Blas Esteban Armoa Núñez
Paraguay · Attacker

Blas Esteban Armoa Núñez

YAŞ25
BOY179
KİLO67
DOĞUM YERİLuque
LİGLiga Profesional Argentina
BU SEZON1G · 0A
Gol10.30 / 90
Asist00.00 / 90
Şut51.49 / 90
Kilit pas41.19 / 90
Başarılı dripling20.60 / 90
Kazanılan ikili154.47 / 90
Rating6.59
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.20
Şut 1.492.01
Kilit pas 1.190.40
Başarılı dripling 0.600.81
Kazanılan ikili 4.475.23
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 10 G+A
2020 1 2021 0 2022 10 2023 3 2024 4 2025 1 2026 1
GolAsist
2026/27 12 302 1 0 6.59
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaGimnasia M. 12 302 1 0 6.59
Şut5%40 isabet
Kilit pas4
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan15%42
Faul47 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1139 yedek
G+A / 900.3
Kart1
2025/26 27 447 0 1 6.64
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaTigre 27 447 0 1 6.64
Şut10%40 isabet
Kilit pas2
Drible4%44 başarı
İkili kazanılan26%37
Müdahale1
Faul99 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11522 yedek
G+A / 900.2
Kart1
2024/25 24 1.386 3 1 6.63
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaTigre 24 1.386 3 1 6.63
Şut22%50 isabet
Kilit pas15
Drible6%19 başarı
İkili kazanılan60%37
Müdahale13
Faul1325 kazanılan
Ofsayt13
İlk 11177 yedek
G+A / 900.26
2023/24 25 1.381 3 0 6.63
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaTigre 25 1.381 3 0 6.63
Şut34%38 isabet
Kilit pas20
Drible17%31 başarı
İkili kazanılan55%34
Müdahale12
Faul1113 kazanılan
Ofsayt10
İlk 11169 yedek
G+A / 900.2
Kart2
2022/23 35 766 8 2 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga Profesional ArgentinaTigre 35 766 8 2 6.96
Şut24%46 isabet
Kilit pas15
Drible7%47 başarı
İkili kazanılan25%45
Müdahale5
Faul39 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11827 yedek
G+A / 901.17
2021/22 6 139 0 0 6.25
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXFC Juarez 6 139 0 0 6.25
Şut1
Drible1%17 başarı
İkili kazanılan4%20
Müdahale1
Faul32 kazanılan
İlk 1115 yedek
Kart1
2020/21 14 488 0 1 6.50
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Liga MXFC Juarez 14 488 0 1 6.50
Şut11%27 isabet
Kilit pas8
Drible4%24 başarı
İkili kazanılan22%33
Müdahale7
Faul118 kazanılan
İlk 1168 yedek
G+A / 900.18
TOPLAM GOL3
İLK 112330 yedek girdi
KART1
FORMA18
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR3 gol
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 1-15'
  • 1-15' 1 %33
  • 16-30' 1 %33
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %33
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-4-2 — 23 4-2-3-1 — 19 4-1-3-2 — 3 3-5-2 — 2 4-1-4-1 — 2 4-3-3 — 2 51 maç
  • 4-4-223%45
  • 4-2-3-119%37
  • 4-1-3-23%6
  • 3-5-22%4
  • 4-1-4-12%4
  • 4-3-32%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
2 T. GalvánT. Galván 1 G. MaroniG. Maroni Núñez 3
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 A. CardozoA. Cardozo 1 J. SaraleguiJ. Saralegui Núñez 2
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
28.07.2026 San LorenzoA 1-0 2
24.07.2026 Central Cordoba de SantiagoH 1-0 45 1 7.0
04.05.2026 Defensa Y JusticiaH 2-1 18 6.7
26.04.2026 Independ. RivadaviaA 5-1 64 1 2 7.3
21.04.2026 LanusH 1-0 73 1 5.9
12.04.2026 PlatenseA 1-1
18.03.2026 Estudiantes L.P.H 1-2 31 1 6.3
12.03.2026 Deportivo RiestraA 0-0
28.02.2026 Boca JuniorsA 1-1 27 6.7
25.02.2026 IndependienteH 1-1 14 6.6
21.02.2026 Gimnasia L.P.H 0-1
27.01.2026 San LorenzoH 0-1 28 6.2
27.11.2025 LanusA 0-1
16.11.2025 Boca JuniorsA 2-0
10.11.2025 Estudiantes L.P.H 1-0
03.10.2025 Defensa Y JusticiaH 1-1 8 1 6.5
14.09.2025 Talleres CordobaH 0-0
29.08.2025 BanfieldA 1-0
22.08.2025 Independ. RivadaviaH 1-1
16.08.2025 Racing ClubA 1-2
08.08.2025 HuracanH 0-1
26.07.2025 Union Santa FeA 0-0 71 1 6.2
20.07.2025 Argentinos JRSH 2-1 70 1 1 7.0
15.07.2025 Velez SarsfieldA 2-1 9 6.3
10.05.2025 San LorenzoA 2-1
04.05.2025 Boca JuniorsH 1-1 20 1 6.7
28.04.2025 Estudiantes L.P.A 0-0 59 6.7
22.04.2025 Belgrano CordobaH 0-0 34 6.7
12.04.2025 Barracas CentralA 1-0 73 2 6.9
08.04.2025 Newells Old BoysH 0-2 71 3 6.3
28.03.2025 Defensa Y JusticiaA 1-2 19 1 7.2
17.03.2025 Central Cordoba de SantiagoH 1-2
09.03.2025 AldosiviA 0-2 1
02.03.2025 Talleres CordobaA 1-2
25.02.2025 BanfieldH 1-0
15.02.2025 Independ. RivadaviaA 1-4
12.02.2025 Racing ClubH 1-0
31.01.2025 Argentinos JRSA 1-0 12 6.5
23.01.2025 Velez SarsfieldH 3-0
23.11.2024 Instituto CordobaH 0-0
18.11.2024 BanfieldA 0-1 28 6.5
11.11.2024 Defensa Y JusticiaH 0-4 45 1 6.6
08.11.2024 Velez SarsfieldA 1-0 72 6.5
03.11.2024 PlatenseH 0-0 50 6.3
28.10.2024 Talleres CordobaA 1-1 69 6.3
19.10.2024 Boca JuniorsH 3-0 76 1 4 6.6
08.10.2024 Atletico TucumanA 1-2
01.10.2024 IndependienteH 1-1 45 6.3
21.09.2024 Newells Old BoysA 1-0 80 3 6.9
14.09.2024 Gimnasia L.P.H 1-1 79 2 6.9
01.09.2024 HuracanA 0-2 66 1 1 7.2
24.08.2024 Union Santa FeH 5-1 61 1 1 7.0
18.08.2024 Sarmiento JuninA 0-0 70 6.6
12.08.2024 Godoy CruzH 0-2 17 6.6
04.08.2024 LanusA 3-2 62 6.3
29.07.2024 Deportivo RiestraH 2-1 53 6.3
26.07.2024 Central Cordoba de SantiagoH 1-1 79 1 6.3
18.07.2024 Argentinos JRSA 0-2 61 1 1 7.3
13.06.2024 Belgrano CordobaH 1-1 75 1 6.7
02.06.2024 River PlateA 3-1 70 1 6.9
ŞUT6
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%16.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
63' · xG 0.0 72' · xG 0.0 67' · xG 0.0 34' · xG 0.0 1' · xG 0.0 · GOL 18' · xG 0.018
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 5 (%83) Korner — 1 (%17) 6 şut
  • Asist sonrası5%83
  • Korner1%17
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 3 (%50) Kafa — 3 (%50) 6 şut
  • Sağ ayak3%50
  • Kafa3%50
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR6 şut
1-15' — 1 16-30' — 1 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 3 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 61-75'
  • 1-15' 1 %17
  • 16-30' 1 %17
  • 31-45' 1 %17
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 3 %50
  • 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 143 maç
Gimnasia M. 12maç 2026
Tigre 111maç 2022–2025
FC Juarez 20maç 2020–2021
Sportivo Luqueno 2017–2019
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2023-01-23 Cerro Porteno Tigre
2023-01-01 Tigre Cerro Porteno
2022-02-13 Sportivo Luqueno Tigre
2020-08-25 Sportivo Luqueno FC Juarez
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 255 dk

Veri yetersiz: Dengeli hücum profili

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU47.7Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS49.7255 dk
KARARVeri yetersiz49/100
FORM TRENDİYükselişte+17.6
ROL UYUMU2026
Bitirici 45.0
Pivot forvet 41.6
İçe kat eden kanat 41.1
Role fit sinyali var ama confidence 64/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 210 oyuncu
Scout skoru %62
Performans %70
Dakika %42
Değer / getiri %0
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru %53
Performans %61
Dakika %38
Değer / getiri %2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 49.7 78 64
Şut isabeti 50 48 100
Gol / 90 0.35 0.65 54
Ortalama rating 6.53 7.15 91
Tahmini xG / 90 0.214 0.48 45
Şut / 90 1.41 3.4 42
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form sezon icinde yukari gidiyor; trend skoru +17.6.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam