O. Mbaïzo
Cameroon · Defender

O. Mbaïzo

YAŞ28
BOY180 cm
KİLO70 kg
DOĞUM YERİDouala
LİGMajor League Soccer
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Kazanılan ikili11.53 / 90
Rating6.30
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist 0.000.00
Kazanılan ikili 1.531.94
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🥈 US Open CupNone · USA · 2nd Place
🥈 MLSNone · USA · 2nd Place
🥈 MLS2022 · USA · 2nd Place
🥈 US Open Cup2018 · USA · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 3 G+A
2020 1 2021 3 2022 2 2023 1 2024 1 2025 0 2026 0
GolAsist
2026/27 3 59 0 0 6.30
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerPhiladelphia Union 3 59 0 0 6.30
İkili kazanılan1%33
Müdahale1
2025/26 30 510 0 0 6.68
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerPhiladelphia Union 30 510 0 0 6.68
Şut1
Kilit pas6
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan11%41
Müdahale5
Faul63 kazanılan
İlk 11624 yedek
Kart2
2024/25 32 1.136 0 1 6.64
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerPhiladelphia Union 32 1.136 0 1 6.64
Şut1
Kilit pas14
Drible8%67 başarı
İkili kazanılan49%57
Müdahale16
Faul1013 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111220 yedek
G+A / 900.08
2023/24 34 2.026 0 1 6.57
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerPhiladelphia Union 34 2.026 0 1 6.57
Şut6%17 isabet
Kilit pas14
Drible16%44 başarı
İkili kazanılan81%48
Müdahale30
Faul2018 kazanılan
Ofsayt1
İlk 112311 yedek
G+A / 900.04
Kart4
2022/23 37 1.623 0 2 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
World CupCameroon 1 0 0 0
Major League SoccerPhiladelphia Union 36 1.623 0 2 6.95
Şut6%33 isabet
Kilit pas18
Drible24%60 başarı
İkili kazanılan77%50
Müdahale28
Faul2012 kazanılan
Ofsayt3
İlk 111720 yedek
G+A / 900.11
Kart3
2021/22 32 2.606 0 3 6.85
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerPhiladelphia Union 31 2.603 0 3 6.85
Africa Cup of NationsCameroon 1 3 0 0
Şut6%17 isabet
Kilit pas31
Drible31%57 başarı
İkili kazanılan124%51
Müdahale36
Faul2923 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11293 yedek
G+A / 900.1
Kart8
2020/21 16 1.062 0 1 7.01
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Major League SoccerPhiladelphia Union 16 1.062 0 1 7.01
Şut3%67 isabet
Kilit pas12
Drible8%53 başarı
İkili kazanılan59%49
Müdahale30
Faul2210 kazanılan
İlk 11124 yedek
G+A / 900.08
Kart4
TOPLAM GOL0
İLK 111844 yedek girdi
KART2
FORMA15
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-4-2 — 26 4-3-1-2 — 25 4-2-3-1 — 3 3-4-1-2 — 2 3-1-4-2 — 1 3-5-2 — 1 58 maç
  • 4-4-226%45
  • 4-3-1-225%43
  • 4-2-3-13%5
  • 3-4-1-22%3
  • 3-1-4-21%2
  • 3-5-21%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
16.05.2026 Columbus CrewH 1-1
13.05.2026 Orlando City SCA 4-3
09.05.2026 New England RevolutionA 2-1 59 6.3
24.11.2025 New York City FCH 0-1
01.11.2025 Chicago FireA 0-3
26.10.2025 Chicago FireH 2-2
18.10.2025 CharlotteA 2-0
04.10.2025 New York City FCH 1-0 9 6.6
27.09.2025 DC UnitedA 0-6 8 6.6
20.09.2025 New England RevolutionH 1-0
14.09.2025 Vancouver WhitecapsA 7-0
30.08.2025 FC CincinnatiA 0-1
23.08.2025 Chicago FireH 4-0
16.08.2025 New York Red BullsA 1-0 98 6.3
09.08.2025 Toronto FCH 1-1
26.07.2025 Colorado RapidsH 3-1 90 7.3
20.07.2025 Houston DynamoA 1-1 58 6.3
16.07.2025 CF MontrealH 2-1
12.07.2025 New York Red BullsH 2-0
06.07.2025 Nashville SCA 1-0 103 7.0
14.06.2025 CharlotteH 2-1 45 1 6.7
28.05.2025 Toronto FCA 1-2
24.05.2025 Inter MiamiH 3-3
14.05.2025 Los Angeles GalaxyH 3-2
03.05.2025 CF MontrealA 1-2
26.04.2025 DC UnitedH 3-0
05.04.2025 Orlando City SCH 0-0
29.03.2025 Inter MiamiA 2-1
22.03.2025 St. Louis CityH 1-0 90 6.6
16.03.2025 Nashville SCH 1-3
09.03.2025 New England RevolutionA 0-2
02.03.2025 FC CincinnatiH 4-1
23.02.2025 Orlando City SCA 2-4 9 6.7
20.10.2024 FC CincinnatiH 1-2
05.10.2024 Columbus CrewA 3-2
02.10.2024 Orlando City SCA 2-1 64 6.3
28.09.2024 Atlanta United FCH 1-1
22.09.2024 DC UnitedH 4-0 23 6.7
18.09.2024 New York City FCA 1-5 90 1 7.3
14.09.2024 Inter MiamiA 3-1 11 6.2
31.08.2024 New York Red BullsA 0-2 95 6.3
28.08.2024 Columbus CrewH 0-1 68 7.0
20.07.2024 Nashville SCH 3-0 90 7.6
17.07.2024 New England RevolutionH 5-1 90 6.5
13.07.2024 Toronto FCA 2-1 96 6.6
06.07.2024 New York Red BullsH 0-0 1
04.07.2024 Chicago FireA 4-3
29.06.2024 CF MontrealA 4-2 14 6.0
22.06.2024 CharlotteH 0-2 13 7.0
19.06.2024 FC CincinnatiA 4-3 83 6.9
15.06.2024 Inter MiamiH 1-2 81 1 7.2
01.06.2024 CF MontrealH 2-2 72 6.7
29.05.2024 Toronto FCH 0-0
25.05.2024 CharlotteA 0-0
18.05.2024 New England RevolutionA 0-3 23 6.6
15.05.2024 New York City FCH 1-2 11 6.3
01.05.2024 Seattle SoundersH 2-3 45 5.6
27.04.2024 Real Salt LakeH 1-2
14.04.2024 Atlanta United FCA 2-2
07.04.2024 Nashville SCA 1-2 31 6.9
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2017–2026 · 184 maç
Philadelphia Union 182maç 2020–2026
Cameroon 2maç 2021–2022
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2019-11-30 Union II Philadelphia End of loan
2019-03-22 Philadelphia Bethlehem Steel loan transfer
2018-11-30 Bethlehem Steel Philadelphia End of loan
2018-04-27 Philadelphia Bethlehem Steel loan transfer
2018-04-17 Bethlehem Steel Philadelphia -
2018-01-22 Rainbow FC Bethlehem Steel ?
2017-01-01 Union Douala Rainbow FC ?
SCOUT RAPORUHeatmap proxy · 59 dk

Veri yetersiz: Agresif savunma profili

Örneklem ya da veri kapsamı bir yargıya varmak için yetersiz.

Güçlü yönler
Takip listesi adayıProfilde net bir zirve eksen yok; lig ve rol baglaminda izlenmeli.
Soru işaretleri
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU43.0Major League Soccer 2026
PERFORMANS52.259 dk
KARARVeri yetersiz37/100
FORM TRENDİInsufficient_Sample+0.0
ROL UYUMU2026
Ayağı iyi stoper 39.3
Defansif bek 37.0
Klasik stoper 36.4
Role fit sinyali var ama confidence 48/100 ve risk 70/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 222 oyuncu
Scout skoru %17
Performans %31
Dakika %14
Değer / getiri %1
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru %21
Performans %32
Dakika %15
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 45.76 62 74
Performans skoru 52.2 76 69
Pas arası / 90 1.53 1.8 85
Müdahale / 90 1.53 2.2 70
Ortalama rating 6.3 7.2 88
İkili mücadele kazanma 33.33 64 52
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Trend icin son mac orneklemi sinirli; karar seviyesi dusuk confidence ile okunmali.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam