Lee Grace
Republic of Ireland · Defender

Lee Grace

YAŞ33
BOY188 cm
KİLO76 kg
DOĞUM YERİTipperary
LİGUEFA Champions League
BU SEZON1G · 0A
Gol11.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili00.00 / 90
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.00
Şut 0.000.66
Kazanılan ikili 0.002.97
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
18. UEFA Champions League2026 · Shamrock Rovers · 3 maç 1gol18.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆 FAI President's Cup2024 · Ireland-Republic
🏆 Premier Division2023 · Ireland-Republic
🏆 FAI President's Cup2022 · Ireland-Republic
🏆 Premier Division2022 · Ireland-Republic
🏆 Premier Division2021 · Ireland-Republic
🏆 Premier Division2020 · Ireland-Republic
🏆 FAI Cup2019 · Ireland-Republic
🏆 First Division2015 · Ireland-Republic
🥈 Premier Division2024 · Ireland-Republic · 2nd Place
🥈 FAI President's Cup2023 · Ireland-Republic · 2nd Place
🥈 FAI President's Cup2021 · Ireland-Republic · 2nd Place
🥈 FAI Cup2020 · Ireland-Republic · 2nd Place
🥈 Premier Division2019 · Ireland-Republic · 2nd Place
🥈 League Cup2017 · Ireland-Republic · 2nd Place
🥈 Leinster Senior Cup2015/2016 · Ireland-Republic · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2026/27 · 1 G+A
2022 0 2023 0 2024 0 2025 0 2026 1
GolAsist
2026/27 1 90 1 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Champions LeagueShamrock Rovers 1 90 1 0
İlk 111
G+A / 901.0
2025/26 4 273 0 0 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers 4 273 0 0 6.95
Şut2%50 isabet
İkili kazanılan9%53
Müdahale4
Faul11 kazanılan
İlk 1131 yedek
2024/25 8 750 0 0 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers 8 750 0 0 6.83
Şut1
Kilit pas2
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan40%58
Müdahale9
Faul710 kazanılan
İlk 118
Kart2
2023/24 1 90 0 0 6.20
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers 1 90 0 0 6.20
İkili kazanılan1%17
Müdahale1
İlk 111
2022/23 6 416 0 0 6.96
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
UEFA Europa Conference LeagueShamrock Rovers 6 416 0 0 6.96
Şut2
İkili kazanılan26%63
Müdahale13
İlk 1142 yedek
TOPLAM GOL0
İLK 11237 yedek girdi
KART6
FORMA5
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 24 3-4-2-1 — 2 3-4-1-2 — 1 4-4-2 — 1 5-3-2 — 1 29 maç
  • 3-5-224%83
  • 3-4-2-12%7
  • 3-4-1-21%3
  • 4-4-21%3
  • 5-3-21%3
MAÇ GEÇMİŞİ20 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
14.07.2026 FlorianaH 5-1 90 1 0
11.12.2025 BreidablikA 3-1 61 1 6.9
27.11.2025 Shakhtar DonetskH 1-2 90 7.2
06.11.2025 AEK Athens FCA 1-1 90 6.5
23.10.2025 CeljeH 0-2 32 1 7.2
20.02.2025 MoldeH 0-1 120 7.2
13.02.2025 MoldeA 0-1 90 7.2
19.12.2024 ChelseaA 5-1 90 5.3
12.12.2024 Borac Banja LukaH 3-0 90 6.9
28.11.2024 Rapid ViennaA 1-1 90 7.5
07.11.2024 The New SaintsH 2-1 90 1 6.5
24.10.2024 LarneA 1-4 90 7.3
03.10.2024 Apoel NicosiaH 1-1 90 6.7
27.07.2023 Ferencvarosi TCA 4-0 90 6.2
03.11.2022 Djurgardens IFA 1-0 90 1 7.3
27.10.2022 GentH 1-1 56 7.3
13.10.2022 MoldeH 0-2
06.10.2022 MoldeA 3-0 90 6.3
15.09.2022 GentA 3-0 90 1 6.6
08.09.2022 Djurgardens IFH 0-0 90 7.3
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 20 maç
Shamrock Rovers 20maç 2022–2026
Wexford 2015–2016
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2017-08-01 Galway United Shamrock Rovers € N/A
2016-12-05 Wexford Galway United
SCOUT RAPORUAggregated only · 273 dk

Veri yetersiz: Dengeli savunmacı

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU46.5UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS64.8273 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 603 oyuncu
Scout skoru %48
Performans %72
Dakika %67
Değer / getiri %11
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %35
Performans %75
Dakika %48
Değer / getiri %18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam