Robert Murić
Kosovo · Goalkeeper

Robert Murić

YAŞ27
BOY198
KİLO81
KULÜPSassuolo
DOĞUM YERİZürich
LİGCoppa Italia
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili10.49 / 90
Rating6.75
OYUNCU PROFİLİSerie A 2026 · 9 kaleciler
Kurtarış — %88 (3.93) Yenen gol (az iyi) — %25 (0.98) Pas isabeti — %50 (%74) Pas hacmi — %0 (19.2) 41 ORT. % 88 25 50 0
  • Kurtarış 3.93 %88
  • Yenen gol (az iyi) 0.98 %25
  • Pas isabeti %74 %50
  • Pas hacmi 19.2 %0
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 183 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Championship2022/2023 · England
🏆 Premier League2018/2019 · England
🏆 FA Cup2018/2019 · England
🏆 League Cup2018/2019 · England
🏆 Premier League2017/2018 · England
🏆 League Cup2017/2018 · England
🥈 Premier League 22016/2017 · England · 2nd Place
🥈 FA Youth Cup2016/2017 · England · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
2020 0 2021 0 2022 0 2023 0 2024 0 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 2 183 0 0 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie ASassuolo 2 183 0 0 6.75
İkili kazanılan1%100
İlk 112
2025/26 39 2.912 0 0 7.15
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Coppa ItaliaSassuolo 1 0 0 0
Serie ASassuolo 38 2.912 0 0 7.15
Kilit pas1
İkili kazanılan18%90
Faul13 kazanılan
İlk 11327 yedek
Kart4
2024/25 31 2.070 0 0 7.07
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueIpswich 26 1.620 0 0 7.09
World Cup - Qualification EuropeKosovo 5 450 0 0 7.00
İkili kazanılan16%80
İlk 11238 yedek
Kart3
2023/24 35 900 0 0 8.00
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Premier LeagueBurnley 35 900 0 0 8.00
Kilit pas4
İkili kazanılan7%100
Müdahale1
İlk 111025 yedek
2022/23 44 3.623 0 0 6.99
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
ChampionshipBurnley 44 3.623 0 0 6.99
Kilit pas2
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan24%86
Müdahale2
Faul18 kazanılan
İlk 11413 yedek
Kart4
2021/22 38 2.779 0 0 7.21
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Süper LigAdana Demirspor 38 2.779 0 0 7.21
Kilit pas1
İkili kazanılan18%82
Müdahale1
İlk 11317 yedek
Kart3
2020/21 14 1.260 0 0 6.74
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EredivisieWillem II 14 1.260 0 0 6.74
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan14%100
Müdahale3
İlk 1114
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 117542 yedek girdi
KART6
FORMA1
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 47 4-2-3-1 — 29 4-4-2 — 28 5-4-1 — 8 5-3-2 — 2 3-1-4-2 — 1 115 maç
  • 4-3-347%41
  • 4-2-3-129%25
  • 4-4-228%24
  • 5-4-18%7
  • 5-3-22%2
  • 3-1-4-21%1
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
29.08.2026 TorinoH 2-1 90 0 6.9
23.08.2026 AtalantaA 2-1 93 6.6
24.05.2026 ParmaA 1-0
17.05.2026 LecceH 2-3
08.05.2026 TorinoA 2-1 93 6.2
03.05.2026 AC MilanH 2-0
26.04.2026 FiorentinaA 0-0
17.04.2026 ComoH 2-1
12.04.2026 GenoaA 2-1 87 7.2
04.04.2026 CagliariH 2-1 92 6.6
31.03.2026 TürkiyeH 0-1 90 6.6
21.03.2026 JuventusA 1-1 97 8.6
15.03.2026 BolognaH 0-1 97 6.6
09.03.2026 LazioA 2-1 86 6.6
01.03.2026 AtalantaH 2-1 86 8.2
20.02.2026 VeronaH 3-0 91 6.9
15.02.2026 UdineseA 1-2 96 6.9
08.02.2026 InterH 0-5 91 6.2
31.01.2026 PisaA 1-3 91 6.7
25.01.2026 CremoneseH 1-0 93 7.3
17.01.2026 NapoliA 1-0 97 6.9
10.01.2026 AS RomaA 2-0 95 7.3
06.01.2026 JuventusH 0-3 90 8.3
03.01.2026 ParmaH 1-1 90 7.5
28.12.2025 BolognaA 1-1 90 6.5
21.12.2025 TorinoH 0-1 90 7.5
14.12.2025 AC MilanA 2-2 90 6.6
06.12.2025 FiorentinaH 3-1 90 6.2
28.11.2025 ComoA 2-0 90 8.3
24.11.2025 PisaH 2-2 90 6.2
18.11.2025 SwitzerlandH 1-1 90 6.6
09.11.2025 AtalantaA 0-3 90 7.2
03.11.2025 GenoaH 1-2 90 6.3
30.10.2025 CagliariA 1-2 90 6.3
26.10.2025 AS RomaH 0-1 90 7.0
18.10.2025 LecceA 0-0 90 7.7
13.10.2025 SwedenA 0-1 90 8.3
03.10.2025 VeronaA 0-1 90 10.0
28.09.2025 UdineseH 3-1 90 7.3
21.09.2025 InterA 2-1 90 7.7
14.09.2025 LazioH 1-0 90 7.6
08.09.2025 SwedenH 2-0 90 7.6
05.09.2025 SwitzerlandA 4-0 90 5.9
29.08.2025 CremoneseA 3-2 90 6.5
23.08.2025 NapoliH 0-2
15.08.2025 CatanzaroH 1-0
26.02.2025 Manchester UnitedA 3-2
22.02.2025 TottenhamH 1-4
15.02.2025 Aston VillaA 1-1
01.02.2025 SouthamptonH 1-2 90 6.3
25.01.2025 LiverpoolA 4-1
19.01.2025 Manchester CityH 0-6
16.01.2025 BrightonH 0-2
05.01.2025 FulhamA 2-2
30.12.2024 ChelseaH 2-0
27.12.2024 ArsenalA 1-0 90 7.3
21.12.2024 NewcastleH 0-4 90 5.9
14.12.2024 WolvesA 1-2 90 8.2
08.12.2024 BournemouthH 1-2 90 6.6
03.12.2024 Crystal PalaceH 0-1 90 7.3
AKSİYON HARİTASI1314 aksiyon
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 4 4 4 5 5 6 6 6 7 7 8 8 9 9 9 9 11 14 15 15 16 17 18 19 20 23 23 29 31 32 39 47 47 65 80 105 135 140 170
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %11 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 2 3 3 3 3 3 3 4 4 4 4 4 4 5 5 6 6 6 7 8 8 9 9 10 12 13 13 14 17 17 20 20 21 21 21 27 35 44 44 49 70 76 92 94
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %13 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 2 2 2 2 3 3 4 4 5
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %16 Rakip kale →
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 3 4 4 5 5 8
← Kendi kalesi Ortalama saha derinliği: %13 Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1314
Pas 868 Pas — 868 (%67) Kaleci topu aldı 152 Kaleci topu aldı — 152 (%12) Kurtarış 87 Kurtarış — 87 (%7) Claim — 52 (%4) Top kazanma — 40 (%3) Uzaklaştırma — 25 (%2) Korner kazandırma — 23 (%2) Keepersweeper — 19 (%1) Yumruklama — 15 (%1) Hava topu — 10 (%1)
  • Pas868%67
  • Kaleci topu aldı152%12
  • Kurtarış87%7
  • Claim52%4
  • Top kazanma40%3
  • Uzaklaştırma25%2
  • Korner kazandırma23%2
  • Keepersweeper19%1
  • Yumruklama15%1
  • Hava topu10%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2016–2026 · 203 maç
Sassuolo 41maç 2025–2026
Ipswich 26maç 2024
Kosovo 5maç 2024
Burnley 79maç 2022–2023
Adana Demirspor 38maç 2021
Willem II 14maç 2020
Girona 2020
Manchester City 2017–2018
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-30 Ipswich Sassuolo
2026-06-30 US Sassuolo Ipswich Town Kiralıktan geri döndü30 Haz 2026
2026-06-29 Sassuolo Ipswich
2025-08-13 Ipswich Sassuolo
2024-07-17 Burnley Ipswich €9.55m
2022-07-22 Manchester City Burnley
2022-07-22 Man City Burnley €3.00m
2022-07-01 Adana Demirspor Manchester City
2022-06-30 Adana Demirspor Man City End of loan
2021-08-05 Man City Adana Demirspor loan transfer
2021-08-05 Manchester City Adana Demirspor
2021-07-01 Willem II Manchester City
2021-06-30 Willem II Man City End of loan
2021-02-01 Man City Willem II loan transfer
2021-02-01 Manchester City Willem II
2021-01-31 Girona Man City End of loan
2020-09-18 Man City Girona loan transfer
2020-05-31 Nott'm Forest Man City End of loan
2019-07-09 Man City Nott'm Forest loan transfer
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2025 Omuz sakatlığıKadroda yok 11 maç
12.2023 HastalıkŞüpheli 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥 UEFA Nations League2022 · Kosovo 1kırmızı · 4 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2912 dk

Takip listesi: Kurtarış ağırlıklı kaleci

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU70.1Serie A 2025
PERFORMANS69.72912 dk
KARARİzlemeye değer69/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci 86.0
Kurtarıcı kaleci 83.5
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 106 oyuncu
Scout skoru %96
Performans %94
Dakika %90
Değer / getiri %31
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru %95
Performans %91
Dakika %94
Değer / getiri %18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 80 100
Pas hacmi / 90 28.22 38 74
Performans skoru 69.7 76 92
Ortalama rating 7.15 7.2 99
Kurtarış / 90 3.55 3.2 100
Yenen gol / 90 1.27 1.3 2
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam