Nene Dorgeles
Ghana · Attacker

Nene Dorgeles

YAŞ19
DOĞUM YERİKayes
LİGUEFA Europa Conference League
BU SEZON1G · 0A
Şut45.62 / 90
Kilit pas22.81 / 90
Kazanılan ikili22.81 / 90
Rating6.60
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Şut 5.622.65
Kilit pas 2.812.65
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
2026/27 9 98 1 0 6.76
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
SuperligaFC Nordsjaelland 3 64 0 0 6.60
UEFA Europa Conference LeagueFC Nordsjaelland 6 34 1 0 7.05
Şut5%40 isabet
Kilit pas3
İkili kazanılan2%29
Müdahale1
Faul31 kazanılan
İlk 1118 yedek
G+A / 900.92
2025/26 28 463 5 2 6.74
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
SuperligaFC Nordsjaelland 28 463 5 2 6.74
Şut16%56 isabet
Kilit pas8
Drible6%43 başarı
İkili kazanılan17%31
Müdahale2
Faul97 kazanılan
Ofsayt5
İlk 11226 yedek
G+A / 901.36
Kart3
TOPLAM GOL9
İLK 11952 yedek girdi
KART4
VAR2onu ilgilendiren karar
FORMA17
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR9 gol
1-15' — 1 16-30' — 2 31-45' — 1 46-60' — 1 61-75' — 2 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 16-30'
  • 1-15' 1 %11
  • 16-30' 2 %22
  • 31-45' 1 %11
  • 46-60' 1 %11
  • 61-75' 2 %22
  • 76-90+' 2 %22
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-3-3 — 41 3-4-3 — 8 3-4-2-1 — 7 4-3-2-1 — 2 3-4-1-2 — 1 4-2-3-1 — 1 60 maç
  • 4-3-341%68
  • 3-4-38%13
  • 3-4-2-17%12
  • 4-3-2-12%3
  • 3-4-1-21%2
  • 4-2-3-11%2
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ37 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
27.08.2026 FC ST. GallenA 2-3
23.08.2026 SonderjyskeA 0-3 64 4 6.6
20.08.2026 FC ST. GallenH 1-0
16.08.2026 SilkeborgH 1-0
13.08.2026 Valur ReykjavikH 5-0 19 1 1 7.9
06.08.2026 Valur ReykjavikA 0-2 6
30.07.2026 GaisH 6-0
26.07.2026 AC HorsensA 1-1
23.07.2026 GaisA 1-0 9 6.2
17.05.2026 SonderjyskeA 1-4 66 1 2 6.9
10.05.2026 FC MidtjyllandH 0-0 20 6.5
01.05.2026 BrondbyA 1-1 17 6.7
26.04.2026 ViborgA 1-0 29 2 6.5
23.04.2026 AarhusH 1-1 23 1 2 7.6
19.04.2026 ViborgH 2-1 8 6.3
10.04.2026 AarhusA 1-1 28 1 6.3
07.04.2026 BrondbyH 2-1 16 1 1 6.6
22.03.2026 SonderjyskeH 2-0 21 1 1 7.0
15.03.2026 FC MidtjyllandA 0-1 31 1 1 7.7
01.03.2026 ViborgA 2-1 9 6.5
20.02.2026 VejleH 3-3
14.02.2026 FC CopenhagenA 1-2
08.02.2026 SonderjyskeH 2-1 28 1 6.2
07.12.2025 SilkeborgH 5-0 26 6.7
30.11.2025 FC MidtjyllandA 6-0 29 6.5
23.11.2025 FC FredericiaH 5-0 72 2 4 8.7
09.11.2025 BrondbyA 2-0 12 1 6.3
02.11.2025 OdenseH 2-4 9 6.5
24.10.2025 AarhusA 1-0
19.10.2025 Randers FCH 1-0
05.10.2025 VejleA 0-3 1
28.09.2025 AarhusH 1-2 10 6.3
22.09.2025 Randers FCA 3-0
14.09.2025 FC MidtjyllandH 1-0
31.08.2025 OdenseA 1-2
25.08.2025 ViborgH 1-0
27.07.2025 BrondbyH 0-1 8 6.2
ŞUT28
GOL6
xG3.3
xG FARKI+2.7over performing
DÖNÜŞÜM%21.4
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.258 83' · xG 0.654 · GOL 90' · xG 0.042 90' · xG 0.023 88' · xG 0.03 58' · xG 0.142 6' · xG 0.172 · GOL 90' · xG 0.04 · GOL 90' · xG 0.086 76' · xG 0.06 75' · xG 0.027 90' · xG 0.075 89' · xG 0.0 90' · xG 0.101 83' · xG 0.031 70' · xG 0.457 · GOL 47' · xG 0.141 17' · xG 0.46 · GOL 13' · xG 0.066 86' · xG 0.058 90' · xG 0.026 52' · xG 0.023 45' · xG 0.021 42' · xG 0.255 39' · xG 0.048 11' · xG 0.023 90' · xG 0.0 74' · xG 0.0 · GOL
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 17 (%61) Açık oyun — 6 (%21) Korner — 2 (%7) Kontra atak — 1 (%4) Duran top — 1 (%4) Serbest vuruş — 1 (%4) 28 şut
  • Asist sonrası17%61
  • Açık oyun6%21
  • Korner2%7
  • Kontra atak1%4
  • Duran top1%4
  • Serbest vuruş1%4
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 20 (%71) Sol ayak — 5 (%18) Kafa — 3 (%11) 28 şut
  • Sağ ayak20%71
  • Sol ayak5%18
  • Kafa3%11
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR28 şut
1-15' — 3 16-30' — 1 31-45' — 3 46-60' — 3 61-75' — 3 76-90+' — 15 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 15 76-90+'
  • 1-15' 3 %11
  • 16-30' 1 %4
  • 31-45' 3 %11
  • 46-60' 3 %11
  • 61-75' 3 %11
  • 76-90+' 15 %54
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2025–2026 · 37 maç
FC Nordsjaelland 37maç 2025–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-01 Right to Dream Nordsjaelland free transfer
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 463 dk

Öne çıkıyor: Skor tehdidi yüksek hücumcu

Skoru, performansı ve veri güvenilirliği bir adım atmaya yetecek düzeyde.

Güçlü yönler
Şut kalitesiŞut haritası ve xG, ceza sahasındaki tehdidi doğruluyor.
Hücum tehdidiGol, şut ve ceza sahası aksiyonları öne çıkıyor.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Yaratıcı üretimAsist, kilit pas ve top taşıma katkısı güçlü.
Soru işaretleri
Savunma profili zayıfSavunma aksiyonları ve ikili mücadele etkisi takip edilmeli.
Oyun sürekliliğinde soru işaretiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika yeterince güçlü değil.
Örneklem sınırlıOynadığı dakika, kesin yorum için maç izleme ve form takibi gerektiriyor.
Veri kapsamı uyarısıOynadığı dakika, kesin bir yorum için henüz sınırlı.
Bir scout sırada neye bakar
  • Üç maçlık görüntü incelemesi ve rol uyumu kontrolü.
  • Bonservis ve sözleşme durumunun bütçeye oturup oturmadığı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
  • Piyasa değeri ve sözleşme bilgisinin tamamlanması.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU76.3Superliga 2025
PERFORMANS93.5463 dk
KARARİzlemeye değer76/100
Yüksek üretimGol ve asist katkısı emsallerinin üstünde.
ROL UYUMU2025
Bitirici 79.9
İçe kat eden kanat 76.2
Pivot forvet 75.3
Role fit pozitif; video, market ve baglam kontrolu ile shortlist'e alinabilir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 104 oyuncu
Scout skoru %93
Performans %100
Dakika %50
Değer / getiri %2
Tüm ligler · 6526 oyuncu
Scout skoru %98
Performans %100
Dakika %63
Değer / getiri %19
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Performans skoru 93.5 78 100
Gol / 90 0.97 0.65 100
Tahmini xG / 90 0.587 0.48 100
Şut / 90 3.11 3.4 92
Şut isabeti 56.25 48 100
İsabetli şut / 90 1.75 1.8 97
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam