Muhammed Alperen Uysal
Türkiye · Goalkeeper

Muhammed Alperen Uysal

YAŞ32
BOY192 cm
KİLO80 kg
DOĞUM YERİBalıkesir
LİG1. Lig
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kazanılan ikili10.33 / 90
Rating6.90
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2026 · 22 kaleciler
Kurtarış — %33 (2.01) Yenen gol (az iyi) — %0 (2.68) Pas isabeti — %90 (%80) Pas hacmi — %62 (31.1) 46 ORT. % 33 0 90 62
  • Kurtarış 2.01 %33
  • Yenen gol (az iyi) 2.68 %0
  • Pas isabeti %80 %90
  • Pas hacmi 31.1 %62
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 269 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Super Cup2016/2017 · Turkey
🏆 Süper Lig2014/2015 · Turkey
🏆 Cup2014/2015 · Turkey
🥈 Super Cup2014/2015 · Turkey · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
2020 0 2021 0 2022 0 2023 0 2024 0 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 3 269 0 0 6.90
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigVanspor FK 3 269 0 0 6.90
İkili kazanılan1%100
İlk 113
2025/26 32 1.961 0 0 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigVan BB 2 0 0 0
1. LigSarıyer 19 1.530 0 0 6.83
1. LigVanspor FK 5 341 0 0 6.88
1. LigVan Spor Kulübü 6 90 0 0 6.60
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan7%78
İlk 112210 yedek
Kart1
2024/25 38 3.355 0 0 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigManisa BBSK 38 3.355 0 0 6.83
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan7%78
Faul12 kazanılan
İlk 11371 yedek
Kart2
2023/24 30 2.730 0 0 6.89
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. LigManisa BBSK 19 1.725 0 0 6.76
1. LigŞanlıurfaspor 11 1.005 0 0 7.11
Kilit pas1
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan8%80
Müdahale1
İlk 1130
Kart4
2022/23 21 900 0 0 6.70
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigAntalyaspor 21 900 0 0 6.70
Kilit pas1
İkili kazanılan2%100
Müdahale1
İlk 111011 yedek
Kart1
2021/22 38 3.445 0 0 7.06
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. Ligİstanbulspor 38 3.445 0 0 7.06
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan18%86
Müdahale2
Faul15 kazanılan
İlk 1138
Kart51
2020/21 35 2.615 0 0 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
1. Ligİstanbulspor 35 2.615 0 0 6.86
İkili kazanılan3%38
İlk 11296 yedek
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 116011 yedek girdi
KART3
FORMA1
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 43 4-1-4-1 — 16 4-3-3 — 9 5-3-2 — 2 4-4-2 — 1 71 maç
  • 4-2-3-143%61
  • 4-1-4-116%23
  • 4-3-39%13
  • 5-3-22%3
  • 4-4-21%1
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
23.08.2026 İstanbulsporH 3-2 90 6.9
15.08.2026 Manisa F.K.A 4-1 90 6.5
09.08.2026 KayserisporH 0-2 89 7.3
25.04.2026 İstanbulsporH 1-3 86 6.7
19.04.2026 ÜmraniyesporA 1-2 88 7.7
12.04.2026 Manisa BBSKH 0-1 81 6.9
08.04.2026 Serik BelediyesporA 1-6 86 6.2
04.04.2026 KeçiörengücüA 3-0
22.03.2026 SarıyerH 0-0
15.03.2026 SakaryasporA 2-1
10.03.2026 Adana DemirsporH 1-0 90 6.6
06.03.2026 PendiksporA 1-1
28.02.2026 Erzurum BBH 0-3
23.02.2026 AmedA 1-0
19.02.2026 BB BodrumsporH 3-1
14.02.2026 SivassporA 3-3
27.12.2025 BB BodrumsporH 1-0
19.12.2025 EroksporA 1-1
13.12.2025 İstanbulsporH 1-2 90 7.3
08.12.2025 HataysporA 0-3 90 7.2
30.11.2025 BandırmasporH 1-0 90 7.6
24.11.2025 Serik BelediyesporA 3-0 90 6.2
07.11.2025 Van BBH 2-1 90 6.9
01.11.2025 KeçiörengücüA 3-0 90 5.9
25.10.2025 Manisa BBSKH 0-0 103 7.2
17.10.2025 ÜmraniyesporA 1-3 51 6.3
05.10.2025 SakaryasporH 1-2 90 6.7
29.09.2025 Adana DemirsporA 0-3 90 7.0
25.09.2025 AmedA 2-0 90 7.3
21.09.2025 PendiksporH 0-2 90 7.2
13.09.2025 SivassporA 1-0 90 6.5
29.08.2025 Erzurum BBH 0-2 105 6.6
22.08.2025 Yeni ÇorumsporA 2-1 101 6.6
16.08.2025 BolusporH 1-1 90 6.6
09.08.2025 76 Iğdır BelediyesporA 2-1 90 7.0
10.05.2025 ÜmraniyesporA 0-1 90 7.5
04.05.2025 BandırmasporH 1-1 90 6.9
27.04.2025 ŞanlıurfasporA 1-3 90 6.7
18.04.2025 AnkaragucuH 2-1 90 7.5
13.04.2025 Yeni ÇorumsporA 3-2 90 6.2
08.04.2025 AmedH 2-2 90 6.3
05.04.2025 KeçiörengücüH 1-2 90 6.9
28.03.2025 Erzurum BBA 1-0 90 6.6
15.03.2025 PendiksporH 2-0 90 7.9
08.03.2025 EroksporA 1-1 90 6.5
04.03.2025 76 Iğdır BelediyesporH 0-1 90 7.0
28.02.2025 GenclerbirligiA 3-0 90 6.3
21.02.2025 BolusporH 0-2 90 6.5
15.02.2025 Yeni MalatyasporA 0-6 93 6.6
11.02.2025 KocaelisporH 0-2 90 6.9
08.02.2025 AdanasporA 2-1 90 6.5
02.02.2025 Fatih KaragümrükH 2-2 90 6.0
27.01.2025 SakaryasporA 1-2 90 7.9
19.01.2025 İstanbulsporH 0-1 90 6.6
13.01.2025 ÜmraniyesporH 0-3 90 6.2
05.01.2025 BandırmasporA 2-3 90 7.3
21.12.2024 ŞanlıurfasporH 2-1 97 7.2
13.12.2024 AnkaragucuA 0-1 90 7.7
07.12.2024 Yeni ÇorumsporH 0-1 90 7.3
30.11.2024 AmedA 3-2 90 5.9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 197 maç
Van Spor Kulübü 16maç 2025–2026
Sarıyer 19maç 2025
Manisa BBSK 57maç 2023–2024
Şanlıurfaspor 11maç 2023
Antalyaspor 21maç 2022
İstanbulspor 73maç 2020–2021
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-07-18 Manisa BBSK Sarıyer
2024-08-02 Sanliurfaspor Manisa FK free transfer
2024-02-09 Manisa BBSK Şanlıurfaspor
2023-07-06 Antalyaspor Manisa FK free transfer
2022-07-01 Istanbulspor Antalyaspor free transfer
2022-06-17 İstanbulspor Antalyaspor
2018-01-30 Rizespor İstanbulspor
2018-01-29 C. Rizespor Istanbulspor free transfer
2016-08-16 Galatasaray U21 C. Rizespor free transfer
2016-06-30 Gaziantepspor Galatasaray U21 End of loan
2015-08-11 Galatasaray U21 Gaziantepspor loan transfer
2012-07-01 Galatasaray U18 Galatasaray U21 -
2011-07-01 Galatasaray U17 Galatasaray U18 -
2010-07-01 Galatasaray U16 Galatasaray U17 -
2009-07-01 Galatasaray Yth Galatasaray U16 -
SCOUT RAPORUAggregated only · 1530 dk

İzlemede: Dengeli kaleci profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU56.71. Lig 2025
PERFORMANS55.11530 dk
KARARVeri yetersiz52/100
ROL UYUMU2025
Libero kaleci 75.7
Kurtarıcı kaleci 69.0
Libero kaleci 44.5
Kurtarıcı kaleci 37.6
Role fit sinyali var ama confidence 56/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 87 oyuncu
Scout skoru %58
Performans %56
Dakika %81
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru %73
Performans %64
Dakika %86
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Pas hacmi / 90 30.41 38 80
Ortalama rating 6.83 7.2 95
Performans skoru 55.1 76 72
Kurtarış / 90 2.59 3.2 81
Yenen gol / 90 1.41 1.3 0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam