti %80 %13
- Faul (az iyi) 1.29 %22
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 906 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Bundesliga2023/2024 · Austria
🏆
Cup2023/2024 · Austria
🏆
Cup2022/2023 · Austria
🏆
Tipsport Malta Cup2021 · Europe
🥈
Bundesliga2022/2023 · Austria · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2026/27 · 3 G+A
GolAsist
2026/27
20
906
1
2
6.69
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%50 isabet
Kilit pas12
Drible9%64 başarı
İkili kazanılan32%47
Müdahale11
Faul135 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11911 yedek
G+A / 900.3
Kart51
2025/26
33
2.683
0
1
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%33 isabet
Kilit pas34
Drible24%55 başarı
İkili kazanılan150%51
Müdahale71
Faul5219 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11312 yedek
G+A / 900.03
Kart8
2024/25
3
126
1
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%100 isabet
Kilit pas2
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan10%50
Müdahale5
Faul51 kazanılan
İlk 1112 yedek
G+A / 900.71
Kart1
2023/24
11
491
0
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas3
Drible4%50 başarı
İkili kazanılan26%38
Müdahale14
Faul124 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1165 yedek
Kart1
2022/23
8
86
0
0
6.44
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
Kilit pas3
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan5%62
Müdahale1
Faul2
Kart1
2021/22
14
140
0
0
6.25
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%17 başarı
İkili kazanılan5%22
Müdahale2
Faul3
Ofsayt1
İlk 11212 yedek
Kart1
TOPLAM GOL2
İLK 113717 yedek girdi
KART11
FORMA28
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %50
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %50
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-315%32
- 4-2-3-111%23
- 3-4-38%17
- 4-4-26%13
- 3-4-2-14%9
- 4-3-1-23%6
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Houston DynamoH | 0-0 | 90 | 0 | 7.0 | ||
| 29.08.2026 | Atlanta United FCA | 0-2 | 85 | 1 | 7.3 | ||
| 19.08.2026 | Toronto FCA | 3-3 | 92 | 1 | 6.2 | ||
| 15.08.2026 | Columbus CrewH | 3-1 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 02.08.2026 | Chicago FireA | 2-1 | 17↑ | – | 6.5 | ||
| 23.05.2026 | New England RevolutionH | 1-0 | 58 | – | 5.9 | ||
| 16.05.2026 | Toronto FCH | 3-1 | 90 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 13.05.2026 | New York City FCH | 0-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 09.05.2026 | FC CincinnatiH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 02.05.2026 | New England RevolutionA | 1-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 26.04.2026 | Nashville SCA | 4-2 | 62↑ | – | 6.2 | ||
| 22.04.2026 | Orlando City SCA | 4-1 | 10↑ | – | 7.3 | ||
| 18.04.2026 | New York City FCA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | Nashville SCH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | Philadelphia UnionH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.03.2026 | New York Red BullsH | 6-1 | 21↑ | 1 | – | 6.9 | |
| 14.03.2026 | Inter MiamiH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2026 | AustinH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | Los Angeles GalaxyA | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | St. Louis CityA | 1-1 | 21↑ | – | 6.5 | ||
| 18.10.2025 | Atlanta United FCA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.10.2025 | CharlotteH | 0-1 | 23 | – | 6.5 | ||
| 27.09.2025 | Philadelphia UnionH | 0-6 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2025 | Inter MiamiA | 3-2 | 58 | – | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | Orlando City SCH | 1-1 | 80 | – | 6.6 | ||
| 30.08.2025 | New York City FCA | 1-2 | 96 | – | 6.7 | ||
| 23.08.2025 | Inter MiamiH | 1-1 | 59 | – | 6.9 | ||
| 16.08.2025 | CF MontrealA | 1-1 | 94 | 2 | 7.2 | ||
| 09.08.2025 | New England RevolutionA | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 26.07.2025 | AustinH | 2-4 | 87 | – | 6.6 | ||
| 19.07.2025 | Columbus CrewA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 13.07.2025 | Los Angeles GalaxyA | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 05.07.2025 | Atlanta United FCH | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 28.06.2025 | Nashville SCH | 0-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 15.06.2025 | Real Salt LakeA | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 07.06.2025 | Chicago FireH | 1-7 | 90 | – | 6.5 | ||
| 31.05.2025 | FC CincinnatiA | 1-2 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 28.05.2025 | New England RevolutionH | 1-1 | 45↑ | 1 | 7.3 | ||
| 24.05.2025 | New York Red BullsH | 0-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 18.05.2025 | Nashville SCA | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 14.05.2025 | New York City FCH | 0-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 10.05.2025 | Toronto FCA | 2-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 03.05.2025 | Colorado RapidsH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 26.04.2025 | Philadelphia UnionA | 3-0 | 82 | 1 | 6.5 | ||
| 19.04.2025 | New York Red BullsA | 1-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 12.04.2025 | FC CincinnatiH | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 06.04.2025 | San Jose EarthquakesA | 6-1 | 90 | – | 5.9 | ||
| 29.03.2025 | Columbus CrewH | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 22.03.2025 | Orlando City SCA | 4-1 | 79 | – | 6.2 | ||
| 15.03.2025 | CF MontrealH | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 09.03.2025 | Sporting Kansas CityH | 2-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 02.03.2025 | Chicago FireA | 2-2 | 90 | – | 7.9 | ||
| 23.02.2025 | Toronto FCH | 2-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 20.10.2024 | CharlotteH | 0-3 | 30↑ | – | 6.3 | ||
| 05.10.2024 | New England RevolutionA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2024 | FC DallasH | 3-4 | 96 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 14.03.2024 | LilleA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 07.03.2024 | LilleH | 0-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 22.02.2024 | Slovan BratislavaA | 0-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 15.02.2024 | Slovan BratislavaH | 4-1 | –↑ | – | – |
ŞUT7
GOL2
xG1.1
xG FARKI+0.9over performing
DÖNÜŞÜM%28.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası4%57
- Korner1%14
- Duran top1%14
- Açık oyun1%14
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak6%86
- Kafa1%14
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 2 %29
- 31-45' 2 %29
- 46-60' 1 %14
- 61-75' 1 %14
- 76-90+' 1 %14
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 89 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2023
SakatlıkKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Major League Soccer2025 · DC United
7sarı · 24 maç
🟨
Coppa Italia2021 · Venezia
2sarı · 3 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 2683 dk
İzlemede: Agresif savunma profili
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU67.5Major League Soccer 2025
PERFORMANS64.42683 dk
KARARVeri yetersiz54/100
FORM TRENDİStabil-0.4
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ofansif bek
60.1
Ayağı iyi stoper
50.2
Klasik stoper
49.5
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 315 oyuncu
Scout skoru
%81
Performans
%69
Dakika
%92
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%85
Performans
%74
Dakika
%95
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Kilit pas / 90
1.52
1.4
100
Pas hacmi / 90
41.79
48
87
Asist / 90
0.17
0.22
77
Performans skoru
48.6
74
66
Pas arası / 90
1.02
1.6
64
Müdahale / 90
1.18
2.5
47
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.06. Dakika delta -16.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
WelingtonSouthampton · 24
%95
0gol
2asist
72scout
€3.00M
Championship
Kristoffer HaugenMolde · 31
%82
0gol
1asist
57scout
Eliteserien
Gökhan SazdağıBeşiktaş · 31
%78
0gol
0asist
56scout
Süper Lig
Matheus PereiraSanta Clara · 25
%73
0gol
1asist
56scout
Primeira Liga
August WängbergGais · 32
%67
0gol
2asist
62scout
Allsvenskan
Hugo BuenoWolves · 23
%67
1gol
2asist
72scout
€4.00M
Premier League
Andoni GorosabelAthletic Club · 29
%60
0gol
1asist
63scout
€4.00M
La Liga
Francisco GeromettaUnion Santa Fe · 26
%60
0gol
0asist
54scout
Liga Profesional Argentina
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





