LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON0G · 1A
Asist00.00 / 90
Şut30.81 / 90
Kilit pas30.81 / 90
Başarılı dripling30.81 / 90
Kazanılan ikili92.42 / 90
Rating6.53
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.001.50
Kilit pas
0.811.50
Kazanılan ikili
2.423.00
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Svenska CupenNone · Sweden
🏆
Svenska Cupen2020/2021 · Sweden
🥈
Svenska CupenNone · Sweden · 2nd Place
🥈
DBU PokalenNone · Denmark · 2nd Place
🥈
DBU Pokalen2024/2025 · Denmark · 2nd Place
🥈
Svenska Cupen2021/2022 · Sweden · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2023/24 · 3 G+A
GolAsist
2025/26
26
395
0
1
6.55
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas4
Drible3%75 başarı
İkili kazanılan11%34
Müdahale2
Faul52 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11224 yedek
G+A / 900.23
Kart2
2024/25
13
1.035
0
0
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5
Kilit pas15
Drible6%55 başarı
İkili kazanılan66%48
Müdahale16
Faul2315 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11121 yedek
Kart4
Kaptan10maçta
2023/24
25
2.105
1
2
6.84
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%20 isabet
Kilit pas27
Drible13%65 başarı
İkili kazanılan114%51
Müdahale43
Faul3516 kazanılan
Ofsayt1
İlk 1125
G+A / 900.13
Kart41
2022/23
27
1.513
1
1
6.79
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut15%40 isabet
Kilit pas11
Drible9%64 başarı
İkili kazanılan82%47
Müdahale20
Faul3022 kazanılan
Ofsayt5
İlk 111512 yedek
G+A / 900.12
Kart4
2021/22
28
1.847
2
0
6.96
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%38 isabet
Kilit pas27
Drible8%53 başarı
İkili kazanılan148%54
Müdahale44
Faul3335 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11208 yedek
G+A / 900.1
Kart5
Kaptan16maçta
2020/21
28
2.285
0
2
7.00
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%13 isabet
Kilit pas32
Drible23%62 başarı
İkili kazanılan132%51
Müdahale46
Faul5850 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11253 yedek
G+A / 900.08
Kart9
Kaptan24maçta
TOPLAM GOL4
İLK 113443 yedek girdi
KART11
VAR1onu ilgilendiren karar
FORMA8
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 2 %50
- 16-30' 1 %25
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %25
- 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-3-2-143%57
- 4-3-319%25
- 4-2-3-113%17
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar4aldığı asist
Onun asist yaptıkları2verdiği asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17.05.2026 | FC FredericiaA | 4-1 | 2↑ | – | – | ||
| 12.04.2026 | OdenseH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.03.2026 | Randers FCA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 16.03.2026 | VejleH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.03.2026 | FC FredericiaA | 2-1 | 3↑ | – | – | ||
| 22.02.2026 | FC MidtjyllandH | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 07.12.2025 | FC NordsjaellandA | 5-0 | 22↑ | – | 6.5 | ||
| 30.11.2025 | Randers FCH | 0-0 | 16↑ | 1 | 6.6 | ||
| 21.11.2025 | AarhusH | 0-2 | 21↑ | – | 6.6 | ||
| 07.11.2025 | OdenseA | 1-1 | 22↑ | – | 6.3 | ||
| 02.11.2025 | BrondbyH | 0-2 | 45↑ | – | 6.9 | ||
| 26.10.2025 | VejleA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 17.10.2025 | FC CopenhagenH | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 28.09.2025 | VejleH | 1-1 | 1↑ | – | – | ||
| 14.09.2025 | OdenseH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 31.08.2025 | SonderjyskeH | 0-2 | 65 | – | 6.2 | ||
| 24.08.2025 | FC MidtjyllandA | 4-2 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 17.08.2025 | ViborgA | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 14.08.2025 | JagielloniaA | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.08.2025 | FC NordsjaellandH | 4-2 | 24↑ | – | 6.3 | ||
| 07.08.2025 | JagielloniaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 03.08.2025 | Randers FCA | 1-0 | 59 | 1 | 6.3 | ||
| 31.07.2025 | KA AkureyriA | 2-3 | 15↑ | 1 | – | 7.0 | |
| 27.07.2025 | FC FredericiaH | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 23.07.2025 | KA AkureyriH | 1-1 | 45↑ | – | 6.3 | ||
| 20.07.2025 | BrondbyA | 3-0 | 45↑ | 1 | 6.9 | ||
| 12.07.2024 | RosenborgH | 4-1 | 27↑ | – | 6.6 | ||
| 07.07.2024 | HaugesundAC | 1-2 | 74 | – | 7.3 | ||
| 02.06.2024 | Kristiansund BKAC | 3-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 26.05.2024 | StromsgodsetHC | 1-3 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 20.05.2024 | MoldeAC | 2-4 | 90 | – | 6.3 | ||
| 16.05.2024 | Ham-KamHC | 1-7 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 12.05.2024 | SandefjordAC | 4-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 05.05.2024 | LillestromHC | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 28.04.2024 | TromsoAC | 0-3 | 84 | – | 7.2 | ||
| 21.04.2024 | KFUM OsloHC | 0-2 | 90 | 2 | 7.3 | ||
| 13.04.2024 | FredrikstadA | 2-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 07.04.2024 | ODD BallklubbHC | 0-1 | 62 | 1 | 7.3 | ||
| 01.04.2024 | VikingA | 1-0 | 68 | – | 6.9 | ||
| 26.11.2023 | MoldeH | 1-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 12.11.2023 | VikingA | 2-1 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 05.11.2023 | ValerengaH | 3-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 29.10.2023 | StabaekH | 2-2 | 90 | 1 | – | 7.9 | |
| 22.10.2023 | AalesundA | 3-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 08.10.2023 | RosenborgH | 5-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 24.09.2023 | Ham-KamA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 03.09.2023 | BrannA | 1-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 26.08.2023 | TromsoH | 4-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 19.08.2023 | ODD BallklubbA | 0-3 | 90 | – | 7.9 | ||
| 12.08.2023 | StromsgodsetH | 1-2 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 06.08.2023 | SandefjordA | 5-1 | 90 | 1 | 6.3 | ||
| 30.07.2023 | HaugesundH | 2-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 22.07.2023 | MoldeA | 5-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 16.07.2023 | Ham-KamH | 2-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 09.07.2023 | StromsgodsetA | 5-2 | 82 | – | 6.5 | ||
| 02.07.2023 | SandefjordH | 6-1 | 63 | – | 6.6 | ||
| 25.06.2023 | RosenborgA | 0-3 | 90 | 1 | – | 7.6 | |
| 11.06.2023 | VikingH | 1-3 | 45 | – | 6.7 | ||
| 04.06.2023 | TromsoA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 29.05.2023 | AalesundH | 3-1 | 70 | 1 | 6.6 |
ŞUT3
GOL0
xG0.3
xG FARKI-0.3under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası2%67
- Açık oyun1%33
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR3 şut
- 1-15' 1 %33
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 1 %33
- 76-90+' 1 %33
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2010–2025 · 147 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Eliteserien2023 · Sarpsborg 08 FF
1kırmızı · 25 maç
🟨
Allsvenskan2020 · Hammarby FF
9sarı · 28 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 335 dk
Veri yetersiz: Dengeli orta saha profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU32.9Superliga 2025
PERFORMANS37.6335 dk
KARARVeri yetersiz41/100
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu
49.1
Top kapan ön libero
39.9
Box-to-box orta saha
37.2
Role fit sinyali var ama confidence 62/100 ve risk 36/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 166 oyuncu
Scout skoru
%28
Performans
%39
Dakika
%45
Değer / getiri
%1
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%30
Performans
%54
Dakika
%58
Değer / getiri
%18
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90
84.36
72
100
Ortalama rating
6.53
7.2
91
Performans skoru
37.6
76
50
Kilit pas / 90
0.81
1.4
58
Pas arası / 90
0.81
1.6
51
Müdahale / 90
0.54
2
27
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Bryan ReynaBelgrano Cordoba · 27
%95
0gol
0asist
38scout
Liga Profesional Argentina
Gabriel AlanísHuracan · 31
%87
0gol
0asist
39scout
Liga Profesional Argentina
Aristide ZossouDunkerque · 20
%81
3gol
2asist
64scout
€2.50M
Ligue 2
Santi ComesañaVillarreal · 29
%80
1gol
0asist
36scout
UEFA Champions League
Derrick Etienne JuniorToronto FC · 29
%69
0gol
3asist
52scout
Major League Soccer
Fabio GerliModena · 29
%68
0gol
0asist
55scout
€1.00M
Serie B
Joris BoguoRied
%61
1gol
0asist
43scout
€400K
Bundesliga
Joni MäkeläKooteepee · 32
%60
1gol
1asist
35scout
Veikkausliiga
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum


