LİGSüper Lig
BU SEZON1G · 0A
Gol10.03 / 90
Asist00.00 / 90
Şut190.64 / 90
Kilit pas70.23 / 90
Başarılı dripling10.03 / 90
Kazanılan ikili1003.35 / 90
Rating6.61
OYUNCU PROFİLİSüper Lig 2025 · 102 defanslar
- Müdahale 0.90 %11
- Pas arası 0.80 %18
- Blok 0.84 %82
- İkili mücadele %60 %70
- Pas isabeti %88 %72
- Faul (az iyi) 0.74 %76
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2688 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Super Cup2022/2023 · Turkey
🏆
Süper Lig2021/2022 · Turkey
🏆
First Division A2020/2021 · Belgium
🏆
Super Cup2018/2019 · Belgium
🏆
First Division A2017/2018 · Belgium
🏆
Super Cup2016/2017 · Belgium
🏆
First Division A2015/2016 · Belgium
🏆
Cup2014/2015 · Belgium
🏆
Eredivisie2013/2014 · Holland
🏆
Super Cup2013/2014 · Holland
🏆
Eredivisie2012/2013 · Holland
🏆
Eredivisie2011/2012 · Holland
🥈
Cup2023/2024 · Turkey · 2nd Place
🥈
First Division A2018/2019 · Belgium · 2nd Place
🥈
First Division A2016/2017 · Belgium · 2nd Place
🥈
Cup2015/2016 · Belgium · 2nd Place
🥈
Super Cup2015/2016 · Belgium · 2nd Place
🥈
Super Cup2014/2015 · Holland · 2nd Place
🥈
First Division A2014/2015 · Belgium · 2nd Place
🥈
KNVB Beker2013/2014 · Holland · 2nd Place
🥈
Super Cup2012/2013 · Holland · 2nd Place
🥈
The NextGen Series2011/2012 · Europe · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 2 G+A
GolAsist
2025/26
32
2.688
1
0
6.61
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%11 isabet
Kilit pas7
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan100%60
Müdahale27
Faul2213 kazanılan
Ofsayt4
İlk 11311 yedek
G+A / 900.03
Kart3
2024/25
11
964
1
0
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas1
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan43%68
Müdahale16
Faul77 kazanılan
İlk 11101 yedek
G+A / 900.09
Kart2
2023/24
33
2.247
1
0
7.05
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%27 isabet
Kilit pas5
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan94%59
Müdahale18
Faul1217 kazanılan
İlk 11258 yedek
G+A / 900.04
Kart1
2022/23
35
1.875
1
0
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%33 isabet
Kilit pas2
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan78%66
Müdahale22
Faul2216 kazanılan
Ofsayt3
İlk 112015 yedek
G+A / 900.05
Kart4
2021/22
30
1.948
0
2
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8
Kilit pas4
Drible2%40 başarı
İkili kazanılan88%62
Müdahale32
Faul278 kazanılan
İlk 11219 yedek
G+A / 900.09
Kart3
2020/21
27
469
0
0
6.66
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas2
İkili kazanılan27%68
Müdahale10
Faul46 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11423 yedek
TOPLAM GOL21 penaltı
İLK 11452 yedek girdi
KART6
FORMA4
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-127%57
- 4-1-4-115%32
- 4-4-22%4
- 4-3-1-21%2
- 4-3-2-11%2
- 4-3-31%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 09.05.2026 | AlanyasporA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | EyüpsporH | 1-1 | 45 | – | 6.5 | ||
| 25.04.2026 | RizesporH | 2-0 | 79 | 1 | 6.3 | ||
| 20.04.2026 | Gazişehir GaziantepA | 3-0 | 85 | – | 6.3 | ||
| 11.04.2026 | FenerbahceH | 0-4 | 89 | 1 | 6.3 | ||
| 04.04.2026 | KasimpasaA | 2-0 | 86 | – | 6.3 | ||
| 19.03.2026 | Fatih KaragümrükH | 1-0 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 15.03.2026 | SamsunsporA | 2-1 | 82 | – | 6.2 | ||
| 09.03.2026 | TrabzonsporH | 1-3 | 87 | 1 | 6.7 | ||
| 01.03.2026 | GenclerbirligiA | 0-0 | 87 | 1 | 7.2 | ||
| 22.02.2026 | AntalyasporH | 1-0 | 89 | 1 | 7.2 | ||
| 15.02.2026 | GoztepeA | 0-0 | 85 | – | 6.6 | ||
| 09.02.2026 | KocaelisporH | 1-2 | 92 | 1 | 6.5 | ||
| 01.02.2026 | GalatasarayA | 4-0 | 86 | 1 | 5.6 | ||
| 24.01.2026 | Istanbul BasaksehirH | 0-3 | 93 | 1 | 5.5 | ||
| 19.01.2026 | BesiktasA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.12.2025 | KonyasporA | 1-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 13.12.2025 | AlanyasporH | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 06.12.2025 | EyüpsporA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.11.2025 | RizesporA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 22.11.2025 | Gazişehir GaziantepH | 0-3 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 09.11.2025 | FenerbahceA | 4-2 | 90 | – | 6.0 | ||
| 02.11.2025 | KasimpasaH | 3-2 | 90 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 24.10.2025 | Fatih KaragümrükA | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 19.10.2025 | SamsunsporH | 1-3 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 03.10.2025 | TrabzonsporA | 4-0 | 96 | 2 | 5.9 | ||
| 28.09.2025 | GenclerbirligiH | 1-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 20.09.2025 | AntalyasporA | 1-1 | 67 | 1 | 7.2 | ||
| 14.09.2025 | GoztepeH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.08.2025 | KocaelisporA | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 24.08.2025 | GalatasarayH | 0-4 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 17.08.2025 | Istanbul BasaksehirA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 09.11.2024 | RizesporA | 3-1 | 79 | 1 | 6.9 | ||
| 03.11.2024 | FenerbahceH | 2-3 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 26.10.2024 | GoztepeA | 2-1 | 45↑ | – | 6.5 | ||
| 29.09.2024 | KonyasporH | 3-2 | 90 | – | 6.2 | ||
| 23.09.2024 | Gazişehir GaziantepA | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 19.09.2024 | KayserisporH | 2-2 | 90 | 1 | 2 | 7.2 | |
| 15.09.2024 | BesiktasH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 01.09.2024 | EyüpsporA | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 29.08.2024 | FC ST. GallenH | 1-1 | 120 | 1 | 7.9 | ||
| 22.08.2024 | FC ST. GallenA | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 11.08.2024 | SivassporA | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 26.05.2024 | AnkaragucuH | 4-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2024 | Istanbul BasaksehirA | 0-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 12.05.2024 | İstanbulsporH | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 04.05.2024 | SamsunsporA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.04.2024 | Gazişehir GaziantepH | 4-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.04.2024 | KayserisporA | 1-2 | 90 | – | 7.2 | ||
| 12.04.2024 | SivassporH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 03.04.2024 | KonyasporA | 1-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 17.03.2024 | FenerbahceH | 2-3 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 09.03.2024 | Fatih KaragümrükH | 5-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 04.03.2024 | AlanyasporA | 3-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 25.02.2024 | Adana DemirsporH | 1-0 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 18.02.2024 | PendiksporA | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 12.02.2024 | HataysporH | 2-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 04.02.2024 | BesiktasA | 2-0 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 29.01.2024 | KasimpasaH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 23.12.2023 | Istanbul BasaksehirH | 1-1 | 90 | – | 6.6 |
ŞUT24
GOL1
xG1.6
xG FARKI-0.6under performing
DÖNÜŞÜM%4.2
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner12%50
- Duran top6%25
- Asist sonrası3%12
- Serbest vuruş3%12
Vücut bölgesine göre
- Kafa13%54
- Sol ayak10%42
- Sağ ayak1%4
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR24 şut
- 1-15' 3 %12
- 16-30' 6 %25
- 31-45' 6 %25
- 46-60' 3 %12
- 61-75' 2 %8
- 76-90+' 4 %17
AKSİYON HARİTASI1026 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %33
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %34
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %31
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %29
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1026
- Pas650%67
- Uzaklaştırma91%9
- Hava topu65%7
- Top kazanma60%6
- Faul23%2
- Top teması21%2
- Müdahale19%2
- Korner kazandırma16%2
- Pas arası16%2
- Offsideprovoked16%2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2026 · 168 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
10.2024
Kas sakatlığıKadroda yok
9 maç
06.2023
Baldır sakatlığıŞüpheli
4 maç
05.2023
Baldır sakatlığıKadroda yok
2 maç
03.2023
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
12.2022
SakatlıkKadroda yok
2 maç
09.2021
Kalça sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2688 dk
İzlemede: Dengeli savunmacı
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.6Süper Lig 2025
PERFORMANS55.12688 dk
KARARVeri yetersiz59/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Klasik stoper
78.3
Defansif bek
77.1
Ayağı iyi stoper
76.3
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 8/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 219 oyuncu
Scout skoru
%48
Performans
%45
Dakika
%97
Değer / getiri
%37
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%58
Performans
%50
Dakika
%95
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
85
100
Ortalama rating
6.61
7.2
92
İkili mücadele kazanma
59.52
68
88
Pas hacmi / 90
40.61
45
90
Blok / 90
0.84
1.8
47
Pas arası / 90
0.8
1.8
44
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Lewis DunkBrighton · 34
%95
1gol
0asist
61scout
€4.00M
Premier League
Pedro HenriqueRB Bragantino · 30
%76
1gol
1asist
61scout
Serie A
Ramon MenezesSport Recife · 30
%70
1gol
0asist
62scout
Serie A
Ranko VeselinovićVancouver Whitecaps · 26
%67
0gol
0asist
63scout
Major League Soccer
Santiago Ramos MingoBahia · 24
%63
0gol
0asist
68scout
Serie A
Nick HagglundFC Cincinnati · 33
%60
1gol
0asist
60scout
Major League Soccer
Raúl AsencioReal Madrid · 22
%60
2gol
0asist
64scout
€25.00M
La Liga
Leandro CabreraEspanyol · 34
%60
2gol
0asist
60scout
€1.00M
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



