Fabio Gerli
Italy · Midfielder

Fabio Gerli

YAŞ29
BOY173
KİLO67
KULÜPModena
LİGCoppa Italia
BU SEZON0G · 0A
Asist00.00 / 90
Şut140.47 / 90
Kilit pas260.88 / 90
Başarılı dripling190.64 / 90
Kazanılan ikili682.29 / 90
Rating6.98
OYUNCU PROFİLİSerie B 2025 · 109 orta sahalar
Kilit pas — %26 (0.88) Asist — %0 (0.00) Drible — %53 (0.64) Pas isabeti — %94 (%89) Top kapma — %18 (1.72) İkili mücadele — %3 (%40) 32 ORT. % 26 0 53 94 18 3
  • Kilit pas 0.88 %26
  • Asist 0.00 %0
  • Drible 0.64 %53
  • Pas isabeti %89 %94
  • Top kapma 1.72 %18
  • İkili mücadele %40 %3
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2672 dakika oynadı.
2025/26 34 2.751 0 0 6.98
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Serie BModena 33 2.672 0 0 6.98
Coppa ItaliaModena 1 79 0 0 6.90
Şut15%47 isabet
Kilit pas26
Drible19%61 başarı
İkili kazanılan71%41
Müdahale24
Faul3222 kazanılan
İlk 11322 yedek
Kart5
Kaptan32maçta
TOPLAM GOL0
İLK 1120 yedek girdi
KART1
FORMA16
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-5-2 — 1 4-2-3-1 — 1 2 maç
  • 3-5-21%50
  • 4-2-3-11%50
MAÇ GEÇMİŞİ34 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
01.05.2026 ReggianaHC 2-1 6
24.04.2026 MonzaAC 1-0 90 6.9
14.04.2026 CatanzaroAC 2-2 78 6.2
11.04.2026 SudtirolAC 1-1 96 1 7.0
06.04.2026 BariAC 3-1 90 1 6.2
21.03.2026 MantovaHC 2-1 90 7.2
13.03.2026 SpeziaHC 3-0 90 6.9
07.03.2026 CesenaHC 0-0 90 1 8.2
03.03.2026 Virtus EntellaAC 2-1 90 2 7.0
28.02.2026 PadovaHC 1-2 90 2 7.3
14.02.2026 CarrareseHC 2-0 90 6.9
10.02.2026 VeneziaAC 0-2 90 6.3
07.02.2026 SampdoriaHC 1-2 90 6.9
31.01.2026 EmpoliAC 0-0 90 7.2
24.01.2026 PalermoHC 0-0 90 1 7.3
18.01.2026 PescaraAC 0-2 90 7.0
11.01.2026 PadovaAC 2-0 90 2 8.2
26.12.2025 MonzaHC 1-2 90 1 7.2
20.12.2025 VeneziaHC 1-2 90 1 6.9
13.12.2025 SpeziaAC 0-2 90 7.2
08.12.2025 CatanzaroHC 1-2 90 6.9
28.11.2025 CesenaAC 1-0 90 1 9.0
23.11.2025 SudtirolH 0-0 9 6.9
28.10.2025 ReggianaA 1-0 45 6.6
24.10.2025 EmpoliHC 2-1 83 6.6
19.10.2025 PalermoAC 1-1 66 6.6
05.10.2025 Virtus EntellaHC 2-0 90 6.9
01.10.2025 CarrareseAC 0-0 90 7.2
28.09.2025 PescaraHC 2-1 90 6.3
20.09.2025 MantovaAC 1-3 75 1 6.2
13.09.2025 BariHC 3-0 90 7.0
31.08.2025 AvellinoHC 1-1 71 6.3
25.08.2025 SampdoriaAC 0-2 73 6.9
18.08.2025 TorinoAC 1-0 79 1 6.9
ŞUT21
GOL0
xG0.8
xG FARKI-0.8under performing
DÖNÜŞÜM%0.0
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
67' · xG 0.065 27' · xG 0.037 24' · xG 0.015 88' · xG 0.014 11' · xG 0.021 81' · xG 0.027 45' · xG 0.027 33' · xG 0.017 17' · xG 0.013 86' · xG 0.045 82' · xG 0.094 61' · xG 0.038 60' · xG 0.019 23' · xG 0.027 24' · xG 0.048 90' · xG 0.045 60' · xG 0.135 64' · xG 0.038 20' · xG 0.027 51' · xG 0.028 45' · xG 0.015
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 17 (%81) Korner — 3 (%14) Açık oyun — 1 (%5) 21 şut
  • Asist sonrası17%81
  • Korner3%14
  • Açık oyun1%5
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 19 (%90) Sol ayak — 2 (%10) 21 şut
  • Sağ ayak19%90
  • Sol ayak2%10
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR21 şut
1-15' — 1 16-30' — 6 31-45' — 3 46-60' — 3 61-75' — 3 76-90+' — 5 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 16-30'
  • 1-15' 1 %5
  • 16-30' 6 %29
  • 31-45' 3 %14
  • 46-60' 3 %14
  • 61-75' 3 %14
  • 76-90+' 5 %24
PİYASA DEĞERİ€1.00M
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2025 · 34 maç
Modena 34maç 2025
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2026-07-13 Modena Cremonese
2020-09-01 Siena Modena free transfer
2020-08-25 Robur Siena Modena
2019-07-01 Virtus Entella Robur Siena
2019-06-30 Robur Siena Virtus Entella End of loan
2018-08-23 Virtus Entella Robur Siena
2018-08-22 Virtus Entella Robur Siena loan transfer
2018-07-01 Robur Siena Virtus Entella
2018-06-30 Robur Siena Virtus Entella End of loan
2017-08-30 Virtus Entella Robur Siena loan transfer
2017-07-01 Bassano Virtus Virtus Entella
2017-06-30 Bassano Virtus Entella End of loan
2017-01-31 Virtus Entella Bassano Virtus
2016-07-01 Santarcangelo Virtus Entella
2016-06-30 Santarcangelo Virtus Entella End of loan
2016-01-07 Virtus Entella Santarcangelo
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2672 dk

İzlemede: Dengeli orta saha profili

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU55.2Serie B 2025
PERFORMANS35.32672 dk
KARARVeri yetersiz49/100
Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Derinden oyun kurucu 72.4
Top kapan ön libero 70.7
Box-to-box orta saha 63.2
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 351 oyuncu
Scout skoru %60
Performans %49
Dakika %93
Değer / getiri %17
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %75
Performans %49
Dakika %97
Değer / getiri %9
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 56.49 72 78
Dakika güvenliği 100 82 100
Ortalama rating 6.98 7.2 97
Kilit pas / 90 0.88 1.4 63
Performans skoru 35.3 76 46
Pas arası / 90 0.94 1.6 59
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam