Seko Fofana
France · Goalkeeper

Seko Fofana

YAŞ25
BOY194
KİLO89
KULÜPRizespor
DOĞUM YERİParis
LİGWorld Cup
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili30.83 / 90
Rating7.25
OYUNCU PROFİLİWorld Cup 2026 · 41 kaleciler
Kurtarış — %50 (2.48) Yenen gol (az iyi) — %62 (0.83) Pas isabeti — %42 (%66) Pas hacmi — %28 (22.9) 46 ORT. % 50 62 42 28
  • Kurtarış 2.48 %50
  • Yenen gol (az iyi) 0.83 %62
  • Pas isabeti %66 %42
  • Pas hacmi 22.9 %28
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 326 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 CAF Africa Cup of Nations2023 Côte d'Ivoire · Africa
🥈 Ligue 22023/2024 · France · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 0 G+A
2022 0 2023 0 2024 0 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 7 576 0 0 7.04
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World CupIvory Coast 4 326 0 0 7.25
Süper LigRizespor 3 250 0 0 6.78
İkili kazanılan5%100
İlk 117
2025/26 33 2.733 0 0 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigRizespor 28 2.373 0 0 6.83
Africa Cup of NationsIvory Coast 5 360 0 0 7.08
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan17%77
Müdahale2
İlk 11312 yedek
Kart2
2024/25 34 2.970 0 0 7.31
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Angers 34 2.970 0 0 7.31
Kilit pas1
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan19%79
İlk 11331 yedek
Kart4
2023/24 4 420 0 0 6.92
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Africa Cup of NationsIvory Coast 4 420 0 0 6.92
İkili kazanılan2%100
İlk 114
Kart1
2022/23 27 990 0 0 6.80
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Ligue 1Angers 27 990 0 0 6.80
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan7%100
İlk 111116 yedek
Kart2
TOPLAM GOL0
İLK 118225 yedek girdi
KART8
FORMA30
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 51 5-3-2 — 24 4-1-4-1 — 9 4-3-3 — 9 4-4-2 — 5 3-1-4-2 — 3 101 maç
  • 4-2-3-151%50
  • 5-3-224%24
  • 4-1-4-19%9
  • 4-3-39%9
  • 4-4-25%5
  • 3-1-4-23%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.08.2026 Gaziantep FKA 1-2 90 0 7.1
22.08.2026 SamsunsporH 0-2 67 5.7
15.08.2026 KonyasporA 0-1 93 7.5
30.06.2026 NorwayH 1-2 93 6.9
25.06.2026 CuraçaoA 0-2 90 0 7.5
20.06.2026 GermanyA 2-1 93 8.3
14.06.2026 EcuadorH 1-0 50 6.3
15.05.2026 BesiktasH 2-2 92 7.6
09.05.2026 EyüpsporA 4-0 77 6.0
01.05.2026 KonyasporH 3-2 81 6.3
25.04.2026 KayserisporA 2-0 79 6.6
17.04.2026 FenerbahceA 2-2 89 6.9
13.04.2026 Gazişehir GaziantepH 2-1 81 6.9
09.04.2026 SamsunsporH 4-1 82 7.2
05.04.2026 Fatih KaragümrükA 2-1 90 6.6
14.03.2026 TrabzonsporA 1-0 91 6.6
08.03.2026 AntalyasporH 1-0 89 7.0
28.02.2026 KasimpasaA 0-3 87 6.9
20.02.2026 KocaelisporH 2-0 93 6.9
14.02.2026 GenclerbirligiA 2-2 82 6.3
08.02.2026 GalatasarayH 0-3 90 6.2
31.01.2026 Istanbul BasaksehirA 2-2
25.01.2026 AlanyasporH 1-1 84 6.9
19.01.2026 GoztepeA 3-1 90 6.9
10.01.2026 EgyptA 3-2 90 5.9
06.01.2026 Burkina FasoH 3-0 90 7.5
31.12.2025 GabonA 2-3
28.12.2025 CameroonH 1-1 90 7.2
24.12.2025 MozambiqueH 1-0 90 7.7
13.12.2025 EyüpsporH 3-0 90 6.7
06.12.2025 KonyasporA 1-1 90 6.6
29.11.2025 KayserisporH 0-1 90 7.7
23.11.2025 FenerbahceH 2-5 90 7.3
08.11.2025 Gazişehir GaziantepA 2-2 90 7.9
03.11.2025 Fatih KaragümrükH 1-0 90 6.9
18.10.2025 TrabzonsporH 1-2 96 6.6
03.10.2025 AntalyasporA 2-5 90 7.6
28.09.2025 KasimpasaH 1-2 90 5.0
21.09.2025 KocaelisporA 1-1 90 6.9
15.09.2025 GenclerbirligiH 1-0 90 7.3
17.05.2025 LyonA 2-0
10.05.2025 StrasbourgH 2-1 90 6.9
04.05.2025 NantesA 0-1 90 7.5
27.04.2025 LilleH 0-2 90 6.7
20.04.2025 NiceA 2-1 90 7.6
13.04.2025 MontpellierH 2-0 90 7.2
05.04.2025 Paris Saint GermainA 1-0 90 8.0
30.03.2025 RennesH 0-3 90 6.2
15.03.2025 MonacoH 0-2 90 7.2
09.03.2025 Stade Brestois 29A 2-0 90 7.2
02.03.2025 ToulouseH 0-4 90 8.3
22.02.2025 Saint EtienneA 3-3 90 7.0
16.02.2025 ReimsA 0-1 90 7.3
09.02.2025 MarseilleH 0-2 90 7.3
02.02.2025 Le HavreH 1-1 90 7.3
26.01.2025 LensA 1-0 90 6.9
19.01.2025 AuxerreH 2-0 90 8.0
12.01.2025 MontpellierA 1-3 90 7.0
05.01.2025 Stade Brestois 29H 2-0 90 7.9
15.12.2024 RennesA 2-0 90 6.5
PİYASA DEĞERİ€4.00M
KAÇIRDIĞI MAÇ11
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2026 · 105 maç
Rizespor 31maç 2025–2026
Ivory Coast 13maç 2023–2026
Angers 61maç 2022–2024
France U21 2023
Le Havre 2017–2021
France U19 2019
France U17 2017
Le Havre II 2015–2016
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-09-02 Angers Rizespor
2022-07-01 Le Havre Angers
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2025 Milli takım göreviKadroda yok 1 maç
10.2025 Kadro dışıKadroda yok 1 maç
02.2023 Diz sakatlığıKadroda yok 5 maç
01.2023 SakatlıkKadroda yok 4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
ESTAC Troyes %50 2026-08-26
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2373 dk

Takip listesi: Kurtarış ağırlıklı kaleci

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Belirgin bir kırmızı bayrak yokMVP metrikleriyle belirgin risk cikmadi; coverage sinirlari yine kontrol edilmeli.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU70.0Süper Lig 2025
PERFORMANS61.12373 dk
KARARVeri yetersiz59/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci 85.2
Kurtarıcı kaleci 79.7
Role fit sinyali var ama confidence 98/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 85 oyuncu
Scout skoru %90
Performans %71
Dakika %92
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru %95
Performans %74
Dakika %90
Değer / getiri %4
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Pas hacmi / 90 29.85 38 79
Ortalama rating 6.83 7.2 95
Performans skoru 61.1 76 80
Kurtarış / 90 3.11 3.2 97
Yenen gol / 90 1.4 1.3 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam