BU SEZON1G · 0A
Gol10.13 / 90
Şut81.07 / 90
Kilit pas40.53 / 90
Başarılı dripling30.40 / 90
Kazanılan ikili212.80 / 90
Rating6.60
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut
1.070.42
Kilit pas
0.531.31
Başarılı dripling
0.400.31
Kazanılan ikili
2.803.61
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 3 G+A
GolAsist
2022/23
16
674
1
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%50 isabet
Kilit pas4
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan21%43
Müdahale9
Faul114 kazanılan
İlk 1179 yedek
G+A / 900.13
Kart4
Kaptan7maçta
2021/22
22
1.722
0
0
6.87
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut8%12 isabet
Kilit pas25
Drible6%86 başarı
İkili kazanılan69%57
Müdahale31
Faul1712 kazanılan
İlk 11211 yedek
Kart2
Kaptan20maçta
2020/21
10
512
2
1
6.81
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%67 isabet
Kilit pas4
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan18%38
Müdahale7
Faul128 kazanılan
İlk 1164 yedek
G+A / 900.53
Kart21
TOPLAM GOL0
İLK 1100 yedek girdi
MAÇ GEÇMİŞİ48 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 19.11.2022 | KongsvingerA | 2-1 | 24↑ | – | 6.5 | ||
| 16.11.2022 | KongsvingerHC | 4-0 | 69 | 2 | 6.9 | ||
| 13.11.2022 | HaugesundH | 2-2 | 45↑ | 1 | 2 | 7.6 | |
| 06.11.2022 | MoldeA | 2-1 | 15↑ | – | 6.9 | ||
| 30.10.2022 | Ham-KamH | 1-2 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 16.07.2022 | jervAC | 1-2 | 45 | 1 | 6.9 | ||
| 12.07.2022 | AalesundHC | 2-2 | 74 | – | 6.3 | ||
| 03.07.2022 | Sarpsborg 08 FFAC | 4-3 | 73 | 1 | 6.0 | ||
| 26.06.2022 | TromsoHC | 2-2 | 74 | – | 6.2 | ||
| 19.06.2022 | VikingAC | 1-2 | 75 | – | 6.7 | ||
| 25.05.2022 | ODD BallklubbAC | 0-1 | 60 | – | 6.6 | ||
| 21.05.2022 | LillestromH | 1-4 | 33↑ | 1 | 6.9 | ||
| 16.05.2022 | RosenborgA | 3-0 | 16↑ | 1 | 6.6 | ||
| 08.05.2022 | ValerengaH | 1-3 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 10.04.2022 | Bodo/GlimtH | 1-2 | 33↑ | – | 6.6 | ||
| 03.04.2022 | HaugesundA | 1-3 | 14↑ | – | 6.3 | ||
| 12.12.2021 | LillestromAC | 2-0 | 84 | – | 6.6 | ||
| 05.12.2021 | Kristiansund BKHC | 3-2 | 80 | – | 7.2 | ||
| 28.11.2021 | HaugesundAC | 1-2 | 62 | – | 6.9 | ||
| 21.11.2021 | BrannHC | 2-2 | 75 | – | 6.3 | ||
| 17.10.2021 | ODD BallklubbHC | 0-0 | 45 | – | 7.3 | ||
| 02.10.2021 | VikingAC | 2-1 | 89 | 1 | 6.7 | ||
| 26.09.2021 | StabaekHC | 0-3 | 82 | – | 6.9 | ||
| 19.09.2021 | MjondalenAC | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 12.09.2021 | ValerengaHC | 3-0 | 86 | – | 7.2 | ||
| 29.08.2021 | Sarpsborg 08 FFAC | 5-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 22.08.2021 | TromsoHC | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 15.08.2021 | BrannAC | 3-2 | 69 | 1 | 6.9 | ||
| 08.08.2021 | LillestromH | 1-1 | 45 | – | 7.0 | ||
| 04.07.2021 | StabaekAC | 0-2 | 89 | 1 | 7.5 | ||
| 30.06.2021 | Bodo/GlimtHC | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 24.06.2021 | StromsgodsetAC | 4-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 19.06.2021 | VikingHC | 3-0 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 12.06.2021 | MoldeHC | 1-3 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 30.05.2021 | ValerengaAC | 3-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 27.05.2021 | RosenborgH | 1-2 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 24.05.2021 | TromsoAC | 1-3 | 90 | – | 6.6 | ||
| 16.05.2021 | MjondalenHC | 0-3 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 09.12.2020 | Sarpsborg 08 FFA | 0-0 | 40 | 2 | 7.0 | ||
| 06.12.2020 | VikingH | 2-2 | 81 | 1 | 6.2 | ||
| 22.11.2020 | HaugesundA | 3-2 | 72 | 1 | 1 | 6.5 | |
| 08.11.2020 | StabaekH | 0-0 | 82 | 2 | 7.2 | ||
| 01.11.2020 | BrannH | 3-3 | 90 | 1 | 3 | 7.5 | |
| 24.10.2020 | StartA | 0-1 | 89 | 1 | 3 | 7.6 | |
| 18.10.2020 | ValerengaH | 0-3 | 34↑ | – | 6.5 | ||
| 04.10.2020 | Bodo/GlimtA | 2-1 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 26.09.2020 | MoldeA | 0-1 | 13↑ | – | 6.5 | ||
| 20.09.2020 | StromsgodsetH | 0-0 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2022 · 48 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum