Olatoundji Tessilimi
Benin · Attacker

Olatoundji Tessilimi

YAŞ21
KULÜPSJK
LİGLeague Cup
BU SEZON2G · 0A
Gol20.72 / 90
Asist00.00 / 90
Şut62.15 / 90
Kilit pas10.36 / 90
Başarılı dripling41.43 / 90
Kazanılan ikili176.10 / 90
Rating7.07
OYUNCU PROFİLİVeikkausliiga 2026 · 64 orta sahalar
Kilit pas — %19 (0.36) Asist — %0 (0.00) Drible — %73 (1.43) Pas isabeti — %22 (%74) Top kapma — %79 (2.15) İkili mücadele — %86 (%47) 46 ORT. % 19 0 73 22 79 86
  • Kilit pas 0.36 %19
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 1.43 %73
  • Pas isabeti %74 %22
  • Top kapma 2.15 %79
  • İkili mücadele %47 %86
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 251 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
11. Veikkausliiga2026 · SJK · 10 maç 2gol11.
14. Veikkausliiga2025 · SJK · 23 maç 3gol14.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🥈 Ykköscup2024 · Finland · 2nd Place
2026/27 5 251 2 0 7.07
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
VeikkausliigaSJK 5 251 2 0 7.07
Şut6%83 isabet
Kilit pas1
Drible4%80 başarı
İkili kazanılan17%47
Müdahale4
Faul35 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1132 yedek
G+A / 900.72
Kart2
2025/26 14 448 3 1 6.73
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
VeikkausliigaSJK 11 396 3 1 6.75
Africa Cup of NationsBenin 3 52 0 0 6.60
Şut9%67 isabet
Kilit pas5
Drible16%67 başarı
İkili kazanılan33%41
Müdahale1
Faul51 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11212 yedek
G+A / 900.8
Kart2
TOPLAM GOL2
İLK 11527 yedek girdi
KART3
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 2 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 12 4-3-3 — 7 4-4-2 — 4 3-4-2-1 — 2 3-4-3 — 1 3-5-2 — 1 27 maç
  • 4-2-3-112%44
  • 4-3-37%26
  • 4-4-24%15
  • 3-4-2-12%7
  • 3-4-31%4
  • 3-5-21%4
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
1 E. MastokangasE. Mastokangas 1 A. WilsonA. Wilson Tessilimi 2
MAÇ GEÇMİŞİ19 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
04.07.2026 Turku PSH 3-1 47 0 6.6
13.06.2026 LahtiA 2-3 40 2 2 8.3
16.05.2026 Inter TurkuH 1-3 61 1 6.9
18.04.2026 Turku PSA 2-0 48 2 7.3
04.04.2026 HJK HelsinkiA 3-0 55 1 6.3
05.01.2026 EgyptA 3-1 43 6.7
30.12.2025 SenegalH 0-3
23.12.2025 Congo DRA 1-0 9 6.5
09.11.2025 GnistanH 3-0 25 6.2
03.11.2025 IlvesA 3-3 16 6.3
30.10.2025 Inter TurkuA 2-2 90 1 3 7.3
04.10.2025 IlvesH 2-1 21 1 1 6.9
23.09.2025 KuPSA 3-2 49 1 2 7.5
25.08.2025 HakaA 2-3 20 6.6
18.08.2025 FF JaroA 0-4 48 1 2 7.3
27.07.2025 Inter TurkuA 4-1 16 6.3
20.07.2025 GnistanH 3-1 62 1 6.9
05.07.2025 IlvesH 1-1 14 6.7
14.06.2025 FF JaroH 3-1 35 6.2
ŞUT19
GOL3
xG2.7
xG FARKI+0.3over performing
DÖNÜŞÜM%15.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
77' · xG 0.05 29' · xG 0.01 21' · xG 0.141 49' · xG 0.18 14' · xG 0.049 8' · xG 0.034 87' · xG 0.143 76' · xG 0.058 43' · xG 0.029 · GOL 26' · xG 0.185 24' · xG 0.035 45' · xG 0.15 53' · xG 0.214 49' · xG 0.089 57' · xG 0.023 90' · xG 0.635 · GOL 79' · xG 0.237 · GOL 35' · xG 0.238 21' · xG 0.17
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Açık oyun — 17 (%89) Korner — 1 (%5) Taç sonrası — 1 (%5) 19 şut
  • Açık oyun17%89
  • Korner1%5
  • Taç sonrası1%5
Vücut bölgesine göre
Sol ayak — 12 (%63) Sağ ayak — 6 (%32) Kafa — 1 (%5) 19 şut
  • Sol ayak12%63
  • Sağ ayak6%32
  • Kafa1%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR19 şut
1-15' — 2 16-30' — 5 31-45' — 3 46-60' — 4 61-75' — 0 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 5 16-30'
  • 1-15' 2 %11
  • 16-30' 5 %26
  • 31-45' 3 %16
  • 46-60' 4 %21
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 5 %26
SCOUT RAPORUAggregated only · 396 dk

İzlemede: Top taşıyan hücumcu

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Oyun sürekliliğinde soru işaretiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika yeterince güçlü değil.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU72.1Veikkausliiga 2025
PERFORMANS88.9396 dk
Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 86 oyuncu
Scout skoru %98
Performans %100
Dakika %59
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %95
Performans %99
Dakika %60
Değer / getiri %19
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam