Argentina · Attacker
P. Magnín
LİGLiga Profesional Argentina
BU SEZON1G · 1A
Gol10.25 / 90
Asist10.25 / 90
Şut40.98 / 90
Kilit pas10.25 / 90
Başarılı dripling00.00 / 90
Kazanılan ikili133.20 / 90
Rating6.71
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol
0.250.31
Asist
0.250.00
Şut
0.981.39
Kilit pas
0.250.62
Başarılı dripling
0.000.31
Kazanılan ikili
3.203.70
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Primera División2023 · Chile
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 6 G+A
GolAsist
2026/27
14
366
1
1
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas1
İkili kazanılan13%43
Müdahale4
Faul46 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1168 yedek
G+A / 900.49
2025/26
12
583
2
0
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%56 isabet
Kilit pas4
Drible2%29 başarı
İkili kazanılan24%41
Müdahale6
Faul99 kazanılan
Ofsayt3
Penaltı1
İlk 1166 yedek
G+A / 900.31
Kart1
2022/23
41
1.169
5
1
6.73
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut28%54 isabet
Kilit pas7
Drible5%38 başarı
İkili kazanılan42%45
Müdahale7
Faul1115 kazanılan
Ofsayt7
Penaltı3
İlk 111130 yedek
G+A / 900.46
Kart2
TOPLAM GOL21 penaltı
İLK 11811 yedek girdi
KART1
FORMA7
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %50
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-29%47
- 4-4-1-14%21
- 4-2-3-13%16
- 3-1-4-22%11
- 3-4-1-21%5
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 04.09.2026 | Estudiantes de Rio CuartoA | 0-2 | 0 | 0 | – | ||
| 28.08.2026 | Union Santa FeA | 4-1 | 23↑ | – | 6.2 | ||
| 23.08.2026 | Estudiantes L.P.H | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2026 | HuracanH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.08.2026 | Atletico TucumanA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.08.2026 | Independ. RivadaviaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.07.2026 | BanfieldA | 3-2 | 55 | 2 | 6.9 | ||
| 23.07.2026 | Argentinos JRSH | 2-3 | 57 | 1 | – | 6.9 | |
| 03.05.2026 | Belgrano CordobaA | 4-0 | 45 | – | 6.3 | ||
| 25.04.2026 | TigreH | 1-0 | 62 | 1 | 6.5 | ||
| 19.04.2026 | Rosario CentralA | 2-1 | 60 | – | 6.7 | ||
| 13.04.2026 | Gimnasia L.P.H | 1-2 | 63↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 02.04.2026 | Barracas CentralA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | AldosiviH | 2-0 | 1↑ | – | – | ||
| 05.04.2025 | River PlateH | 1-1 | 37↑ | 2 | 7.5 | ||
| 30.03.2025 | Gimnasia L.P.A | 0-0 | 64 | 1 | 6.9 | ||
| 16.03.2025 | Talleres CordobaH | 0-0 | 79 | 3 | 7.0 | ||
| 09.03.2025 | Barracas CentralH | 1-1 | 46↑ | 1 | 1 | 7.5 | |
| 01.03.2025 | AldosiviA | 2-2 | 23↑ | 1 | 6.9 | ||
| 23.02.2025 | Rosario CentralA | 1-0 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 17.02.2025 | Deportivo RiestraH | 2-1 | 68 | – | 6.6 | ||
| 14.02.2025 | Atletico TucumanA | 5-0 | 28↑ | – | 6.6 | ||
| 06.02.2025 | San Martin S.J.H | 1-1 | 56 | – | 6.7 | ||
| 02.02.2025 | LanusA | 2-0 | 55 | – | 6.2 | ||
| 28.01.2025 | Godoy CruzH | 0-0 | 77 | – | 6.5 | ||
| 24.01.2025 | IndependienteA | 2-1 | 42↑ | 1 | 1 | 7.0 | |
| 24.10.2022 | Arsenal SarandiH | 1-4 | 5↑ | – | – | ||
| 19.10.2022 | Central Cordoba de SantiagoA | 1-2 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 14.10.2022 | Newells Old BoysA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.10.2022 | IndependienteH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2022 | Sarmiento JuninA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 30.09.2022 | AldosiviH | 3-0 | 19↑ | 1 | 6.9 | ||
| 25.09.2022 | Gimnasia L.P.A | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.09.2022 | Velez SarsfieldH | 2-0 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 13.09.2022 | Godoy CruzA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.09.2022 | HuracanH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.09.2022 | LanusA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 27.08.2022 | River PlateH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 20.08.2022 | Colon Santa FeA | 2-1 | 3↑ | – | – | ||
| 17.08.2022 | Atletico TucumanH | 0-0 | 31↑ | 1 | 6.6 | ||
| 13.08.2022 | Defensa Y JusticiaA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.08.2022 | Rosario CentralH | 3-1 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 31.07.2022 | Racing ClubA | 3-3 | 1↑ | – | – | ||
| 24.07.2022 | PlatenseH | 3-0 | 28↑ | 2 | 6.3 | ||
| 20.07.2022 | PatronatoA | 1-0 | 29↑ | 2 | 6.2 | ||
| 17.07.2022 | Estudiantes L.P.H | 2-1 | 15↑ | – | 6.6 | ||
| 12.07.2022 | Argentinos JRSA | 2-1 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 02.07.2022 | Talleres CordobaH | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 19.06.2022 | BanfieldH | 0-1 | 11↑ | – | 6.2 | ||
| 16.06.2022 | Boca JuniorsA | 5-3 | –↑ | – | – | ||
| 11.06.2022 | Barracas CentralH | 1-1 | 86 | 1 | 6.6 | ||
| 05.06.2022 | Union Santa FeA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 22.05.2022 | Boca JuniorsA | 3-0 | 9↑ | – | 6.9 | ||
| 15.05.2022 | Argentinos JRSH | 1-1 | 27↑ | – | 6.7 | ||
| 12.05.2022 | River PlateA | 1-2 | 12↑ | – | 6.2 | ||
| 07.05.2022 | Boca JuniorsH | 0-2 | 90 | 2 | 6.5 | ||
| 30.04.2022 | Velez SarsfieldA | 3-2 | 31↑ | – | 6.7 | ||
| 25.04.2022 | Arsenal SarandiH | 0-0 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 19.04.2022 | Estudiantes L.P.A | 2-1 | 90 | 2 | 6.7 | ||
| 15.04.2022 | HuracanH | 2-1 | 65 | 1 | 1 | 7.3 |
ŞUT4
GOL1
xG0.3
xG FARKI+0.7over performing
DÖNÜŞÜM%25.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası2%50
- Korner1%25
- Taç sonrası1%25
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak3%75
- Kafa1%25
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR4 şut
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 1 %25
- 46-60' 1 %25
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2009–2026 · 67 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 231 dk
Veri yetersiz: Dengeli hücum profili
Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.
Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU36.2Liga Profesional Argentina 2026
PERFORMANS44.3231 dk
KARARVeri yetersiz40/100
FORM TRENDİDüşüşte-9.4
ROL UYUMU2026
Bitirici
39.0
Baskıcı forvet
37.9
Pivot forvet
35.3
Role fit sinyali var ama confidence 68/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 210 oyuncu
Scout skoru
%31
Performans
%65
Dakika
%40
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 674 oyuncu
Scout skoru
%28
Performans
%54
Dakika
%35
Değer / getiri
%2
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Gol / 90
0.39
0.65
60
Şut isabeti
50
48
100
Performans skoru
44.3
78
57
Ortalama rating
6.75
7.15
94
Tahmini xG / 90
0.142
0.48
30
Şut / 90
0.78
3.4
23
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -9.4.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Carlos ViníciusGremio · 30
%95
9gol
0asist
62scout
Serie A
Jordy CaicedoHuracan · 28
%85
8gol
0asist
60scout
Liga Profesional Argentina
Marcelo TorresGimnasia L.P. · 27
%73
8gol
1asist
66scout
Liga Profesional Argentina
Taylor SilverholtIF Elfsborg · 24
%70
1gol
1asist
46scout
Allsvenskan
Ezequiel NayaCentral Cordoba de Santiago · 24
%67
2gol
0asist
48scout
Liga Profesional Argentina
Leander AlvheimKristiansund BK · 21
%67
5gol
0asist
65scout
Eliteserien
Daniel KarlsbakkSarpsborg 08 FF · 22
%66
3gol
0asist
57scout
Eliteserien
Nikolaj MöllerSandefjord · 23
%60
3gol
0asist
57scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




