LİGLigue 1
BU SEZON0G · 0A
Kilit pas30.30 / 90
Başarılı dripling20.20 / 90
Kazanılan ikili555.49 / 90
Rating6.66
OYUNCU PROFİLİLigue 1 2021 · 110 defanslar
- Müdahale 1.08 %12
- Pas arası 1.33 %47
- Blok 0.42 %47
- İkili mücadele %72 %100
- Pas isabeti %84 %48
- Faul (az iyi) 0.91 %59
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1082 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
A-Leagues All Stars Men2023/2024 · World
🏆
Emirates Cup2019 · World
🏆
Süper Lig2016/2017 · Turkey
🏆
Süper Lig2015/2016 · Turkey
🏆
Super Cup2012/2013 · Holland
🏆
KNVB Beker2011/2012 · Holland
🏆
Ekstraklasa2008/2009 · Poland
🥈
Coupe de la Ligue2019/2020 · France · 2nd Place
🥈
Super Cup2016/2017 · Turkey · 2nd Place
🥈
Eredivisie2012/2013 · Holland · 2nd Place
🥈
KNVB Beker2012/2013 · Holland · 2nd Place
🥈
Ekstraklasa2009/2010 · Poland · 2nd Place
🥈
Serie A2007 · Brazil · 2nd Place
2021/22
14
1.082
0
0
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas3
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan75%72
Müdahale13
Faul113 kazanılan
İlk 11131 yedek
Kart6
2020/21
34
2.919
3
0
7.12
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut19%42 isabet
Kilit pas8
Drible3%60 başarı
İkili kazanılan168%64
Müdahale44
Faul389 kazanılan
İlk 1134
G+A / 900.09
Kart72
Kaptan2maçta
TOPLAM GOL5
İLK 11241 yedek girdi
KART15
FORMA6
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %20
- 46-60' 2 %40
- 61-75' 1 %20
- 76-90+' 1 %20
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-38%32
- 3-4-1-26%24
- 4-2-3-16%24
- 3-4-2-13%12
- 4-4-21%4
- 5-4-11%4
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ48 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.05.2022 | Stade Brestois 29A | 2-4 | 88 | – | 6.7 | ||
| 14.05.2022 | LorientH | 0-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 08.05.2022 | AngersA | 4-1 | 58 | – | 6.7 | ||
| 01.05.2022 | NiceH | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 24.04.2022 | NantesA | 5-3 | 81 | – | 6.0 | ||
| 20.03.2022 | MontpellierH | 0-2 | 45 | – | 6.2 | ||
| 13.03.2022 | Paris Saint GermainA | 3-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 06.03.2022 | Estac TroyesH | 0-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 27.02.2022 | Clermont FootA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.02.2022 | MonacoH | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.02.2022 | LensA | 3-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 06.02.2022 | ReimsA | 5-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.08.2021 | AngersA | 3-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 07.08.2021 | Stade Brestois 29H | 1-1 | 90 | 2 | 7.9 | ||
| 23.05.2021 | NiceH | 2-3 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 16.05.2021 | NimesA | 2-5 | 90 | – | 6.5 | ||
| 02.05.2021 | MonacoA | 2-3 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 25.04.2021 | LilleH | 2-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 18.04.2021 | NantesA | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 11.04.2021 | AngersH | 3-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 03.04.2021 | LensA | 1-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 21.03.2021 | Paris Saint GermainH | 2-4 | 90 | – | 6.2 | ||
| 12.03.2021 | ReimsA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 03.03.2021 | RennesH | 1-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 28.02.2021 | MarseilleA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.02.2021 | MontpellierH | 1-2 | 26 | – | 6.2 | ||
| 06.02.2021 | StrasbourgH | 3-0 | 71 | – | 7.3 | ||
| 03.02.2021 | DijonA | 0-1 | 90 | 2 | 7.7 | ||
| 29.01.2021 | BordeauxH | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 24.01.2021 | Saint EtienneA | 0-5 | 90 | 2 | 2 | 9.0 | |
| 17.01.2021 | MetzH | 0-1 | 90 | 3 | 7.5 | ||
| 09.01.2021 | RennesA | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 23.12.2020 | NantesH | 3-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.12.2020 | NiceA | 1-4 | 90 | – | 7.2 | ||
| 16.12.2020 | Stade Brestois 29HC | 2-2 | 97 | 2 | 7.2 | ||
| 13.12.2020 | Paris Saint GermainA | 0-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 06.12.2020 | MetzA | 1-3 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 29.11.2020 | ReimsH | 3-0 | 71 | – | 6.9 | ||
| 22.11.2020 | AngersA | 0-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 01.11.2020 | LilleA | 1-1 | 50 | – | 5.2 | ||
| 25.10.2020 | MonacoH | 4-1 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 18.10.2020 | StrasbourgA | 2-3 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 04.10.2020 | MarseilleH | 1-1 | 84 | – | 6.9 | ||
| 27.09.2020 | LorientAC | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 18.09.2020 | NimesH | 0-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 15.09.2020 | MontpellierA | 2-1 | 90 | 4 | 7.9 | ||
| 11.09.2020 | BordeauxA | 0-0 | 90 | – | 7.5 | ||
| 28.08.2020 | DijonH | 4-1 | 90 | 0 | 7.7 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2007–2023 · 48 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2022
SakatlıkKadroda yok
3 maç
04.2022
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
05.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Ligue 12020 · Lyon
1kırmızı · 34 maç
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





