LİGWorld Cup - Qualification South America
BU SEZON0G · 0A
Gol0
Asist0
Şut0
Kilit pas0
Başarılı dripling0
Kazanılan ikili0
OYUNCU PROFİLİMajor League Soccer 2025 · 34 kaleciler
- Kurtarış 3.23 %55
- Yenen gol (az iyi) 1.27 %82
- Pas isabeti %64 %18
- Pas hacmi 27.2 %52
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2840 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
CupNone · Austria
🏆
BundesligaNone · Austria
🏆
Cup2019/2020 · Austria
🏆
Bundesliga2019/2020 · Austria
🏆
Bundesliga2017/2018 · Austria
🥈
MLSNone · USA · 2nd Place
🥈
CupNone · Austria · 2nd Place
🥈
Paulista A2None · Brazil · 2nd Place
🥈
2. LigaNone · Austria · 2nd Place
🥈
MLS2024 · USA · 2nd Place
🥈
Cup2017/2018 · Austria · 2nd Place
🥈
2. Liga2016/2017 · Austria · 2nd Place
🥈
Paulista A22014 · Brazil · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2020/21 · 0 G+A
GolAsist
2025/26
33
2.840
0
0
7.06
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1%100 isabet
İkili kazanılan7%64
Müdahale1
Faul12 kazanılan
İlk 11312 yedek
Kaptan1maçta
2024/25
35
2.925
0
0
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan12%75
Müdahale1
İlk 11323 yedek
Kart2
Kaptan2maçta
2023/24
37
3.339
0
0
6.63
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas2
İkili kazanılan15%100
İlk 1137
Kart4
Kaptan3maçta
2022/23
34
3.110
0
0
6.71
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan17%85
İlk 1134
Kart2
2021/22
34
3.114
0
0
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan14%88
İlk 1134
Kart1
TOPLAM GOL0
İLK 116311 yedek girdi
KART2
FORMA31
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-125%37
- 4-4-224%36
- 3-4-2-17%10
- 3-4-1-26%9
- 4-3-33%4
- 3-5-22%3
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 05.09.2026 | Atletico-MGH | 2-0 | 0 | 0 | – | ||
| 29.08.2026 | RB BragantinoH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.08.2026 | Chapecoense-scA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.08.2026 | GremioA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 26.07.2026 | FlamengoA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 23.07.2026 | Atletico ParanaenseH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 31.05.2026 | RemoA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.05.2026 | BotafogoH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.05.2026 | FluminenseA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.05.2026 | CorinthiansA | 3-2 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | BahiaH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.04.2026 | MirassolH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.04.2026 | Vasco DA GamaA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | VitoriaA | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.04.2026 | CruzeiroH | 4-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | PalmeirasH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.03.2026 | Atletico-MGA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 15.03.2026 | RB BragantinoA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 12.03.2026 | Chapecoense-scH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.02.2026 | CoritibaA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 12.02.2026 | GremioH | 2-0 | –↑ | – | – | ||
| 04.02.2026 | SantosA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 29.01.2026 | FlamengoH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.10.2025 | Columbus CrewA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.10.2025 | FC CincinnatiHC | 0-1 | 90 | – | 6.3 | ||
| 27.09.2025 | New York City FCH | 2-3 | 90 | – | 7.0 | ||
| 20.09.2025 | CF MontrealA | 0-2 | 95 | – | 8.2 | ||
| 14.09.2025 | Portland TimbersA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 30.08.2025 | Columbus CrewH | 0-0 | 96 | – | 7.0 | ||
| 24.08.2025 | CharlotteA | 1-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 16.08.2025 | Philadelphia UnionH | 1-0 | 98 | – | 7.0 | ||
| 10.08.2025 | Real Salt LakeH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 27.07.2025 | Chicago FireA | 1-0 | 96 | – | 8.2 | ||
| 19.07.2025 | Inter MiamiH | 1-5 | 100 | – | 6.0 | ||
| 16.07.2025 | New England RevolutionH | 5-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 12.07.2025 | Philadelphia UnionA | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 06.07.2025 | San Jose EarthquakesA | 1-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.06.2025 | Minnesota United FCH | 2-2 | 97 | 1 | 6.2 | ||
| 25.06.2025 | Toronto FCA | 1-1 | 98 | – | 6.5 | ||
| 15.06.2025 | AustinA | 2-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 31.05.2025 | Atlanta United FCH | 2-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 28.05.2025 | CharlotteH | 4-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 24.05.2025 | DC UnitedA | 0-2 | 90 | – | 8.2 | ||
| 17.05.2025 | New York City FCA | 2-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 15.05.2025 | Nashville SCA | 2-1 | 90 | – | 7.0 | ||
| 10.05.2025 | Los Angeles GalaxyH | 7-0 | 90 | – | 8.2 | ||
| 03.05.2025 | Inter MiamiA | 4-1 | 90 | – | 6.2 | ||
| 26.04.2025 | CF MontrealH | 1-0 | 90 | – | 8.3 | ||
| 19.04.2025 | DC UnitedH | 1-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 12.04.2025 | Orlando City SCA | 0-0 | 90 | – | 7.6 | ||
| 05.04.2025 | Chicago FireH | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.03.2025 | New England RevolutionA | 2-1 | 90 | – | 7.5 | ||
| 15.03.2025 | Orlando City SCH | 2-2 | 90 | – | 7.3 | ||
| 09.03.2025 | Atlanta United FCA | 0-0 | 90 | – | 8.2 | ||
| 02.03.2025 | Nashville SCH | 2-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 23.02.2025 | FC CincinnatiA | 1-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 07.12.2024 | Los Angeles GalaxyA | 2-1 | 97 | – | 6.7 | ||
| 01.12.2024 | Orlando City SCA | 0-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 23.11.2024 | New York City FCA | 0-2 | 90 | – | 8.3 | ||
| 03.11.2024 | Columbus CrewH | 2-2 | 104 | – | 6.2 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 204 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SCOUT RAPORUAggregated only · 2840 dk
İzlemede: Kurtarış ağırlıklı kaleci
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Piyasa değeri eksikUcuz mu pahalı mı denebilmesi için piyasa değeri ve sözleşme bilgisi eksik.
Veri kapsamı uyarısıEvent/shotmap proxy yok; rapor aggregate istatistiklerle sinirli.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU64.8Major League Soccer 2025
PERFORMANS65.82840 dk
KARARVeri yetersiz23/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Kurtarıcı kaleci
13.8
Libero kaleci
9.6
Role fit sinyali var ama confidence 24/100 ve risk 80/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 110 oyuncu
Scout skoru
%84
Performans
%84
Dakika
%90
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 2899 oyuncu
Scout skoru
%88
Performans
%86
Dakika
%94
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru
35
78
45
Yenen gol / 90
0
1.1
100
Kurtarış / 90
0
4.5
0
Ortalama rating
0
7.4
0
Dakika güvenliği
0
85
0
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Daniel BatzFSV Mainz 05 · 34
%95
0gol
0asist
68scout
€350K
Bundesliga
Giorgi MamardashviliLiverpool · 25
%80
0gol
0asist
56scout
€30.00M
Premier League
Julián CuestaAntalyaspor · 34
%75
0gol
0asist
62scout
Süper Lig
Thibaut CourtoisReal Madrid · 33
%69
0gol
0asist
56scout
€18.00M
La Liga
Federico RavagliaBologna · 26
%68
0gol
0asist
67scout
€2.00M
Serie A
Rome Jayden Owusu-OduroAZ Alkmaar · 21
%63
0gol
0asist
73scout
€7.00M
Eredivisie
Joe WillisNashville SC · 37
%60
0gol
0asist
57scout
Major League Soccer
John PulskampSporting Kansas City · 24
%60
0gol
2asist
67scout
Major League Soccer
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


