BU SEZON0G · 0A
Başarılı dripling20.67 / 90
Kazanılan ikili82.67 / 90
Rating6.03
OYUNCU PROFİLİAsian Cup 2023 · 50 defanslar
- Müdahale 1.00 %27
- Pas arası 0.33 %14
- Blok 0.00 %0
- İkili mücadele %44 %2
- Pas isabeti %85 %59
- Faul (az iyi) 1.00 %22
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 270 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
FA CupNone · Malaysia
🏆
Super LeagueNone · Malaysia
🏆
UEFA U21 ChampionshipNone · Europe
🏆
UEFA U19 ChampionshipNone · Europe
🏆
Malaysia CupNone · Malaysia
🏆
Super League2024/2025 · Malaysia
🏆
Malaysia Cup2024/2025 · Malaysia
🏆
FA Cup2024 · Malaysia
🏆
Malaysia Cup2023 · Malaysia
🏆
FA Cup2023 · Malaysia
🏆
Super League2023 · Malaysia
🏆
Super League2022 · Malaysia
🏆
Malaysia Cup2022 · Malaysia
🏆
FA Cup2022 · Malaysia
🏆
UEFA U21 Championship2011/2013 · Europe
🏆
UEFA U19 Championship2010/2011 · Europe
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 2 G+A
GolAsist
2023/24
3
270
0
0
6.03
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan8%44
Müdahale3
Faul31 kazanılan
İlk 113
Kart2
Kaptan1maçta
2021/22
27
2.280
0
2
6.83
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut6%17 isabet
Kilit pas10
Drible3%100 başarı
İkili kazanılan73%57
Müdahale41
Faul203 kazanılan
Ofsayt2
İlk 1127
G+A / 900.08
Kart72
Kaptan26maçta
2020/21
6
432
0
0
6.72
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut2%100 isabet
Kilit pas1
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan14%50
Müdahale7
Faul3
Ofsayt1
İlk 1151 yedek
Kart2
Kaptan5maçta
TOPLAM GOL0
İLK 1100 yedek girdi
MAÇ GEÇMİŞİ36 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 28.01.2024 | AustraliaA | 4-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 24.01.2024 | JapanAC | 3-1 | 90 | – | 6.0 | ||
| 15.01.2024 | IraqH | 1-3 | 90 | – | 6.2 | ||
| 19.03.2022 | KV MechelenHC | 1-1 | 43 | – | 5.3 | ||
| 12.03.2022 | Zulte WaregemA | 3-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 06.03.2022 | OH LeuvenHC | 3-1 | 90 | 1 | – | 7.3 | |
| 26.02.2022 | Union St. GilloiseAC | 0-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 20.02.2022 | Club Brugge KVHC | 1-3 | 86 | 1 | 6.6 | ||
| 26.01.2022 | Standard LiegeHC | 0-2 | 45 | – | 6.5 | ||
| 16.01.2022 | Cercle BruggeHC | 0-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 27.12.2021 | St. TruidenAC | 2-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 19.12.2021 | CharleroiHC | 0-4 | 90 | – | 6.7 | ||
| 16.12.2021 | AntwerpAC | 4-2 | 90 | – | 6.3 | ||
| 11.12.2021 | Beerschot WilrijkHC | 1-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 04.12.2021 | OostendeAC | 2-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 27.11.2021 | KortrijkHC | 2-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 20.11.2021 | Standard LiegeAC | 1-0 | 86 | – | 6.3 | ||
| 06.11.2021 | Zulte WaregemHC | 1-1 | 90 | 1 | 6.9 | ||
| 30.10.2021 | CharleroiAC | 3-0 | 90 | – | 6.9 | ||
| 23.10.2021 | Union St. GilloiseHC | 2-3 | 90 | 1 | 2 | 7.7 | |
| 03.10.2021 | GenkHC | 3-2 | 59 | – | 6.0 | ||
| 25.09.2021 | Beerschot WilrijkAC | 0-3 | 90 | – | 7.2 | ||
| 17.09.2021 | Cercle BruggeAC | 1-2 | 90 | 1 | 7.5 | ||
| 11.09.2021 | AntwerpHC | 0-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 28.08.2021 | Seraing UnitedHC | 1-2 | 90 | – | 7.0 | ||
| 21.08.2021 | OH LeuvenAC | 1-4 | 71 | – | 6.9 | ||
| 14.08.2021 | St. TruidenHC | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 07.08.2021 | KV MechelenAC | 1-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 31.07.2021 | AnderlechtHC | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 25.07.2021 | Club Brugge KVAC | 2-2 | 90 | – | 6.5 | ||
| 17.04.2021 | CharleroiAC | 2-3 | 90 | – | 6.7 | ||
| 09.04.2021 | Standard LiegeHC | 0-4 | 90 | – | 6.2 | ||
| 05.04.2021 | Zulte WaregemAC | 2-1 | 90 | 2 | 6.6 | ||
| 06.03.2021 | OH LeuvenHC | 3-3 | 48 | – | 6.3 | ||
| 17.02.2021 | Waasland-beverenAC | 1-0 | 89 | – | 7.3 | ||
| 07.02.2021 | GentA | 2-2 | 25↑ | – | 7.2 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2020–2023 · 36 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟨
Asian Cup2023 · Indonesia
2sarı · 4 maç
🟥
Jupiler Pro League2021 · AS Eupen
1kırmızı · 27 maç
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum
