Marius Berntsen Olsen
Norway · Attacker

Marius Berntsen Olsen

YAŞ18
LİGEliteserien
BU SEZON1G · 1A
Gol10.13 / 90
Asist10.13 / 90
Şut70.91 / 90
Kilit pas101.30 / 90
Başarılı dripling81.04 / 90
Kazanılan ikili547.03 / 90
Rating6.75
OYUNCU PROFİLİEliteserien 2026 · 45 forvetler
Gol — %18 (0.13) Şut — %2 (0.9) Asist — %52 (0.13) Kilit pas — %80 (1.30) Drible — %75 (1.04) İkili mücadele — %98 (%52) 54 ORT. % 18 2 52 80 75 98
  • Gol 0.13 %18
  • Şut 0.9 %2
  • Asist 0.13 %52
  • Kilit pas 1.30 %80
  • Drible 1.04 %75
  • İkili mücadele %52 %98
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 691 dakika oynadı.
2026/27 18 691 1 1 6.75
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienSandefjord 18 691 1 1 6.75
Şut7%29 isabet
Kilit pas10
Drible8%32 başarı
İkili kazanılan54%52
Müdahale14
Faul1227 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1199 yedek
G+A / 900.26
Kart3
2025/26 21 393 1 1 6.67
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
EliteserienSandefjord 21 393 1 1 6.67
Şut5%20 isabet
Kilit pas4
Drible6%46 başarı
İkili kazanılan28%51
Müdahale11
Faul119 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11417 yedek
G+A / 900.46
Kart2
TOPLAM GOL1
İLK 11720 yedek girdi
KART3
FORMA19
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-1-4-1 — 17 4-2-3-1 — 6 4-3-3 — 2 5-4-1 — 2 27 maç
  • 4-1-4-117%63
  • 4-2-3-16%22
  • 4-3-32%7
  • 5-4-12%7
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ39 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
04.09.2026 VikingH 1-1 10 0 6.5
30.08.2026 BrannH 0-0 12 6.6
16.08.2026 Sarpsborg 08 FFA 1-2
07.08.2026 KFUM OsloH 0-1 69 1 6.5
01.08.2026 FredrikstadA 1-0 70 1 6.7
26.07.2026 Bodo/GlimtH 0-3 63 1 6.9
18.07.2026 VikingA 2-1 68 6.5
12.07.2026 Ham-KamH 2-2 64 1 2 7.9
30.05.2026 MoldeA 2-1 25 6.7
25.05.2026 FredrikstadH 1-1 12 6.7
16.05.2026 LillestromA 3-1 61 6.6
10.05.2026 Kristiansund BKH 2-0 26 6.7
03.05.2026 AalesundH 1-0 71 1 7.9
26.04.2026 TromsoA 3-1 52 6.9
18.04.2026 RosenborgH 0-0 12 6.3
12.04.2026 BrannA 0-1 58 1 1 6.3
07.04.2026 KFUM OsloA 1-2 18 6.3
22.03.2026 Sarpsborg 08 FFH 0-2
30.11.2025 KFUM OsloH 2-0 61 6.5
22.11.2025 StromsgodsetA 2-6 67 1 2 6.9
09.11.2025 TromsoH 1-0 68 6.9
02.11.2025 Ham-KamA 3-1 45 6.6
29.10.2025 RosenborgA 1-1 11 1 1 7.3
26.10.2025 FredrikstadH 0-0 13 6.6
04.10.2025 BryneH 1-0
29.09.2025 HaugesundA 2-3
20.09.2025 BrannH 0-3 1
14.09.2025 Sarpsborg 08 FFA 2-1
31.08.2025 Bodo/GlimtH 1-2 9 1 6.3
10.08.2025 VikingH 1-2
03.08.2025 ValerengaA 2-1
26.07.2025 Sarpsborg 08 FFH 3-2
20.07.2025 Kristiansund BKH 6-0 10 6.2
12.07.2025 Bodo/GlimtA 2-0 14 6.6
06.07.2025 RosenborgH 2-0
30.06.2025 BrannA 1-0 21 6.3
22.06.2025 HaugesundH 4-0 58 7.0
01.06.2025 BryneA 3-2 15 1 6.9
25.05.2025 StromsgodsetH 3-2
ŞUT18
GOL1
xG1.1
xG FARKI-0.1under performing
DÖNÜŞÜM%5.6
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
6' · xG 0.061 66' · xG 0.085 79' · xG 0.045 45' · xG 0.102 45' · xG 0.256 3' · xG 0.066 45' · xG 0.027 5' · xG 0.036 4' · xG 0.161 · GOL 45' · xG 0.02 39' · xG 0.015 45' · xG 0.024 35' · xG 0.029 58' · xG 0.042 35' · xG 0.064 14' · xG 0.033 90' · xG 0.024 84' · xG 0.017
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 13 (%72) Açık oyun — 3 (%17) Korner — 2 (%11) 18 şut
  • Asist sonrası13%72
  • Açık oyun3%17
  • Korner2%11
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 12 (%67) Sol ayak — 4 (%22) Kafa — 2 (%11) 18 şut
  • Sağ ayak12%67
  • Sol ayak4%22
  • Kafa2%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR18 şut
1-15' — 5 16-30' — 0 31-45' — 8 46-60' — 1 61-75' — 1 76-90+' — 3 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 8 31-45'
  • 1-15' 5 %28
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 8 %44
  • 46-60' 1 %6
  • 61-75' 1 %6
  • 76-90+' 3 %17
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 39 maç
Sandefjord 39maç 2025–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2025-05-01 Sandefjord II Sandefjord -
2024-01-01 Sandefjord Yth. Sandefjord II -
2022-08-15 Flint Jugend Sandefjord Yth. free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 335 dk

Veri yetersiz: Dengeli hücum profili

Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.

Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Oyun sürekliliğinde soru işaretiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika yeterince güçlü değil.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU42.9Eliteserien 2026
PERFORMANS27.3335 dk
KARARVeri yetersiz50/100
FORM TRENDİStabil-5.6
ROL UYUMU2026
Bağlantı kuran forvet 45.5
Baskıcı forvet 42.4
Çizgi kanadı 42.1
Role fit sinyali var ama confidence 71/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 78 oyuncu
Scout skoru %36
Performans %27
Dakika %48
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 219 oyuncu
Scout skoru %42
Performans %29
Dakika %45
Değer / getiri %3
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating 6.71 7.2 93
Asist / 90 0.27 0.32 84
Kilit pas / 90 1.07 1.6 67
Pas hacmi / 90 26.06 34 77
Performans skoru 27.3 76 36
Başarılı drible / 90 1.07 1.1 97
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form stabil. Rating delta -0.28. Dakika delta +18.8.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam