LİG1. Lig
BU SEZON0G · 0A
Gol00.00 / 90
Asist00.00 / 90
Şut00.00 / 90
Kilit pas41.07 / 90
Başarılı dripling20.53 / 90
Kazanılan ikili174.54 / 90
Rating6.57
OYUNCU PROFİLİ1. Lig 2026 · 94 orta sahalar
- Kilit pas 1.07 %46
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.53 %52
- Pas isabeti %82 %43
- Top kapma 2.40 %55
- İkili mücadele %41 %19
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 337 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
🥈
Süper Lig2021 · Alanyaspor · 34 maç
10asist2.
6.
Süper Lig2022 · Alanyaspor · 28 maç
6asist6.
11.
1. Lig2026 · Sarıyer · 2 maç
1asist11.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Süper LigNone · Türkiye
🏆
Super CupNone · Türkiye
🏆
Super Cup2008/2009 · Türkiye
🏆
Süper Lig2007/2008 · Türkiye
🥈
CupNone · Türkiye · 2nd Place
🥈
Cup2019/2020 · Türkiye · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 17 G+A
GolAsist
2026/27
4
337
0
0
6.57
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Kilit pas4
Drible2%22 başarı
İkili kazanılan17%41
Müdahale6
Faul48 kazanılan
Ofsayt3
İlk 114
2025/26
31
492
0
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas6
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan27%57
Müdahale8
Faul916 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11526 yedek
Kart2
Kaptan5maçta
2024/25
35
1.815
0
0
6.65
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%44 isabet
Kilit pas14
Drible11%37 başarı
İkili kazanılan82%44
Müdahale30
Faul2730 kazanılan
Ofsayt7
İlk 112213 yedek
Kart5
Kaptan21maçta
2023/24
37
2.753
2
3
7.01
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut17%53 isabet
Kilit pas50
Drible30%47 başarı
İkili kazanılan188%58
Müdahale58
Faul2581 kazanılan
Ofsayt8
İlk 11343 yedek
G+A / 900.16
Kart5
Kaptan34maçta
2022/23
28
2.342
5
6
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%62 isabet
Kilit pas41
Drible24%44 başarı
İkili kazanılan141%52
Müdahale29
Faul2874 kazanılan
Ofsayt12
Penaltı3
İlk 1128
G+A / 900.42
Kart4
Kaptan27maçta
2021/22
34
2.797
5
12
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut39%38 isabet
Kilit pas56
Drible31%53 başarı
İkili kazanılan149%48
Müdahale42
Faul2766 kazanılan
Ofsayt14
Penaltı1
İlk 11331 yedek
G+A / 900.55
Kart41
Kaptan33maçta
2020/21
30
2.170
2
4
6.85
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut25%36 isabet
Kilit pas42
Drible27%43 başarı
İkili kazanılan128%47
Müdahale33
Faul3353 kazanılan
Ofsayt10
Penaltı2
İlk 11246 yedek
G+A / 900.25
Kart4
Kaptan24maçta
TOPLAM GOL0
İLK 113344 yedek girdi
KART7
FORMA7
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 3-4-2-127%40
- 4-2-3-121%31
- 3-4-312%18
- 4-3-34%6
- 4-1-4-13%4
- 3-4-1-21%1
ASİST AĞI
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 01.09.2026 | PendiksporH | 2-0 | 86 | 0 | 6.8 | ||
| 28.08.2026 | AntalyasporA | 1-2 | 83 | – | 6.3 | ||
| 23.08.2026 | Batman PetrolsporH | 1-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 14.08.2026 | Esenler EroksporA | 1-1 | 78 | – | 6.3 | ||
| 16.05.2026 | Fatih KaragümrükA | 2-1 | 6↑ | 1 | – | ||
| 09.05.2026 | KayserisporH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2026 | AntalyasporA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 27.04.2026 | SamsunsporH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 19.04.2026 | KasimpasaA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2026 | TrabzonsporHC | 1-1 | 68 | – | 6.7 | ||
| 04.04.2026 | Gazişehir GaziantepA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.03.2026 | KocaelisporH | 5-0 | 6↑ | – | – | ||
| 14.03.2026 | GoztepeA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.03.2026 | GenclerbirligiH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.02.2026 | GalatasarayA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.02.2026 | Istanbul BasaksehirH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 14.02.2026 | KonyasporH | 2-1 | 12↑ | – | 6.5 | ||
| 08.02.2026 | BesiktasA | 2-2 | 15↑ | – | 6.5 | ||
| 31.01.2026 | EyüpsporHC | 1-3 | 65 | – | 6.5 | ||
| 25.01.2026 | RizesporAC | 1-1 | 72 | – | 6.6 | ||
| 18.01.2026 | FenerbahceHC | 2-3 | 77 | – | 7.3 | ||
| 21.12.2025 | Fatih KaragümrükHC | 2-0 | 68 | – | 6.5 | ||
| 13.12.2025 | KayserisporA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.12.2025 | AntalyasporH | 0-0 | 31↑ | – | 6.7 | ||
| 01.12.2025 | SamsunsporA | 1-1 | 12↑ | – | 6.7 | ||
| 23.11.2025 | KasimpasaH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 08.11.2025 | TrabzonsporA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.11.2025 | Gazişehir GaziantepH | 0-0 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 26.09.2025 | GalatasarayH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | Istanbul BasaksehirA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.09.2025 | FenerbahceA | 2-2 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 13.09.2025 | KonyasporA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | BesiktasH | 2-0 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 25.08.2025 | EyüpsporA | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 16.08.2025 | RizesporH | 0-0 | 29↑ | – | 6.7 | ||
| 31.05.2025 | SivassporHC | 2-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 25.05.2025 | KonyasporA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | BesiktasH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 09.05.2025 | Gazişehir GaziantepA | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.05.2025 | KayserisporH | 1-1 | 16↑ | – | 6.7 | ||
| 27.04.2025 | TrabzonsporA | 4-3 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 21.04.2025 | SamsunsporH | 1-0 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 28.03.2025 | AntalyasporAC | 2-1 | 45 | – | 6.0 | ||
| 15.03.2025 | KasimpasaA | 2-1 | 26↑ | 2 | 6.7 | ||
| 09.03.2025 | GalatasarayH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2025 | RizesporA | 3-1 | 12↑ | – | 6.3 | ||
| 23.02.2025 | Adana DemirsporHC | 3-2 | 41 | – | 6.5 | ||
| 16.02.2025 | HataysporAC | 1-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 09.02.2025 | FenerbahceHC | 0-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 02.02.2025 | GoztepeAC | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.01.2025 | Istanbul BasaksehirH | 5-4 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 19.01.2025 | EyüpsporAC | 3-0 | 77 | – | 6.3 | ||
| 12.01.2025 | SivassporAC | 1-1 | 82 | – | 6.9 | ||
| 03.01.2025 | KonyasporHC | 2-1 | 90 | 2 | 6.3 | ||
| 21.12.2024 | BesiktasAC | 1-1 | 74 | – | 6.9 | ||
| 14.12.2024 | Gazişehir GaziantepHC | 3-0 | 74 | – | 7.5 | ||
| 08.12.2024 | KayserisporAC | 2-0 | 82 | – | 6.5 | ||
| 30.11.2024 | TrabzonsporHC | 2-1 | 63 | – | 6.5 | ||
| 24.11.2024 | SamsunsporA | 1-1 | 69 | – | 7.0 | ||
| 03.11.2024 | BB BodrumsporAC | 0-0 | 71 | – | 6.7 |
ŞUT2
GOL0
xG0.0
xG FARKI-0.0over performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR2 şut
- 1-15' 1 %50
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %50
AKSİYON HARİTASI246 aksiyon
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %61
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %63
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %56
Rakip kale →
← Kendi kalesi
Ortalama saha derinliği: %53
Rakip kale →
EN SIK YAPTIĞI AKSİYONLAR246
- Pas165%68
- Faul18%7
- Top kazanma16%7
- Çalım14%6
- Top kaptırma8%3
- Top teması8%3
- İsabetsiz şut5%2
- Bloke edilen pas3%1
- Müdahale3%1
- Hava topu2%1
PİYASA DEĞERİ€100K-50.0%
KAÇIRDIĞI MAÇ13
DİSİPLİN3kart krallığı tablolarında
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2026 · 199 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2012-07-06
Sariyer
→
Kartalspor
free transfer
Sariyer
→
Kartalspor
free transfer
2011-09-02
Adana Demirspor
→
Sariyer
free transfer
Adana Demirspor
→
Sariyer
free transfer
2011-01-15
Adanaspor
→
Adana Demirspor
?
Adanaspor
→
Adana Demirspor
?
2010-07-07
Kartalspor
→
Adanaspor
free transfer
Kartalspor
→
Adanaspor
free transfer
2009-08-10
Galatasaray U21
→
Kartalspor
free transfer
Galatasaray U21
→
Kartalspor
free transfer
2005-07-01
Galatasaray Yth
→
Galatasaray U21
-
Galatasaray Yth
→
Galatasaray U21
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
04.2026
Broken noseKadroda yok
1 maç
04.2025
Sarı kart cezasıKadroda yok
3 maç
09.2022
SakatlıkŞüpheli
3 maç
09.2021
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
04.2021
Kasık sakatlığıKadroda yok
4 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Cup2021 · Alanyaspor
2sarı · 5 maç
🟥
Süper Lig2021 · Alanyaspor
1kırmızı · 34 maç
SCOUT RAPORUAyrıntılı olay verisi · 492 dk
Takip listesi: Dengeli orta saha profili
Değer sinyali olumlu; performans ve oynadığı bağlam ikinci bir kontrolü hak ediyor.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Güvenilir veri kapsamıVeri kapsamı, bu okumayı yapmak için yeterli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
- Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
- Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU38.2Süper Lig 2025
PERFORMANS35.1492 dk
KARARVeri yetersiz49/100
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
46.5
Derinden oyun kurucu
45.1
Box-to-box orta saha
43.5
Role fit sinyali var ama confidence 86/100 ve risk 14/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 301 oyuncu
Scout skoru
%34
Performans
%47
Dakika
%54
Değer / getiri
%94
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%40
Performans
%49
Dakika
%64
Değer / getiri
%96
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.65
7.1
94
İkili mücadele kazanma
57.45
58
99
Performans skoru
35.1
75
47
Müdahale / 90
1.46
3.2
46
Pas hacmi / 90
35.67
50
71
Dakika güvenliği
5.6
82
7
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Alexis BlinPalermo · 29
%95
0gol
0asist
47scout
€900K
Serie B
Pol FernándezGodoy Cruz · 34
%84
0gol
0asist
41scout
Liga Profesional Argentina
DanielzinhoMirassol · 31
%82
0gol
2asist
52scout
Serie A
Thomas MonconduitAmiens · 34
%80
0gol
2asist
50scout
Ligue 2
Jefferson LermaCrystal Palace · 31
%77
0gol
0asist
36scout
€8.00M
UEFA Europa Conference League
Nahuel EstévezParma · 30
%63
0gol
0asist
49scout
€1.50M
Serie A
Torge PaetowPreußen Münster
%62
0gol
0asist
49scout
€300K
2. Bundesliga
PêpêPafos · 28
%60
1gol
1asist
50scout
UEFA Champions League
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
