LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON0G · 0A
OYUNCU PROFİLİUEFA Europa Conference League 2026 · 78 defanslar
- Müdahale 1.50 %53
- Pas arası 1.50 %74
- Blok 0.60 %68
- İkili mücadele %60 %53
- Pas isabeti %93 %91
- Faul (az iyi) 0.30 %88
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 300 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
Bundesliga2022/2023 · Germany
🏆
Eredivisie2021/2022 · Holland
🏆
Eredivisie2020/2021 · Holland
🏆
KNVB Beker2020/2021 · Holland
🏆
Super Cup2019/2020 · Holland
🏆
KNVB Beker2018/2019 · Holland
🏆
Eredivisie2018/2019 · Holland
🏆
Community Shield2016/2017 · England
🏆
UEFA Europa League2016/2017 · Europe
🏆
League Cup2016/2017 · England
🏆
FA Cup2015/2016 · England
🏆
Super Cup2013/2014 · Holland
🏆
Eredivisie2013/2014 · Holland
🏆
Eredivisie2012/2013 · Holland
🏆
Eredivisie2011/2012 · Holland
🏆
Eredivisie2010/2011 · Holland
🥈
Super Cup2022/2023 · Holland · 2nd Place
🥈
KNVB Beker2021/2022 · Holland · 2nd Place
🥈
Super Cup2021/2022 · Holland · 2nd Place
🥈
Florida Cup2019 · World · 2nd Place
🥈
UEFA Nations League2018/2019 · Europe · 2nd Place
🥈
UEFA Super Cup2017/2018 · Europe · 2nd Place
🥈
FA Cup2017/2018 · England · 2nd Place
🥈
Premier League2017/2018 · England · 2nd Place
🥈
Super Cup2014/2015 · Holland · 2nd Place
🥈
KNVB Beker2013/2014 · Holland · 2nd Place
🥈
Super Cup2012/2013 · Holland · 2nd Place
🥈
Super Cup2011/2012 · Holland · 2nd Place
🥈
KNVB Beker2010/2011 · Holland · 2nd Place
🥈
Super Cup2010/2011 · Holland · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 5 G+A
GolAsist
2026/27
5
300
0
0
7.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas2
İkili kazanılan15%60
Müdahale5
Faul16 kazanılan
İlk 1141 yedek
Kaptan1maçta
2025/26
34
2.651
0
0
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%50 isabet
Kilit pas11
Drible13%76 başarı
İkili kazanılan119%60
Müdahale55
Faul1919 kazanılan
İlk 11304 yedek
Kart1
2024/25
40
3.103
0
2
6.99
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%67 isabet
Kilit pas24
Drible15%56 başarı
İkili kazanılan111%54
Müdahale58
Faul2419 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11355 yedek
G+A / 900.06
Kart2
2023/24
35
2.978
1
2
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut12%50 isabet
Kilit pas17
Drible17%68 başarı
İkili kazanılan115%59
Müdahale47
Faul1912 kazanılan
İlk 11332 yedek
G+A / 900.09
Kart6
2022/23
46
1.758
1
3
7.08
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%27 isabet
Kilit pas23
Drible6%50 başarı
İkili kazanılan85%58
Müdahale47
Faul127 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112026 yedek
G+A / 900.2
Kart1
Kaptan1maçta
2021/22
42
3.387
2
3
7.26
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut18%56 isabet
Kilit pas36
Drible33%60 başarı
İkili kazanılan170%58
Müdahale58
Faul1919 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11393 yedek
G+A / 900.13
Kart3
Kaptan1maçta
2020/21
31
2.624
1
1
7.11
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut14%29 isabet
Kilit pas24
Drible27%73 başarı
İkili kazanılan136%56
Müdahale43
Faul2313 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1131
G+A / 900.07
Kart5
Kaptan2maçta
TOPLAM GOL1
İLK 1110536 yedek girdi
KART9
FORMA23
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %100
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-156%48
- 4-3-320%17
- 3-4-2-111%9
- 4-1-4-111%9
- 4-5-110%9
- 4-4-29%8
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları4verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13.08.2026 | ShelbourneAC | 2-2 | 45 | – | 6.6 | ||
| 09.08.2026 | PEC ZwolleA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 06.08.2026 | ShelbourneH | 3-1 | 85 | 1 | 8.9 | ||
| 30.07.2026 | VojvodinaH | 4-1 | 88 | – | 7.3 | ||
| 23.07.2026 | VojvodinaA | 1-4 | 82 | 1 | 7.2 | ||
| 17.05.2026 | Atletico MadridA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.05.2026 | Real SociedadH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.05.2026 | Rayo VallecanoA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.05.2026 | MallorcaH | 0-1 | 74 | – | 6.9 | ||
| 25.04.2026 | ValenciaA | 2-1 | 69 | – | 6.5 | ||
| 21.04.2026 | Real BetisH | 2-3 | 93 | – | 5.9 | ||
| 06.04.2026 | VillarrealH | 1-0 | 74 | – | 8.0 | ||
| 21.03.2026 | OsasunaA | 1-0 | 95 | – | 6.9 | ||
| 14.03.2026 | Athletic ClubH | 3-0 | 92 | – | 7.3 | ||
| 07.03.2026 | LevanteA | 1-1 | 97 | 1 | 7.2 | ||
| 01.03.2026 | Celta VigoH | 1-2 | 89 | 1 | 7.2 | ||
| 23.02.2026 | AlavesA | 2-2 | 93 | – | 6.9 | ||
| 16.02.2026 | BarcelonaH | 2-1 | 96 | – | 6.7 | ||
| 08.02.2026 | SevillaA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 31.01.2026 | OviedoA | 1-0 | 86 | – | 7.0 | ||
| 26.01.2026 | GetafeH | 1-1 | 93 | – | 7.3 | ||
| 16.01.2026 | EspanyolA | 0-2 | 90 | – | 8.2 | ||
| 10.01.2026 | OsasunaH | 1-0 | 98 | – | 8.2 | ||
| 04.01.2026 | MallorcaA | 1-2 | 96 | – | 6.7 | ||
| 21.12.2025 | Atletico MadridH | 0-3 | 93 | – | 7.2 | ||
| 12.12.2025 | Real SociedadA | 1-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 07.12.2025 | ElcheA | 3-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 08.11.2025 | AlavesH | 1-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 31.10.2025 | GetafeA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 25.10.2025 | OviedoH | 3-3 | 59 | – | 6.3 | ||
| 18.10.2025 | BarcelonaA | 2-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 04.10.2025 | ValenciaH | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.09.2025 | EspanyolH | 0-0 | 90 | – | 7.7 | ||
| 23.09.2025 | Athletic ClubA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 20.09.2025 | LevanteH | 0-4 | 90 | – | 6.3 | ||
| 14.09.2025 | Celta VigoA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.08.2025 | SevillaH | 0-2 | 26↑ | – | 7.3 | ||
| 24.08.2025 | VillarrealA | 5-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 15.08.2025 | Rayo VallecanoH | 1-3 | 58 | – | 6.3 | ||
| 25.05.2025 | Atletico MadridH | 0-4 | 90 | 1 | 6.5 | ||
| 18.05.2025 | Real SociedadA | 3-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 13.05.2025 | ValladolidA | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 10.05.2025 | VillarrealH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.05.2025 | MallorcaH | 1-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 24.04.2025 | LeganesA | 1-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 21.04.2025 | Real BetisH | 1-3 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 13.04.2025 | OsasunaA | 2-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 05.04.2025 | AlavesH | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 30.03.2025 | BarcelonaA | 4-1 | 90 | 1 | – | 6.9 | |
| 15.03.2025 | ValenciaH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 10.03.2025 | EspanyolA | 1-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 01.03.2025 | Celta VigoH | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 23.02.2025 | Real MadridA | 2-0 | 90 | – | 6.5 | ||
| 14.02.2025 | GetafeH | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 08.02.2025 | Athletic ClubA | 3-0 | 45↑ | – | 7.2 | ||
| 26.01.2025 | Rayo VallecanoA | 2-1 | 29 | – | 6.3 | ||
| 22.01.2025 | AC MilanA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 18.01.2025 | SevillaH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 11.01.2025 | AlavesA | 0-1 | 90 | – | 7.7 | ||
| 20.12.2024 | ValladolidH | 3-0 | 90 | 1 | 7.6 |
ŞUT7
GOL0
xG0.2
xG FARKI-0.2under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası5%71
- Açık oyun1%14
- Taç sonrası1%14
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak5%71
- Sağ ayak2%29
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR7 şut
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 3 %43
- 46-60' 1 %14
- 61-75' 1 %14
- 76-90+' 2 %29
AKSİYON HARİTASI1971 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %36
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %38
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %35
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %27
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR1971
- Pas1524%80
- Top kazanma87%5
- Uzaklaştırma86%5
- Hava topu48%3
- Müdahale40%2
- Top teması39%2
- Faul28%1
- Pas arası21%1
- İkili mücadele18%1
- Kurtarış16%1
PİYASA DEĞERİ€1.40M-6.7%
KAÇIRDIĞI MAÇ26
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2011–2026 · 233 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2008-07-01
Ajax U19
→
Ajax U21
-
Ajax U19
→
Ajax U21
-
2007-07-01
Ajax U17
→
Ajax U19
-
Ajax U17
→
Ajax U19
-
2005-07-01
Ajax Youth
→
Ajax U17
-
Ajax Youth
→
Ajax U17
-
1998-07-01
AFC Youth
→
Ajax Youth
?
AFC Youth
→
Ajax Youth
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
09.2026
SakatlıkKadroda yok
3 maç
08.2026
SakatlıkŞüpheli
2 maç
05.2026
OverloadKadroda yok
1 maç
11.2025
Sırt sakatlığıKadroda yok
2 maç
02.2025
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
01.2025
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
10.2024
Baldır sakatlığıŞüpheli
1 maç
10.2024
Baldır sakatlığıKadroda yok
3 maç
02.2024
Ayak sakatlığıKadroda yok
2 maç
02.2024
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
05.2021
Ayak bileği sakatlığıŞüpheli
3 maç
05.2021
Ayak bileği sakatlığıKadroda yok
6 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 2651 dk
Takip listesi: Pas hacmi yüksek savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Topla aksiyon değeriTopla yaptığı aksiyonların kalitesi, ayrıntılı olay verisinde olumlu ayrışıyor.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU68.9La Liga 2025
PERFORMANS71.82651 dk
KARARİzlemeye değer70/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
91.2
Defansif bek
88.1
Klasik stoper
85.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 245 oyuncu
Scout skoru
%86
Performans
%94
Dakika
%88
Değer / getiri
%89
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%89
Dakika
%95
Değer / getiri
%93
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
70.72
62
100
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
71.8
76
94
İkili mücadele kazanma
59.5
64
93
Müdahale / 90
1.87
2.2
85
Pas arası / 90
1.32
1.8
73
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Tim OberdorfFortuna Düsseldorf · 29
%95
1gol
0asist
73scout
€1.20M
2. Bundesliga
Yevhen CheberkoColumbus Crew · 27
%86
0gol
0asist
69scout
Major League Soccer
Umut ErdemManisa F.K. · 21
%75
0gol
0asist
75scout
1. Lig
Eirik HauganMolde · 28
%74
0gol
0asist
68scout
Eliteserien
Jeanuël BelocianVfL Wolfsburg · 20
%68
0gol
1asist
77scout
€12.00M
Bundesliga
Nicolas WimmerWolfsberger AC · 30
%63
1gol
0asist
73scout
€700K
Bundesliga
Maxime ColinMetz · 34
%61
0gol
0asist
63scout
Ligue 1
Adama BoiroAthletic Club · 23
%60
0gol
0asist
69scout
€3.00M
La Liga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



