LİGAllsvenskan
BU SEZON2G · 0A
Gol20.14 / 90
Asist00.00 / 90
Şut110.75 / 90
Kilit pas120.82 / 90
Başarılı dripling40.27 / 90
Kazanılan ikili614.18 / 90
Rating6.75
OYUNCU PROFİLİAllsvenskan 2026 · 89 orta sahalar
- Kilit pas 0.82 %24
- Asist 0.00 %0
- Drible 0.27 %18
- Pas isabeti %87 %77
- Top kapma 3.36 %68
- İkili mücadele %58 %91
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1313 dakika oynadı.
KUPALAR
🥈
AllsvenskanNone · Sweden · 2nd Place
🥈
Allsvenskan2024 · Sweden · 2nd Place
🥈
Allsvenskan2020 · Sweden · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 2 G+A
GolAsist
2026/27
17
1.313
2
0
6.75
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%18 isabet
Kilit pas12
Drible4%57 başarı
İkili kazanılan61%58
Müdahale20
Faul1528 kazanılan
İlk 11152 yedek
G+A / 900.14
Kart1
Kaptan15maçta
2025/26
28
435
2
0
6.76
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%50 isabet
Kilit pas2
Drible3%43 başarı
İkili kazanılan25%51
Müdahale8
Faul68 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11325 yedek
G+A / 900.41
Kart1
2024/25
23
231
0
0
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut1
Kilit pas2
İkili kazanılan18%60
Müdahale5
Faul37 kazanılan
Kart41
2023/24
29
2.124
0
2
6.78
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%38 isabet
Kilit pas21
Drible23%68 başarı
İkili kazanılan121%52
Müdahale34
Faul4341 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11236 yedek
G+A / 900.08
Kart101
2022/23
24
1.534
0
1
6.74
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut20%45 isabet
Kilit pas17
Drible11%52 başarı
İkili kazanılan65%47
Müdahale20
Faul2319 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11177 yedek
G+A / 900.06
Kart4
2021/22
26
2.282
0
2
7.12
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut16%19 isabet
Kilit pas28
Drible14%61 başarı
İkili kazanılan131%56
Müdahale49
Faul3537 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1126
G+A / 900.08
Kart61
2020/21
27
1.523
0
1
6.70
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut10%30 isabet
Kilit pas13
Drible12%80 başarı
İkili kazanılan57%55
Müdahale30
Faul3323 kazanılan
İlk 111710 yedek
G+A / 900.06
Kart73
TOPLAM GOL2
İLK 11951 yedek girdi
KART7
FORMA21
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 0 %0
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 1 %50
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-129%50
- 4-3-314%24
- 4-4-27%12
- 4-3-1-25%9
- 3-4-32%3
- 3-4-2-11%2
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.08.2026 | GaisAC | 4-0 | 89 | – | 5.9 | ||
| 23.08.2026 | Degerfors IFHC | 2-0 | 75 | 1 | 7.2 | ||
| 16.08.2026 | Orgryte ISHC | 3-1 | 87 | 2 | 6.0 | ||
| 10.08.2026 | SiriusAC | 2-2 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 02.08.2026 | Malmo FFHC | 1-2 | 93 | – | 6.3 | ||
| 26.07.2026 | Hammarby FFHC | 1-1 | 84 | 1 | 6.3 | ||
| 17.07.2026 | IFK GoteborgAC | 2-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 12.07.2026 | SiriusHC | 1-2 | 90 | – | 7.5 | ||
| 06.07.2026 | GaisHC | 1-1 | 90 | 2 | 7.2 | ||
| 31.05.2026 | Degerfors IFAC | 2-2 | 90 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 22.05.2026 | Djurgardens IFAC | 1-2 | 90 | 1 | 1 | 7.2 | |
| 17.05.2026 | Kalmar FFH | 1-0 | 29↑ | – | 6.9 | ||
| 26.04.2026 | Vasteras SK FKHC | 1-2 | 40 | – | 6.7 | ||
| 22.04.2026 | Orgryte ISAC | 1-2 | 85 | – | 7.0 | ||
| 18.04.2026 | Mjallby AIFAC | 3-0 | 90 | 1 | 6.6 | ||
| 13.04.2026 | AIK StockholmHC | 2-2 | 90 | – | 6.6 | ||
| 06.04.2026 | BK HackenA | 2-2 | 11↑ | – | 7.5 | ||
| 09.11.2025 | IF ElfsborgH | 3-0 | 14↑ | – | 6.7 | ||
| 03.11.2025 | Degerfors IFA | 1-1 | 13↑ | – | 6.9 | ||
| 27.10.2025 | Malmo FFA | 1-3 | 10↑ | – | 6.7 | ||
| 19.10.2025 | AIK StockholmH | 2-1 | 1↑ | – | – | ||
| 05.10.2025 | IFK GoteborgA | 1-2 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 28.09.2025 | HalmstadA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2025 | BK HackenH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 14.09.2025 | Djurgardens IFA | 3-3 | 11↑ | – | 6.2 | ||
| 31.08.2025 | Osters IFH | 4-0 | 3↑ | 1 | – | ||
| 24.08.2025 | SiriusA | 3-1 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2025 | GaisH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 10.08.2025 | IFK NorrkopingA | 0-2 | 11↑ | – | 6.3 | ||
| 13.07.2025 | GaisA | 3-2 | 90 | 1 | 6.7 | ||
| 05.07.2025 | IFK VarnamoH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 28.06.2025 | HalmstadH | 2-0 | 1↑ | – | – | ||
| 31.05.2025 | IF ElfsborgA | 0-2 | 74 | 1 | 5 | 8.2 | |
| 26.05.2025 | Degerfors IFH | 1-0 | 1↑ | – | – | ||
| 22.05.2025 | Mjallby AIFH | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 18.05.2025 | AIK StockholmA | 0-0 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 14.05.2025 | SiriusH | 3-2 | 89 | – | 6.7 | ||
| 11.05.2025 | IFK NorrkopingH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 04.05.2025 | Osters IFA | 0-3 | 3↑ | – | – | ||
| 27.04.2025 | BK HackenA | 1-1 | 8↑ | – | 6.6 | ||
| 23.04.2025 | Malmo FFH | 2-0 | 13↑ | – | 6.3 | ||
| 18.04.2025 | Mjallby AIFA | 3-1 | 45↑ | – | 7.0 | ||
| 13.04.2025 | Djurgardens IFH | 2-0 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 06.04.2025 | IF BrommapojkarnaA | 0-2 | 9↑ | 1 | 6.9 | ||
| 30.03.2025 | IFK GoteborgH | 4-0 | 10↑ | 1 | 2 | 7.6 | |
| 10.11.2024 | Vasteras SK FKA | 1-0 | 9↑ | – | 6.7 | ||
| 02.11.2024 | Malmo FFH | 2-2 | –↑ | – | – | ||
| 26.10.2024 | SiriusA | 0-3 | 19↑ | – | 6.6 | ||
| 21.10.2024 | Djurgardens IFH | 2-0 | 14↑ | – | 6.9 | ||
| 29.09.2024 | AIK StockholmA | 1-0 | 34↑ | – | 6.2 | ||
| 26.09.2024 | BK HackenH | 2-0 | 13↑ | – | 6.7 | ||
| 22.09.2024 | IF ElfsborgA | 0-0 | 1↑ | – | – | ||
| 16.09.2024 | IFK NorrkopingH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.09.2024 | IFK GoteborgA | 0-1 | 35↑ | – | 6.6 | ||
| 26.08.2024 | GaisH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 17.08.2024 | IFK VarnamoA | 0-3 | –↑ | – | – | ||
| 12.08.2024 | IF BrommapojkarnaH | 3-3 | –↑ | – | – | ||
| 04.08.2024 | Kalmar FFA | 1-4 | –↑ | – | – | ||
| 28.07.2024 | Mjallby AIFH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 20.07.2024 | IF BrommapojkarnaA | 0-2 | 9↑ | – | 6.6 |
ŞUT21
GOL3
xG0.0
xG FARKI+3.0over performing
DÖNÜŞÜM%14.3
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası9%43
- Korner4%19
- Açık oyun3%14
- Taç sonrası2%10
- Serbest vuruş2%10
- Duran top1%5
Vücut bölgesine göre
- Sağ ayak13%62
- Sol ayak6%29
- Kafa1%5
- Diğer1%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR21 şut
- 1-15' 2 %10
- 16-30' 1 %5
- 31-45' 1 %5
- 46-60' 5 %24
- 61-75' 5 %24
- 76-90+' 7 %33
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2012–2026 · 174 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Allsvenskan2023 · Hammarby FF
7sarı · 26 maç
🟥
Allsvenskan2020 · IF Elfsborg
1kırmızı · 24 maç
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 525 dk
Veri yetersiz: Agresif savunma profili
Mevcut skor ve veri kalitesi aktif shortlist icin zayif.
Güçlü yönler
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
- Şimdilik beklemede; veri veya performans güçlenirse tekrar değerlendirilmeli.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
- Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU50.0Allsvenskan 2026
PERFORMANS68.7525 dk
KARARVeri yetersiz54/100
FORM TRENDİDüşüşte-10.8
ROL UYUMU2026
Agresif stoper
60.6
Defansif bek
59.4
Ayağı iyi stoper
56.7
Role fit sinyali var ama confidence 80/100 ve risk 22/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 106 oyuncu
Scout skoru
%36
Performans
%74
Dakika
%47
Değer / getiri
%0
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru
%37
Performans
%82
Dakika
%47
Değer / getiri
%1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Ortalama rating
6.97
7.1
98
Performans skoru
68.7
74
93
Pas arası / 90
1.89
2.2
86
İkili mücadele kazanma
57.5
62
93
Müdahale / 90
1.54
3
51
Blok / 90
0.69
1.2
58
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM
Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -10.8.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Christoffer StyffeOrgryte IS · 24
%95
2gol
1asist
71scout
Allsvenskan
Félix TorresInternacional · 28
%82
1gol
0asist
61scout
Serie A
Marco Di CesareRacing Club · 23
%68
2gol
0asist
74scout
Liga Profesional Argentina
Santiago MoyaAldosivi · 22
%62
1gol
0asist
59scout
Liga Profesional Argentina
Francisco ÁlvarezArgentinos JRS · 25
%62
2gol
0asist
73scout
Liga Profesional Argentina
Herman MagnussonVasteras SK FK · 27
%60
1gol
0asist
66scout
Allsvenskan
Enzo MartínezGimnasia L.P. · 27
%60
2gol
0asist
72scout
Liga Profesional Argentina
Fredrik HolméFredrikstad · 24
%60
1gol
1asist
63scout
Eliteserien
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum

