E. Mastokangas
Finland · Midfielder

E. Mastokangas

YAŞ24
KULÜPSJK
LİGVeikkausliiga
BU SEZON1G · 0A
Gol10.63 / 90
Asist00.00 / 90
Şut10.63 / 90
Kilit pas53.15 / 90
Başarılı dripling74.41 / 90
Kazanılan ikili95.66 / 90
Rating7.05
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Gol 0.630.00
Asist 0.000.28
Şut 0.630.28
Kilit pas 3.151.71
Başarılı dripling 4.413.13
Kazanılan ikili 5.665.41
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
LİG SIRALAMALARINDA
9. Veikkausliiga2023 · Haka · 12 maç 7gol9.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈 League Cup2022 · Finland · 2nd Place
🥈 Veikkausliiga2020 · Finland · 2nd Place
🥈 Suomen Cup2020 · Finland · 2nd Place
🥈 Veikkausliiga2019 · Finland · 2nd Place
2026/27 6 143 1 0 7.05
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
VeikkausliigaSJK 6 143 1 0 7.05
Şut1%100 isabet
Kilit pas5
Drible7%100 başarı
İkili kazanılan9%47
Faul21 kazanılan
İlk 1133 yedek
G+A / 900.63
2025/26 9 316 0 1 6.83
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
VeikkausliigaSJK 9 316 0 1 6.83
Şut1
Kilit pas6
Drible11%100 başarı
İkili kazanılan19%42
Faul31 kazanılan
İlk 1127 yedek
G+A / 900.28
Kart1
TOPLAM GOL51 penaltı
İLK 112636 yedek girdi
KART5
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR5 gol
1-15' — 1 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 3 76-90+'
  • 1-15' 1 %20
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %20
  • 76-90+' 3 %60
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 25 4-2-3-1 — 10 4-4-2 — 9 3-4-2-1 — 2 3-5-2 — 2 5-4-1 — 2 50 maç
  • 4-3-325%50
  • 4-2-3-110%20
  • 4-4-29%18
  • 3-4-2-12%4
  • 3-5-22%4
  • 5-4-12%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ15 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
10.07.2026 VPSA 1-0 0 0
04.07.2026 Turku PSH 3-1 0 0
13.06.2026 LahtiA 2-3 27 6.3
16.05.2026 Inter TurkuH 1-3 13 1 1 8.2
18.04.2026 Turku PSA 2-0 48 7.2
04.04.2026 HJK HelsinkiA 3-0 55 6.5
09.11.2025 GnistanH 3-0 15 6.5
03.11.2025 IlvesA 3-3 27 6.7
30.10.2025 Inter TurkuA 2-2 90 1 8.2
27.10.2025 KuPSH 0-1 31 6.5
19.10.2025 GnistanA 3-4 8 6.7
04.10.2025 IlvesH 2-1 74 6.3
23.09.2025 KuPSA 3-2 37 7.3
18.08.2025 FF JaroA 0-4 22 6.6
14.06.2025 FF JaroH 3-1 12 1 6.7
ŞUT3
GOL1
xG0.2
xG FARKI+0.8over performing
DÖNÜŞÜM%33.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.02 · GOL 57' · xG 0.152 86' · xG 0.069
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Açık oyun — 2 (%67) Taç sonrası — 1 (%33) 3 şut
  • Açık oyun2%67
  • Taç sonrası1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 1 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 1 %33
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %67
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 15 maç
SJK 15maç 2025–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-01-01 Haka SJK
2023-07-13 Inter Turku Haka
2023-01-15 Haka Inter Turku
2022-07-28 Inter Turku Haka
2022-01-01 Mariehamn Inter Turku
2021-01-01 Inter Turku Mariehamn
2019-01-01 KaaPo Inter Turku
2018-05-05 Inter Turku KaaPo
SCOUT RAPORUAggregated only · 316 dk

Veri yetersiz: Top taşıyan hücumcu

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU37.8Veikkausliiga 2025
PERFORMANS29.7316 dk
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 86 oyuncu
Scout skoru %33
Performans %39
Dakika %51
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %41
Performans %43
Dakika %56
Değer / getiri %19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam