Argentina · Goalkeeper
Marcos Hernán Peano
LİGJupiler Pro League
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas00.00 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili20.41 / 90
Rating6.51
OYUNCU PROFİLİJupiler Pro League 2026 · 18 kaleciler
- Kurtarış 3.26 %71
- Yenen gol (az iyi) 1.02 %53
- Pas isabeti %63 %18
- Pas hacmi 29.5 %35
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 442 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
Challenger Pro LeagueNone · Belgium · 2nd Place
🥈
Challenger Pro League2024/2025 · Belgium · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2026/27
5
442
0
0
6.51
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan2%50
İlk 115
Kaptan3maçta
2025/26
36
3.041
0
0
7.24
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan24%73
Müdahale4
Faul18 kazanılan
İlk 11342 yedek
Kart2
Kaptan30maçta
TOPLAM GOL0
İLK 11395 yedek girdi
KART2
FORMA21
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-1-215%38
- 5-3-29%22
- 3-1-4-26%15
- 3-5-24%10
- 3-4-33%8
- 4-4-23%8
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | St. TruidenA | 4-0 | 89 | 0 | 5.9 | ||
| 29.08.2026 | KV MechelenH | 2-2 | 88 | 0 | 7.3 | ||
| 21.08.2026 | Standard LiegeAC | 2-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 16.08.2026 | GentHC | 1-2 | 87 | – | 4.9 | ||
| 09.08.2026 | AnderlechtAC | 2-1 | 88 | – | 8.2 | ||
| 09.05.2026 | Cercle BruggeHC | 4-1 | 81 | – | 6.3 | ||
| 03.05.2026 | DenderA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | Zulte WaregemA | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | Zulte WaregemHC | 0-2 | 97 | – | 6.7 | ||
| 11.04.2026 | Cercle BruggeAC | 3-0 | 83 | – | 7.2 | ||
| 06.04.2026 | DenderHC | 0-1 | 86 | – | 6.6 | ||
| 22.03.2026 | GenkHC | 5-5 | 85 | – | 4.7 | ||
| 15.03.2026 | Cercle BruggeAC | 1-3 | 92 | – | 9.9 | ||
| 06.03.2026 | AntwerpHC | 0-0 | 93 | – | 7.7 | ||
| 27.02.2026 | Standard LiegeAC | 1-1 | 84 | – | 6.5 | ||
| 22.02.2026 | KV MechelenHC | 0-2 | 95 | – | 6.3 | ||
| 15.02.2026 | AnderlechtAC | 0-0 | 92 | – | 7.3 | ||
| 08.02.2026 | Union St. GilloiseAC | 2-1 | 88 | – | 8.6 | ||
| 30.01.2026 | GentHC | 1-1 | 93 | – | 7.2 | ||
| 24.01.2026 | St. TruidenHC | 1-2 | 92 | – | 6.7 | ||
| 16.01.2026 | Club Brugge KVAC | 2-3 | 95 | – | 7.5 | ||
| 27.12.2025 | OH LeuvenHC | 0-0 | 90 | – | 8.5 | ||
| 20.12.2025 | KVC WesterloAC | 2-1 | 96 | – | 7.5 | ||
| 13.12.2025 | Zulte WaregemAC | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 05.12.2025 | DenderHC | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 29.11.2025 | CharleroiAC | 0-0 | 90 | – | 8.9 | ||
| 23.11.2025 | AnderlechtHC | 0-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 08.11.2025 | AntwerpAC | 3-1 | 90 | – | 5.3 | ||
| 02.11.2025 | Cercle BruggeHC | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 26.10.2025 | GenkAC | 1-1 | 98 | – | 7.3 | ||
| 18.10.2025 | KVC WesterloHC | 0-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 04.10.2025 | Zulte WaregemHC | 0-0 | 94 | – | 7.9 | ||
| 28.09.2025 | DenderAC | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.09.2025 | OH LeuvenAC | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.09.2025 | Club Brugge KVHC | 1-0 | 99 | – | 7.5 | ||
| 30.08.2025 | KV MechelenAC | 3-2 | 90 | – | 7.7 | ||
| 24.08.2025 | Union St. GilloiseHC | 0-0 | 48 | – | 7.2 | ||
| 17.08.2025 | St. TruidenA | 2-1 | 90 | – | 7.6 | ||
| 10.08.2025 | CharleroiH | 1-0 | 90 | – | 9.2 | ||
| 02.08.2025 | GentA | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 26.07.2025 | Standard LiegeH | 0-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 26.05.2024 | HuracanA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2024 | Union Santa FeH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2024 | Sarmiento JuninA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2022 | Atletico TucumanH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2022 | Colon Santa FeA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.10.2022 | Union Santa FeH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 10.10.2022 | Rosario CentralA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.10.2022 | Racing ClubH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2022 | PlatenseA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 24.09.2022 | PatronatoH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.09.2022 | Estudiantes L.P.A | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.09.2022 | Argentinos JRSH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.09.2022 | Talleres CordobaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 05.09.2022 | San LorenzoH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.08.2022 | BanfieldA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.08.2022 | Barracas CentralA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 08.08.2022 | Central Cordoba de SantiagoA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.07.2022 | Newells Old BoysA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 15.07.2022 | Sarmiento JuninA | 2-0 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 78 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01
Instituto ACC
→
La Louvière
free transfer
Instituto ACC
→
La Louvière
free transfer
2024-01-04
Atl. Rafaela
→
Instituto ACC
free transfer
Atl. Rafaela
→
Instituto ACC
free transfer
2023-01-16
Unión Santa Fe
→
Atl. Rafaela
free transfer
Unión Santa Fe
→
Atl. Rafaela
free transfer
2022-12-31
Defensa
→
Unión Santa Fe
End of loan
Defensa
→
Unión Santa Fe
End of loan
2022-02-05
Unión Santa Fe
→
Defensa
loan transfer
Unión Santa Fe
→
Defensa
loan transfer
2021-12-31
Def. Belgrano
→
Unión Santa Fe
End of loan
Def. Belgrano
→
Unión Santa Fe
End of loan
2021-02-12
Unión Santa Fe
→
Def. Belgrano
loan transfer
Unión Santa Fe
→
Def. Belgrano
loan transfer
2019-06-12
Unión II
→
Unión Santa Fe
-
Unión II
→
Unión Santa Fe
-
2015-01-01
CA Unión U20
→
Unión II
-
CA Unión U20
→
Unión II
-
TRANSFER SÖYLENTİLERİ
Söylentiler üçüncü taraf haberleridir, gerçekleşmiş transfer değildir.
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 3041 dk
İzlemede: Kurtarış ağırlıklı kaleci
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU69.6Jupiler Pro League 2025
PERFORMANS68.63041 dk
KARARİzlemeye değer65/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Libero kaleci
85.7
Kurtarıcı kaleci
80.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 68 oyuncu
Scout skoru
%90
Performans
%87
Dakika
%92
Değer / getiri
%2
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%94
Performans
%90
Dakika
%96
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği
100
80
100
Pas hacmi / 90
30.48
38
80
Performans skoru
68.6
76
90
Ortalama rating
7.24
7.2
100
Kurtarış / 90
3.34
3.2
100
Yenen gol / 90
1.21
1.3
7
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Juan CozzaniPlatense · 27
%95
0gol
0asist
72scout
Liga Profesional Argentina
Sean JohnsonToronto FC · 36
%95
0gol
0asist
63scout
Major League Soccer
Adam StejskalWSG Wattens · 23
%91
0gol
0asist
69scout
€700K
Bundesliga
Alex PalmerIpswich · 29
%76
0gol
0asist
58scout
€1.00M
Championship
Álvaro VallesReal Betis · 28
%72
0gol
0asist
65scout
€6.00M
La Liga
Abdullah YiğiterAntalyaspor · 25
%67
0gol
0asist
70scout
€400K
Süper Lig
Ibrahim ŠehićYeni Çorumspor · 37
%60
0gol
0asist
56scout
1. Lig
Taha TepeIğdır FK · 24
%60
0gol
0asist
63scout
1. Lig
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


