LİGCONMEBOL Libertadores
BU SEZON1G · 1A
Gol10.17 / 90
Asist10.17 / 90
Şut101.74 / 90
Kilit pas101.74 / 90
Başarılı dripling71.22 / 90
Kazanılan ikili234.00 / 90
Rating6.74
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.170.00
Şut
1.741.03
Kilit pas
1.741.03
Başarılı dripling
1.221.03
Kazanılan ikili
4.004.66
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Copa Chile2024 · Chile
🏆
Super Copa2021 · Uruguay
🏆
Liga AUF2020 · Uruguay
🏆
J.League Cup / Copa Sudamericana Championship2018 · World
🏆
CONMEBOL Sudamericana2017 · South-America
🏆
Liga Nacional2013/2014 Clausura · Guatemala
🥈
Primera División2024 · Chile · 2nd Place
🥈
Serie A2020 · Brazil · 2nd Place
🥈
CONMEBOL Recopa2018 · South-America · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 13 G+A
GolAsist
2026/27
22
692
1
1
6.67
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%50 isabet
Kilit pas12
Drible9%43 başarı
İkili kazanılan32%43
Müdahale8
Faul149 kazanılan
Ofsayt17
İlk 11814 yedek
G+A / 900.26
Kart2
Kaptan6maçta
2025/26
6
356
0
0
6.97
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%31 isabet
Kilit pas3
Drible6%75 başarı
İkili kazanılan13%45
Müdahale4
Faul33 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1133 yedek
Kart1
2022/23
35
2.255
9
4
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut53%47 isabet
Kilit pas37
Drible26%34 başarı
İkili kazanılan103%37
Müdahale29
Faul2938 kazanılan
Ofsayt17
Penaltı2
İlk 11269 yedek
G+A / 900.52
Kart12
2020/21
28
278
0
1
6.80
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%20 isabet
Kilit pas6
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan11%32
Müdahale1
Faul87 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11325 yedek
G+A / 900.32
Kart3
TOPLAM GOL1
İLK 11103 yedek girdi
KART2
FORMA9
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-17%54
- 3-4-1-22%15
- 3-4-31%8
- 3-5-21%8
- 4-1-4-11%8
- 4-4-21%8
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | PlatenseHC | 1-0 | 66 | 1 | 6.2 | ||
| 23.08.2026 | Belgrano CordobaAC | 1-2 | 60 | 1 | 1 | 6.7 | |
| 17.08.2026 | Velez SarsfieldAC | 1-1 | 88 | 1 | 2 | 7.5 | |
| 09.08.2026 | Newells Old BoysHC | 2-1 | 67 | 1 | 6.7 | ||
| 01.08.2026 | Estudiantes L.P.AC | 3-0 | 64 | – | 6.2 | ||
| 29.07.2026 | Deportivo RiestraHC | 2-1 | 86 | 1 | 7.2 | ||
| 24.07.2026 | AldosiviH | 1-1 | 87 | 4 | 6.7 | ||
| 03.05.2026 | Gimnasia L.P.A | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.04.2026 | HuracanA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | Independ. RivadaviaA | 3-1 | 14↑ | – | 6.2 | ||
| 06.04.2026 | BanfieldH | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 31.03.2026 | AldosiviA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.03.2026 | LanusH | 2-1 | 13↑ | – | 6.6 | ||
| 23.03.2026 | PlatenseH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2026 | TigreA | 1-1 | 16↑ | 1 | 6.5 | ||
| 11.03.2026 | Rosario CentralH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | Barracas CentralH | 1-1 | 56 | – | 6.3 | ||
| 13.02.2026 | River PlateH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 07.02.2026 | Racing ClubA | 2-1 | 28↑ | – | 6.3 | ||
| 03.02.2026 | Belgrano CordobaH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.01.2026 | Estudiantes de Rio CuartoA | 0-0 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 26.01.2026 | Sarmiento JuninH | 1-0 | 35↑ | 1 | 6.5 | ||
| 28.05.2025 | BotafogoA | 1-0 | 121 | 3 | 6.9 | ||
| 14.05.2025 | Carabobo FCH | 4-0 | 85 | 3 | 7.0 | ||
| 08.05.2025 | Estudiantes L.P.H | 0-3 | 52↑ | 3 | 7.3 | ||
| 22.04.2025 | Carabobo FCA | 1-1 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 09.04.2025 | Estudiantes L.P.A | 1-2 | 8↑ | 2 | 7.0 | ||
| 03.04.2025 | BotafogoH | 1-0 | 45 | 1 | 6.7 | ||
| 23.10.2022 | Boca JuniorsA | 2-2 | 78 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 16.10.2022 | BanfieldH | 1-0 | 100 | 2 | 5.9 | ||
| 19.09.2022 | Union Santa FeA | 0-1 | 58 | 1 | 6.3 | ||
| 12.09.2022 | Sarmiento JuninA | 1-2 | 89 | 2 | 4 | 8.9 | |
| 08.09.2022 | AldosiviH | 3-0 | 84 | 1 | 1 | 3 | 8.5 |
| 03.09.2022 | Gimnasia L.P.A | 3-1 | 90 | 1 | 4 | 7.5 | |
| 28.08.2022 | Velez SarsfieldH | 1-1 | 75 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 21.08.2022 | Godoy CruzA | 1-1 | 81 | 2 | 6.7 | ||
| 17.08.2022 | HuracanH | 1-1 | 82 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 13.08.2022 | LanusA | 1-1 | 57 | 1 | 6.7 | ||
| 07.08.2022 | River PlateH | 0-1 | 82 | 1 | 6.7 | ||
| 02.08.2022 | Colon Santa FeA | 0-3 | 90 | 1 | 1 | 3 | 8.2 |
| 20.07.2022 | Defensa Y JusticiaA | 2-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 16.07.2022 | Rosario CentralH | 0-0 | 65 | – | 6.5 | ||
| 10.07.2022 | Racing ClubA | 1-0 | 57↑ | 1 | 7.0 | ||
| 05.07.2022 | PlatenseH | 1-3 | 76 | 1 | 6.5 | ||
| 27.06.2022 | PatronatoA | 3-1 | 96 | 2 | 6.6 | ||
| 21.06.2022 | Estudiantes L.P.H | 2-1 | 91 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 16.06.2022 | Argentinos JRSA | 2-1 | 94 | 2 | 6.2 | ||
| 11.06.2022 | Talleres CordobaH | 1-0 | 68 | – | 6.7 | ||
| 04.06.2022 | San LorenzoA | 1-1 | 89 | 1 | 3 | 7.3 | |
| 07.05.2022 | HuracanH | 3-0 | 27↑ | 1 | 1 | 7.3 | |
| 01.05.2022 | LanusA | 1-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 23.04.2022 | Rosario CentralA | 3-0 | 29↑ | 1 | 6.6 | ||
| 20.04.2022 | AldosiviH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.04.2022 | Colon Santa FeA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.04.2022 | TigreH | 1-1 | 13↑ | 1 | 6.7 | ||
| 02.04.2022 | Barracas CentralA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 19.03.2022 | Racing ClubH | 1-2 | 14↑ | 1 | 6.6 | ||
| 15.03.2022 | Central Cordoba de SantiagoH | 1-1 | 66 | 2 | 6.9 | ||
| 07.03.2022 | Godoy CruzA | 3-3 | 45 | 2 | 6.3 | ||
| 27.02.2022 | Boca JuniorsH | 2-2 | 32↑ | 1 | 6.6 |
ŞUT20
GOL1
xG1.8
xG FARKI-0.8under performing
DÖNÜŞÜM%5.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası10%50
- Kontra atak4%20
- Açık oyun3%15
- Serbest vuruş2%10
- Korner1%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak12%60
- Sol ayak5%25
- Kafa3%15
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR20 şut
- 1-15' 3 %15
- 16-30' 4 %20
- 31-45' 1 %5
- 46-60' 1 %5
- 61-75' 4 %20
- 76-90+' 7 %35
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2026 · 91 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
CONMEBOL Libertadores2020 · Internacional
1kırmızı · 5 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 174 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU27.1Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS26.1174 dk
KARARVeri yetersiz34/100
FORM TRENDİStabil-2.0
ROL UYUMU2026
Baskıcı forvet
35.1
Çizgi kanadı
32.3
Bağlantı kuran forvet
32.2
Role fit sinyali var ama confidence 64/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 210 oyuncu
Scout skoru
%12
Performans
%36
Dakika
%34
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru
%10
Performans
%30
Dakika
%29
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.44
7.15
90
Müdahale / 90
1.55
1.4
100
İkili mücadele kazanma
45
50
90
Performans skoru
26.1
76
34
Şut / 90
1.03
3
34
Gol / 90
0
0.42
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form stabil. Rating delta -0.08. Dakika delta -5.0.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Lars Olden LarsenTromso · 27
%95
1gol
1asist
47scout
Eliteserien
Alexander DíazDeportivo Riestra · 25
%93
0gol
0asist
38scout
Liga Profesional Argentina
Mads BomholtRosenborg · 20
%86
1gol
1asist
55scout
Eliteserien
Sondre SørløkkFredrikstad · 28
%82
0gol
0asist
34scout
Eliteserien
José HerreraRB Bragantino · 22
%77
1gol
0asist
50scout
Serie A
Franco NicolaAtletico Tucuman · 23
%72
2gol
1asist
58scout
Liga Profesional Argentina
Tobías AndradaVelez Sarsfield · 18
%61
1gol
0asist
57scout
Liga Profesional Argentina
Antony AlvesPortland Timbers · 24
%60
2gol
1asist
53scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum





