Sævar Atli Magnusson
Sweden · Defender

Sævar Atli Magnusson

YAŞ27
BOY183 cm
LİGAllsvenskan
BU SEZON1G · 0A
Gol10.05 / 90
Asist00.00 / 90
Şut70.36 / 90
Kilit pas60.31 / 90
Başarılı dripling50.26 / 90
Kazanılan ikili804.14 / 90
Rating6.88
OYUNCU PROFİLİAllsvenskan 2026 · 81 defanslar
Müdahale — %81 (2.17) Pas arası — %100 (2.64) Blok — %38 (0.47) İkili mücadele — %59 (%59) Pas isabeti — %54 (%85) Faul (az iyi) — %40 (1.04) 62 ORT. % 81 100 38 59 54 40
  • Müdahale 2.17 %81
  • Pas arası 2.64 %100
  • Blok 0.47 %38
  • İkili mücadele %59 %59
  • Pas isabeti %85 %54
  • Faul (az iyi) 1.04 %40
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 1738 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆 Superettan2023 · Sweden
2026/27 20 1.738 1 0 6.88
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanVasteras SK FK 20 1.738 1 0 6.88
Şut7%14 isabet
Kilit pas6
Drible5%62 başarı
İkili kazanılan80%59
Müdahale42
Faul2010 kazanılan
İlk 1120
G+A / 900.05
Kart2
Kaptan10maçta
2024/25 19 1.405 1 0 7.12
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
AllsvenskanVasteras SK FK 19 1.405 1 0 7.12
Şut8%25 isabet
Kilit pas8
Drible5%71 başarı
İkili kazanılan69%59
Müdahale39
Faul1611 kazanılan
İlk 11172 yedek
G+A / 900.06
Kart2
Kaptan1maçta
TOPLAM GOL1
İLK 11242 yedek girdi
KART3
FORMA2
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR1 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 0 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 1 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 1 76-90+'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 0 %0
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 1 %100
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
3-4-3 — 23 3-4-2-1 — 2 3-3-1-3 — 1 26 maç
  • 3-4-323%88
  • 3-4-2-12%8
  • 3-3-1-31%4
MAÇ GEÇMİŞİ39 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 SiriusH 0-1 90 0 6.6
29.08.2026 BK HackenA 1-3 84 1 7.5
23.08.2026 Kalmar FFHC 0-0 76 7.0
14.08.2026 IF ElfsborgAC 3-0 86 6.2
10.08.2026 Djurgardens IFHC 1-0 90 7.0
03.08.2026 Djurgardens IFAC 6-0 88 5.7
24.07.2026 Orgryte ISHC 2-0 85 8.3
17.07.2026 Mjallby AIFAC 0-0 78 6.9
12.07.2026 Degerfors IFHC 2-0 90 7.3
04.07.2026 HalmstadAC 1-3 90 6.9
31.05.2026 IFK GoteborgHC 4-5 90 2 6.7
24.05.2026 Malmo FFAC 2-3 90 1 1 7.7
17.05.2026 AIK StockholmH 1-1 90 1 7.2
09.05.2026 GaisH 0-1 90 6.9
03.05.2026 Hammarby FFA 3-0 90 1 6.3
26.04.2026 IF BrommapojkarnaA 1-2 90 7.3
22.04.2026 BK HackenH 3-3 90 6.5
18.04.2026 SiriusA 4-1 71 5.9
11.04.2026 IF ElfsborgH 2-2 90 6.9
05.04.2026 Kalmar FFA 0-1 90 1 6.7
17.08.2024 Kalmar FFH 2-1 63 6.6
10.08.2024 IFK NorrkopingA 2-1 90 7.7
03.08.2024 AIK StockholmH 1-2 90 7.3
28.07.2024 BK HackenAC 4-0 90 6.5
21.07.2024 IFK GoteborgA 1-1 10 1 6.3
14.07.2024 IFK NorrkopingH 2-1 90 1 2 8.2
08.07.2024 BK HackenH 1-2 96 7.6
02.06.2024 Kalmar FFA 0-4 45 6.9
26.05.2024 IF BrommapojkarnaH 1-1 84 1 7.3
20.05.2024 SiriusA 0-0 90 1 6.9
15.05.2024 IFK VarnamoH 0-2 90 1 7.0
11.05.2024 GaisA 2-0 90 1 6.9
05.05.2024 Djurgardens IFH 0-2
29.04.2024 Hammarby FFA 2-1 86 6.9
25.04.2024 Mjallby AIFH 2-1 90 7.3
20.04.2024 Malmo FFA 1-0 31 6.7
13.04.2024 HalmstadH 0-1 90 7.9
07.04.2024 IF ElfsborgH 0-1 90 1 6.9
01.04.2024 AIK StockholmA 1-0 90 7.3
ŞUT11
GOL1
xG0.0
xG FARKI+1.0over performing
DÖNÜŞÜM%9.1
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.0 77' · xG 0.0 85' · xG 0.0 81' · xG 0.0 83' · xG 0.0 17' · xG 0.0 31' · xG 0.0 8' · xG 0.0 4' · xG 0.0 45' · xG 0.0 · GOL 88' · xG 0.0
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Korner — 3 (%27) Duran top — 3 (%27) Asist sonrası — 2 (%18) Taç sonrası — 2 (%18) Serbest vuruş — 1 (%9) 11 şut
  • Korner3%27
  • Duran top3%27
  • Asist sonrası2%18
  • Taç sonrası2%18
  • Serbest vuruş1%9
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 9 (%82) Kafa — 2 (%18) 11 şut
  • Sağ ayak9%82
  • Kafa2%18
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR11 şut
1-15' — 2 16-30' — 1 31-45' — 2 46-60' — 0 61-75' — 0 76-90+' — 6 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 6 76-90+'
  • 1-15' 2 %18
  • 16-30' 1 %9
  • 31-45' 2 %18
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 0 %0
  • 76-90+' 6 %55
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 39 maç
Vasteras SK FK 39maç 2024–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2021-08-12 Sollentuna Vasteras SK FK
2021-08-11 Sollentuna FK Västerås SK ?
2021-02-01 Karlberg Sollentuna
2021-01-08 Karlbergs BK Sollentuna FK ?
2018-01-01 IF Bromma U19 Karlbergs BK free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 881 dk

İzlemede: Pas hacmi yüksek savunmacı

Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.

Güçlü yönler
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıShot sample dusuk; xG/90 siralamasi dikkatli okunmali.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
  • Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU65.9Allsvenskan 2026
PERFORMANS74.0881 dk
KARARİzlemeye değer63/100
FORM TRENDİDüşüşte-10.7
ROL UYUMU2026
Ayağı iyi stoper 73.4
Defansif bek 72.1
Agresif stoper 71.9
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 106 oyuncu
Scout skoru %84
Performans %84
Dakika %92
Değer / getiri %0
Tüm ligler · 912 oyuncu
Scout skoru %84
Performans %92
Dakika %72
Değer / getiri %1
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Pas hacmi / 90 55.16 62 89
Performans skoru 74 76 97
İkili mücadele kazanma 60.56 64 95
Dakika güvenliği 57.5 82 70
Pas arası / 90 2.35 1.8 100
Müdahale / 90 1.84 2.2 84
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
FORM

Son form onceki pencereye gore dususte; trend skoru -10.7.

BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam