Argentina · Attacker
Brian Nicolás Ferreyra
LİGLiga Profesional Argentina
BU SEZON1G · 0A
Gol10.26 / 90
Asist00.00 / 90
Şut41.05 / 90
Kilit pas10.26 / 90
Başarılı dripling41.05 / 90
Kazanılan ikili184.72 / 90
Rating6.62
BU SEZON vs GEÇEN SEZON90 dakikada
Asist
0.000.42
Şut
1.052.08
Kilit pas
0.260.42
Başarılı dripling
1.050.42
Kazanılan ikili
4.726.67
Dolu nokta bu sezon, boş nokta geçen sezon.
KUPALAR
🏆
Super Cup2017/2018 · Ukraine
🏆
Premier League2017/2018 · Ukraine
🏆
Cup2017/2018 · Ukraine
🏆
Premier League2016/2017 · Ukraine
🏆
Cup2016/2017 · Ukraine
🏆
Super Cup2015/2016 · Ukraine
🏆
Cup2015/2016 · Ukraine
🏆
Super Cup2014/2015 · Ukraine
🏆
Premier League2013/2014 · Ukraine
🏆
Super Cup2013/2014 · Ukraine
🏆
Liga Profesional Argentina2012/2013 Torneo Ini · Argentina
🏆
Liga Profesional Argentina2012/2013 · Argentina
🏆
Liga Profesional Argentina2009/2010 Apertura · Argentina
🥈
Super Cup2020/2021 · Portugal · 2nd Place
🥈
Super Cup2016/2017 · Ukraine · 2nd Place
🥈
Premier League2015/2016 · Ukraine · 2nd Place
🥈
Cup2013/2014 · Ukraine · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2022/23 · 2 G+A
GolAsist
2024/25
15
343
1
0
6.62
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut4%50 isabet
Kilit pas1
Drible4%67 başarı
İkili kazanılan18%29
Müdahale2
Faul95 kazanılan
Ofsayt3
İlk 11510 yedek
G+A / 900.26
2023/24
11
216
0
1
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas1
Drible1%25 başarı
İkili kazanılan16%42
Müdahale1
Faul65 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11110 yedek
G+A / 900.42
Kart1
2022/23
10
565
1
1
6.60
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut9%33 isabet
Kilit pas4
Drible3%38 başarı
İkili kazanılan44%42
Müdahale7
Faul109 kazanılan
Ofsayt3
İlk 1173 yedek
G+A / 900.32
Kart11
2021/22
14
653
1
0
6.50
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut13%54 isabet
Kilit pas12
Drible2%50 başarı
İkili kazanılan35%36
Müdahale6
Faul1713 kazanılan
Ofsayt5
İlk 1177 yedek
G+A / 900.14
Kart1
2020/21
19
327
1
0
6.58
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Drible1%50 başarı
İkili kazanılan21%31
Müdahale4
Faul236 kazanılan
Ofsayt2
İlk 11217 yedek
G+A / 900.28
Kart51
TOPLAM GOL2
İLK 11722 yedek girdi
KART6
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR2 gol
- 1-15' 1 %50
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 0 %0
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 1 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-1-3-210%34
- 4-2-3-110%34
- 4-4-25%17
- 3-5-22%7
- 4-3-1-22%7
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar2aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 18.11.2024 | BanfieldA | 0-1 | 62 | – | 6.3 | ||
| 08.11.2024 | Velez SarsfieldA | 1-0 | 56 | 1 | 7.2 | ||
| 03.11.2024 | PlatenseH | 0-0 | 60 | – | 6.3 | ||
| 28.10.2024 | Talleres CordobaA | 1-1 | 27↑ | 1 | 6.7 | ||
| 08.10.2024 | Atletico TucumanA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2024 | IndependienteH | 1-1 | 5↑ | – | – | ||
| 21.09.2024 | Newells Old BoysA | 1-0 | 10↑ | – | 7.0 | ||
| 14.09.2024 | Gimnasia L.P.H | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.09.2024 | HuracanA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 24.08.2024 | Union Santa FeH | 5-1 | –↑ | – | – | ||
| 18.07.2024 | Argentinos JRSA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 13.06.2024 | Belgrano CordobaH | 1-1 | 44 | 1 | 1 | 7.5 | |
| 02.06.2024 | River PlateA | 3-1 | 60 | 1 | 5.7 | ||
| 24.05.2024 | Racing ClubH | 0-4 | –↑ | – | – | ||
| 21.05.2024 | Rosario CentralA | 1-1 | 19↑ | – | 6.3 | ||
| 28.04.2023 | Newells Old BoysA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 25.04.2023 | Gimnasia L.P.H | 2-4 | 32↑ | – | 6.2 | ||
| 16.04.2023 | HuracanA | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 11.04.2023 | Union Santa FeH | 5-1 | 36↑ | 1 | 1 | 6.9 | |
| 08.04.2023 | Sarmiento JuninA | 2-0 | 90 | 3 | 6.6 | ||
| 31.03.2023 | Godoy CruzH | 3-0 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 21.03.2023 | LanusA | 0-0 | 3↑ | – | – | ||
| 11.03.2023 | Arsenal SarandiH | 1-1 | 19↑ | 1 | 6.7 | ||
| 06.03.2023 | TigreA | 0-1 | 10↑ | – | 6.5 | ||
| 28.02.2023 | Central Cordoba de SantiagoA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 18.02.2023 | Belgrano CordobaH | 3-0 | –↑ | – | – | ||
| 09.10.2022 | TigreA | 2-1 | 45 | 1 | 6.3 | ||
| 01.10.2022 | Arsenal SarandiA | 0-1 | 76 | 1 | 7.0 | ||
| 12.09.2022 | Sarmiento JuninA | 1-2 | 18 | – | 6.3 | ||
| 08.09.2022 | AldosiviH | 3-0 | 89 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 03.09.2022 | Gimnasia L.P.A | 3-1 | 81 | 1 | 1 | 7.0 | |
| 28.08.2022 | Velez SarsfieldH | 1-1 | 15↑ | – | 6.3 | ||
| 17.08.2022 | HuracanH | 1-1 | 20↑ | 1 | 6.6 | ||
| 13.08.2022 | LanusA | 1-1 | 33↑ | – | 6.2 | ||
| 16.07.2022 | Rosario CentralH | 0-0 | 94 | 1 | 6.5 | ||
| 10.07.2022 | Racing ClubA | 1-0 | 94 | 2 | 6.9 | ||
| 01.05.2022 | MonterreyA | 2-0 | 8↑ | – | 6.3 | ||
| 25.04.2022 | Club QueretaroH | 2-2 | 9↑ | – | 6.3 | ||
| 20.04.2022 | Guadalajara ChivasA | 2-1 | 12↑ | 1 | 6.6 | ||
| 16.04.2022 | Club AmericaH | 1-3 | 66 | – | 6.5 | ||
| 12.04.2022 | PachucaA | 0-0 | 89 | – | 6.7 | ||
| 07.04.2022 | Atletico San LuisH | 1-1 | 65 | 1 | 6.6 | ||
| 04.04.2022 | Tigres UANLA | 2-0 | 32↑ | 1 | 6.5 | ||
| 21.03.2022 | FC JuarezH | 1-0 | 68 | 1 | 6.9 | ||
| 19.02.2022 | NecaxaH | 1-1 | 88 | 1 | 2 | 6.9 | |
| 12.02.2022 | MazatlánA | 2-0 | 75 | – | 6.6 | ||
| 06.02.2022 | U.N.A.M. - PumasH | 1-0 | 57 | 5 | 5.2 | ||
| 29.01.2022 | PueblaA | 3-1 | 23↑ | – | 6.5 | ||
| 16.01.2022 | LeonH | 1-1 | 39↑ | 1 | 6.9 | ||
| 09.01.2022 | Cruz AzulA | 2-0 | 22↑ | 1 | 6.5 | ||
| 22.05.2021 | Real BetisH | 2-3 | –↑ | – | – | ||
| 09.05.2021 | VillarrealA | 2-4 | 10↑ | – | 5.6 | ||
| 30.04.2021 | LevanteH | 2-0 | 9↑ | – | 6.5 | ||
| 25.04.2021 | OsasunaH | 2-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.04.2021 | Real SociedadA | 2-1 | 11↑ | 1 | 6.7 | ||
| 18.04.2021 | CadizA | 0-0 | 67 | – | 6.5 | ||
| 12.04.2021 | SevillaH | 3-4 | 56↑ | 1 | 6.5 | ||
| 04.04.2021 | AlavesA | 1-3 | 8↑ | – | 6.7 | ||
| 20.03.2021 | Real MadridH | 1-3 | 11↑ | – | 6.5 | ||
| 14.03.2021 | Athletic ClubH | 0-0 | 22↑ | – | 6.5 |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2008–2024 · 69 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2021
Baldır sakatlığıKadroda yok
1 maç
05.2021
CezalıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum









