LİGLigue 1
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kilit pas10.05 / 90
Başarılı dripling70.36 / 90
Kazanılan ikili522.69 / 90
Rating6.46
OYUNCU PROFİLİLigue 1 2025 · 103 defanslar
- Müdahale 0.98 %8
- Pas arası 0.78 %22
- Blok 0.78 %80
- İkili mücadele %55 %38
- Pas isabeti %88 %58
- Faul (az iyi) 1.24 %24
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1741 dakika oynadı.
2025/26
22
1.741
0
0
6.46
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible7%70 başarı
İkili kazanılan52%55
Müdahale19
Faul2415 kazanılan
İlk 11202 yedek
Kart51
TOPLAM GOL0
İLK 11213 yedek girdi
KART5
FORMA78
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-310%50
- 4-1-4-14%20
- 4-2-3-12%10
- 5-4-12%10
- 3-4-1-21%5
- 3-4-31%5
MAÇ GEÇMİŞİ22 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.04.2026 | MetzA | 0-0 | 39 | – | 5.7 | ||
| 22.03.2026 | StrasbourgH | 2-3 | 91 | – | 6.3 | ||
| 01.03.2026 | LilleA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 22.02.2026 | Le HavreH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.01.2026 | NiceH | 1-4 | 89 | – | 6.7 | ||
| 18.01.2026 | Paris FCH | 1-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 04.01.2026 | MarseilleA | 0-2 | 95 | – | 7.6 | ||
| 12.12.2025 | AngersA | 4-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 06.12.2025 | LensH | 1-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 30.11.2025 | LyonA | 3-0 | 89 | – | 6.0 | ||
| 23.11.2025 | LorientH | 1-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 08.11.2025 | Le HavreA | 1-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 02.11.2025 | MetzH | 0-2 | 90 | – | 5.5 | ||
| 29.10.2025 | MonacoH | 3-5 | 97 | – | 5.5 | ||
| 24.10.2025 | Paris FCA | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 19.10.2025 | LilleH | 0-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 27.09.2025 | ToulouseA | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 20.09.2025 | RennesH | 2-2 | 66 | – | 5.9 | ||
| 13.09.2025 | NiceA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 30.08.2025 | AuxerreH | 1-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 24.08.2025 | StrasbourgA | 1-0 | 95 | – | 7.2 | ||
| 17.08.2025 | Paris Saint GermainH | 0-1 | 90 | – | 6.5 |
ŞUT3
GOL0
xG0.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Korner2%67
- Asist sonrası1%33
Vücut bölgesine göre
- Kafa2%67
- Sol ayak1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
- 1-15' 2 %67
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %33
- 76-90+' 0 %0
AKSİYON HARİTASI858 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %30
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %32
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %31
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %24
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR858
- Pas634%77
- Uzaklaştırma55%7
- Top kazanma36%4
- Top teması24%3
- Faul19%2
- Hava topu15%2
- Pas arası13%2
- Offsideprovoked12%1
- Müdahale10%1
- Korner kazandırma9%1
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 22 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01
FC Nantes U17
→
FC Nantes U19
-
FC Nantes U17
→
FC Nantes U19
-
2023-07-01
INF Clairefontaine
→
FC Nantes U17
?
INF Clairefontaine
→
FC Nantes U17
?
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2026
Uyluk sakatlığıKadroda yok
4 maç
04.2026
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
03.2026
Kadro dışıKadroda yok
1 maç
01.2026
Sarı kart cezasıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Ligue 22026 · Nantes
1sarı · 1 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 1741 dk
Takip listesi: Dengeli savunmacı
Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.
Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU71.7Ligue 1 2025
PERFORMANS54.81741 dk
KARARİzlemeye değer70/100
◆ KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper
76.7
Klasik stoper
76.7
Defansif bek
75.7
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 229 oyuncu
Scout skoru
%87
Performans
%47
Dakika
%74
Değer / getiri
%31
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru
%92
Performans
%50
Dakika
%83
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
48.7
62
78
Dakika güvenliği
100
82
100
Performans skoru
54.8
76
72
İkili mücadele kazanma
54.74
64
86
Ortalama rating
6.46
7.2
90
Blok / 90
0.78
1.5
52
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
PonckAVS · 30
%95
0gol
0asist
52scout
Primeira Liga
Francisco PetrassoRio Ave · 23
%88
0gol
0asist
70scout
€1.50M
Primeira Liga
Mamadou SarrStrasbourg · 20
%88
0gol
0asist
67scout
Ligue 1
Paolo GozziEstac Troyes · 25
%82
0gol
0asist
68scout
€1.20M
Ligue 2
Ludwig Vraa-JensenGrazer AK · 20
%71
0gol
1asist
76scout
€400K
Bundesliga
Stefan MedinaMonterrey · 33
%65
0gol
0asist
57scout
Liga MX
Ľubomír ŠatkaSamsunspor · 30
%62
0gol
1asist
64scout
€1.80M
Süper Lig
Pau TorresAston Villa · 28
%60
0gol
0asist
57scout
€22.00M
Premier League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum