LİGUEFA Champions League
BU SEZON0G · 1A
Asist10.43 / 90
Şut20.87 / 90
Kilit pas20.87 / 90
Başarılı dripling10.43 / 90
Kazanılan ikili166.92 / 90
Rating7.55
OYUNCU PROFİLİUEFA Champions League 2026 · 58 defanslar
- Müdahale 1.30 %33
- Pas arası 1.30 %56
- Blok 0.43 %46
- İkili mücadele %80 %96
- Pas isabeti %89 %68
- Faul (az iyi) 0.43 %77
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 208 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
1. liga2023/2024 · Slovakia
🏆
1. liga2020/2021 · Slovakia
🏆
Cup2020/2021 · Slovakia
🏆
1. liga2019/2020 · Slovakia
🏆
Cup2019/2020 · Slovakia
🏆
1. liga2018/2019 · Slovakia
🏆
Cup2017/2018 · Slovakia
🏆
1. SNL2015/2016 · Slovenia
🥈
Tipsport Liga2019 · Europe · 2nd Place
🥈
1. liga2017/2018 · Slovakia · 2nd Place
🥈
Cup2016/2017 · Slovenia · 2nd Place
🥈
Super Cup2013/2014 · Slovenia · 2nd Place
🥈
1. SNL2012/2013 · Slovenia · 2nd Place
🥈
Super Cup2012/2013 · Slovenia · 2nd Place
🥈
1. SNL2011/2012 · Slovenia · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2026/27 · 1 G+A
GolAsist
2026/27
2
208
0
1
7.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%100 isabet
Kilit pas2
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan16%80
Müdahale3
Faul14 kazanılan
İlk 112
G+A / 900.43
Kart1
2025/26
7
648
0
0
6.88
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2
Kilit pas2
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan33%59
Müdahale18
Faul94 kazanılan
İlk 117
Kart3
2024/25
10
894
0
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas1
Drible1%33 başarı
İkili kazanılan47%66
Müdahale24
Faul58 kazanılan
İlk 1110
Kart2
2023/24
13
1.175
0
0
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan46%64
Müdahale19
Faul45 kazanılan
İlk 1113
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 11348 yedek girdi
KART9
FORMA12
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-112%32
- 4-3-39%24
- 4-4-28%21
- 3-4-36%16
- 3-4-2-12%5
- 3-4-1-21%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ32 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26.08.2026 | CeljeA | 1-2 | 117 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 19.08.2026 | CeljeH | 1-1 | 91 | – | 6.9 | ||
| 18.12.2025 | BK HackenH | 1-0 | 78 | – | 6.6 | ||
| 11.12.2025 | ShkendijaA | 2-0 | 90 | 2 | 6.2 | ||
| 27.11.2025 | Rayo VallecanoH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 06.11.2025 | KuPSA | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 23.10.2025 | AZ AlkmaarA | 1-0 | 90 | – | 8.2 | ||
| 02.10.2025 | StrasbourgH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.08.2025 | Kairat AlmatyH | 1-0 | 120 | – | 7.0 | ||
| 29.01.2025 | Bayern MünchenA | 3-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 21.01.2025 | VfB StuttgartH | 1-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.12.2024 | Atletico MadridA | 3-1 | 84 | – | 6.5 | ||
| 26.11.2024 | AC MilanH | 2-3 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.11.2024 | Dinamo ZagrebH | 1-4 | 90 | – | 6.3 | ||
| 22.10.2024 | GironaA | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 01.10.2024 | Manchester CityH | 0-4 | 90 | – | 6.5 | ||
| 18.09.2024 | CelticA | 5-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 28.08.2024 | FC MidtjyllandH | 3-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 21.08.2024 | FC MidtjyllandA | 1-1 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 22.02.2024 | Sturm GrazH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.02.2024 | Sturm GrazA | 4-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 14.12.2023 | Olimpija LjubljanaH | 1-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 30.11.2023 | KI KlaksvikA | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 09.11.2023 | LilleH | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 26.10.2023 | LilleA | 2-1 | 89 | – | 6.6 | ||
| 05.10.2023 | Olimpija LjubljanaA | 0-1 | 90 | – | 7.9 | ||
| 21.09.2023 | KI KlaksvikH | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 15.08.2023 | Maccabi HaifaA | 3-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 09.08.2023 | Maccabi HaifaH | 1-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 01.08.2023 | ZrinjskiH | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.07.2023 | ZrinjskiA | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 19.07.2023 | Swift HesperangeA | 0-2 | 96 | – | 7.2 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2023–2026 · 32 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
UEFA Champions League2024 · Slovan Bratislava
4sarı · 16 maç
SCOUT RAPORUAggregated only · 528 dk
Veri yetersiz: Agresif savunma profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU54.5UEFA Europa Conference League 2025
PERFORMANS77.6528 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 603 oyuncu
Scout skoru
%70
Performans
%93
Dakika
%83
Değer / getiri
%11
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%53
Performans
%95
Dakika
%59
Değer / getiri
%18
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Bernardo1899 Hoffenheim · 30
%95
0gol
0asist
71scout
€4.00M
Bundesliga
Dominik BaumgartnerWolfsberger AC · 29
%74
2gol
1asist
76scout
€600K
Bundesliga
Leonardo JaraGodoy Cruz · 34
%71
0gol
0asist
50scout
Liga Profesional Argentina
Bent SormoStromsgodset · 29
%69
0gol
0asist
65scout
Eliteserien
Maksym TalovierovStoke City · 25
%68
0gol
0asist
76scout
Championship
Marvin YoungSparta Rotterdam · 20
%63
0gol
1asist
82scout
Eredivisie
Lorenzo VillaPadova · 22
%63
0gol
0asist
80scout
Serie B
Abdelkabir AbqarGetafe · 26
%60
0gol
2asist
68scout
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum