Noah Loosli
Switzerland · Defender

Noah Loosli

YAŞ28
BOY186 cm
KİLO84 kg
DOĞUM YERİZürich
LİG2. Bundesliga
BU SEZON1G · 2A
Asist20.08 / 90
Şut20.08 / 90
Kilit pas60.24 / 90
Başarılı dripling20.08 / 90
Kazanılan ikili1144.51 / 90
Rating6.90
OYUNCU PROFİLİ2. Bundesliga 2025 · 103 defanslar
Müdahale — %33 (1.38) Pas arası — %55 (1.11) Blok — %61 (0.63) İkili mücadele — %61 (%58) Pas isabeti — %71 (%87) Faul (az iyi) — %60 (0.87) 57 ORT. % 33 55 61 61 71 60
  • Müdahale 1.38 %33
  • Pas arası 1.11 %55
  • Blok 0.63 %61
  • İkili mücadele %58 %61
  • Pas isabeti %87 %71
  • Faul (az iyi) 0.87 %60
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2275 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Challenge League2019/2020 · Switzerland
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 3 G+A
2023 0 2024 0 2025 3
GolAsist
2025/26 33 2.395 1 2 6.97
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
2. BundesligaVfL Bochum 32 2.275 0 2 6.90
DFB PokalVfL Bochum 1 120 1 0 8.30
Şut3%33 isabet
Kilit pas6
Drible2%100 başarı
İkili kazanılan119%58
Müdahale36
Faul235 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11267 yedek
G+A / 900.11
Kart3
2024/25 8 0 0 0
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaVfL Bochum 8 0 0 0
2023/24 28 409 0 0 6.63
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
BundesligaVfl Bochum 28 409 0 0 6.63
Şut1
Drible1%100 başarı
İkili kazanılan17%45
Müdahale10
Faul5
İlk 11226 yedek
Kart1
TOPLAM GOL1
İLK 11634 yedek girdi
KART2
FORMA41
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 8 3-5-2 — 6 4-2-3-1 — 6 4-3-1-2 — 6 3-4-2-1 — 5 3-1-4-2 — 1 32 maç
  • 4-3-38%25
  • 3-5-26%19
  • 4-2-3-16%19
  • 4-3-1-26%19
  • 3-4-2-15%16
  • 3-1-4-21%3
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
17.05.2026 Karlsruher SCA 1-2 90 7.2
09.05.2026 Hannover 96H 1-1 90 1 6.9
02.05.2026 Arminia BielefeldA 1-1 90 6.5
26.04.2026 SpVgg Greuther FürthH 2-1 90 6.7
12.04.2026 Eintracht BraunschweigH 4-1 90 6.6
04.04.2026 1. FC MagdeburgA 4-1 90 5.9
22.03.2026 Holstein KielH 2-3
14.03.2026 Hertha BSCA 1-1 45 5.6
07.03.2026 1. FC KaiserslauternH 3-2 90 6.7
27.02.2026 Fortuna DüsseldorfA 2-1 90 8.3
20.02.2026 1. FC NürnbergH 1-1 90 7.3
15.02.2026 SC Paderborn 07H 0-0 90 7.3
06.02.2026 Preußen MünsterA 1-1 90 6.6
31.01.2026 FC Schalke 04H 2-0 90 6.9
25.01.2026 SV ElversbergA 1-1 90 7.0
18.01.2026 SV Darmstadt 98H 3-3 90 6.7
20.12.2025 Karlsruher SCH 2-2 90 1 6.6
13.12.2025 Hannover 96A 0-0 90 7.2
06.12.2025 Arminia BielefeldH 1-0 90 7.3
29.11.2025 SpVgg Greuther FürthA 0-3 90 8.2
21.11.2025 Dynamo DresdenH 1-2 90 7.2
09.11.2025 Eintracht BraunschweigA 0-2 90 6.9
02.11.2025 1. FC MagdeburgH 2-0 90 7.2
25.10.2025 Holstein KielA 1-1
18.10.2025 Hertha BSCH 3-2 8 6.6
04.10.2025 1. FC KaiserslauternA 3-2 90 6.0
27.09.2025 Fortuna DüsseldorfH 0-1 90 1 7.6
20.09.2025 1. FC NürnbergA 2-1 30 1 6.0
12.09.2025 SC Paderborn 07A 1-0 90 7.2
30.08.2025 Preußen MünsterH 1-2 32 7.0
16.08.2025 BFC DynamoA 1-3 120 1 1 8.3
10.08.2025 SV ElversbergH 2-0
02.08.2025 SV Darmstadt 98A 4-1
25.01.2025 Borussia MönchengladbachA 3-0
15.01.2025 FC St. PauliH 1-0
22.12.2024 1. FC HeidenheimH 2-0
14.12.2024 Union BerlinA 1-1
27.10.2024 Bayern MünchenH 0-5
27.09.2024 Borussia DortmundA 4-2
31.08.2024 Borussia MönchengladbachH 0-2
24.08.2024 RB LeipzigA 1-0
27.05.2024 Fortuna DusseldorfA 0-3 62 1 7.2
23.05.2024 Fortuna DusseldorfH 0-3
18.05.2024 Werder BremenA 4-1
12.05.2024 Bayer LeverkusenH 0-5
05.05.2024 Union BerlinA 3-4
13.04.2024 FC HeidenheimH 1-1
06.04.2024 1.FC KölnA 2-1
31.03.2024 SV Darmstadt 98H 2-2
16.03.2024 FSV Mainz 05A 2-0
10.03.2024 SC FreiburgH 1-2
02.03.2024 RB LeipzigH 1-4 90 5.9
24.02.2024 Borussia MonchengladbachA 5-2
18.02.2024 Bayern MunichH 3-2 1
28.01.2024 Borussia DortmundA 3-1
20.01.2024 VfB StuttgartH 1-0 90 6.9
14.01.2024 Werder BremenH 1-1
20.12.2023 Bayer LeverkusenA 4-0 21 6.9
16.12.2023 Union BerlinH 3-0 25 6.7
26.11.2023 FC HeidenheimA 0-0
ŞUT5
GOL0
xG0.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
45' · xG 0.141 19' · xG 0.043 25' · xG 0.064 83' · xG 0.03 72' · xG 0.02
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 3 (%60) Duran top — 2 (%40) 5 şut
  • Korner3%60
  • Duran top2%40
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 2 (%40) Kafa — 2 (%40) Sol ayak — 1 (%20) 5 şut
  • Sağ ayak2%40
  • Kafa2%40
  • Sol ayak1%20
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR5 şut
1-15' — 0 16-30' — 2 31-45' — 1 46-60' — 0 61-75' — 1 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 16-30'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 2 %40
  • 31-45' 1 %20
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 1 %20
  • 76-90+' 1 %20
PİYASA DEĞERİ€600K
KAÇIRDIĞI MAÇ2
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2014–2025 · 69 maç
VfL Bochum 69maç 2023–2025
Grasshoppers 2014–2022
Lausanne 2017–2020
Switzerland U19 2015–2016
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-06-29 VfL Bochum Loosli Noah
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
12.2023 Kalça sakatlığıKadroda yok 2 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2275 dk

İzlemede: Dengeli savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU68.92. Bundesliga 2025
PERFORMANS62.62275 dk
KARARİzlemeye değer67/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Ayağı iyi stoper 84.0
Defansif bek 82.4
Klasik stoper 82.1
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 157 oyuncu
Scout skoru %60
Performans %55
Dakika %86
Değer / getiri %85
Tüm ligler · 8422 oyuncu
Scout skoru %88
Performans %70
Dakika %90
Değer / getiri %91
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 53.25 62 86
Dakika güvenliği 100 82 100
Performans skoru 62.6 76 82
İkili mücadele kazanma 57.58 64 90
Ortalama rating 6.9 7.2 96
Müdahale / 90 1.38 2.2 63
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam