Spain · Midfielder
Jhon Emerson Córdoba Mosquera
LİGSegunda División
BU SEZON2G · 1A
Gol20.07 / 90
Asist10.03 / 90
Şut321.08 / 90
Kilit pas270.91 / 90
Başarılı dripling491.65 / 90
Kazanılan ikili2287.69 / 90
Rating6.86
OYUNCU PROFİLİSegunda División 2025 · 109 orta sahalar
- Kilit pas 0.91 %42
- Asist 0.03 %22
- Drible 1.65 %92
- Pas isabeti %74 %6
- Top kapma 4.42 %95
- İkili mücadele %51 %68
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2669 dakika oynadı.
LİG SIRALAMALARINDA
10.
Copa del Rey2025 · Burgos · 4 maç
2gol10.
16.
Eredivisie2021 · GO Ahead Eagles · 30 maç
9gol16.
Sıra, o sezonun yayımlanan gol veya asist krallığı tablosundaki yeridir.
KUPALAR
🏆
Super Cup2020/2021 · Spain
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2021/22 · 10 G+A
GolAsist
2025/26
40
2.669
2
1
6.86
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut32%31 isabet
Kilit pas27
Drible49%42 başarı
İkili kazanılan228%51
Müdahale99
Faul3255 kazanılan
Ofsayt14
İlk 11346 yedek
G+A / 900.1
Kart4
2023/24
33
2.647
4
2
7.27
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut53%49 isabet
Kilit pas38
Drible47%51 başarı
İkili kazanılan256%57
Müdahale95
Faul2258 kazanılan
Ofsayt15
İlk 11312 yedek
G+A / 900.2
Kart2
2022/23
22
1.444
3
4
6.95
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut23%43 isabet
Kilit pas19
Drible26%53 başarı
İkili kazanılan118%51
Müdahale51
Faul1120 kazanılan
Ofsayt7
İlk 11193 yedek
G+A / 900.44
Kart3
2021/22
30
2.329
9
1
6.91
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut51%47 isabet
Kilit pas24
Drible53%55 başarı
İkili kazanılan176%47
Müdahale57
Faul3034 kazanılan
Ofsayt13
İlk 11282 yedek
G+A / 900.39
Kart31
TOPLAM GOL0
İLK 1139 yedek girdi
FORMA17
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-4-29%82
- 4-1-4-11%9
- 4-2-3-11%9
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 31.05.2026 | FC AndorraH | 1-0 | 90 | 2 | 9.2 | ||
| 24.05.2026 | Cultural LeonesaA | 0-2 | 90 | – | 6.9 | ||
| 16.05.2026 | Granada CFA | 0-1 | 63 | – | 6.9 | ||
| 09.05.2026 | AlmeriaH | 0-0 | 81 | 1 | 6.9 | ||
| 03.05.2026 | Real Sociedad IIA | 0-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 25.04.2026 | Deportivo La CorunaH | 1-1 | 65 | 1 | 6.5 | ||
| 18.04.2026 | CastellónA | 3-1 | 26↑ | – | 6.7 | ||
| 11.04.2026 | Sporting GijonH | 1-0 | 60 | – | 6.6 | ||
| 04.04.2026 | AlbaceteA | 2-3 | 26↑ | – | 6.6 | ||
| 01.04.2026 | AD Ceuta FCH | 1-1 | 71 | – | 6.9 | ||
| 28.03.2026 | ValladolidA | 0-1 | 81 | – | 6.9 | ||
| 22.03.2026 | CordobaH | 4-0 | 58 | 1 | 2 | 8.2 | |
| 15.03.2026 | EibarA | 0-0 | 65 | 1 | 6.9 | ||
| 07.03.2026 | MirandesH | 2-0 | 72 | 1 | 6.9 | ||
| 28.02.2026 | ZaragozaA | 0-1 | 75 | 1 | 6.9 | ||
| 22.02.2026 | Racing SantanderA | 1-0 | 74 | – | 6.7 | ||
| 14.02.2026 | CadizH | 1-1 | 84 | – | 6.6 | ||
| 07.02.2026 | Las PalmasA | 0-0 | 89 | 1 | 7.3 | ||
| 31.01.2026 | LeganesH | 2-1 | 89 | 1 | 1 | 6.9 | |
| 23.01.2026 | MalagaA | 3-0 | 72 | 2 | 6.2 | ||
| 18.01.2026 | HuescaH | 1-0 | 80 | 1 | 6.9 | ||
| 10.01.2026 | EibarH | 1-0 | 89 | 1 | 3 | 8.5 | |
| 03.01.2026 | CordobaA | 2-0 | 90 | – | 6.2 | ||
| 21.12.2025 | ZaragozaH | 1-1 | 74 | 2 | 6.9 | ||
| 14.12.2025 | AlmeriaA | 1-2 | 69 | 1 | 6.9 | ||
| 08.12.2025 | AlbaceteH | 0-1 | 45↑ | 2 | 6.3 | ||
| 29.11.2025 | AD Ceuta FCA | 1-0 | 67 | – | 7.2 | ||
| 23.11.2025 | Racing SantanderH | 0-2 | 63 | – | 6.9 | ||
| 16.11.2025 | MirandesA | 0-2 | 61 | – | 6.9 | ||
| 10.11.2025 | CastellónH | 0-0 | 59 | – | 6.3 | ||
| 01.11.2025 | LeganesA | 1-2 | 80 | 1 | 6.3 | ||
| 25.10.2025 | Real Sociedad IIH | 1-0 | 60 | 1 | 6.5 | ||
| 20.10.2025 | CadizA | 1-3 | 77 | 1 | 6.9 | ||
| 12.10.2025 | ValladolidH | 0-1 | 45↑ | 1 | 6.3 | ||
| 04.10.2025 | HuescaA | 2-1 | 25↑ | – | 6.3 | ||
| 28.09.2025 | MalagaH | 2-1 | 57 | – | 6.6 | ||
| 22.09.2025 | Granada CFH | 1-1 | 20↑ | 1 | 6.3 | ||
| 31.08.2025 | FC AndorraA | 2-1 | 45 | 2 | 6.5 | ||
| 24.08.2025 | Deportivo La CorunaA | 0-0 | 78 | 1 | 7.3 | ||
| 15.08.2025 | Cultural LeonesaH | 5-1 | 64 | 1 | 6.5 | ||
| 19.05.2024 | HeraclesA | 0-0 | 89 | 2 | 7.0 | ||
| 12.05.2024 | PSV EindhovenH | 1-1 | 86 | 1 | 2 | 7.6 | |
| 03.05.2024 | GO Ahead EaglesH | 0-0 | 89 | 2 | 7.9 | ||
| 28.04.2024 | VitesseA | 3-2 | 78 | 1 | 4 | 7.6 | |
| 14.04.2024 | FeyenoordH | 0-1 | 86 | – | 6.7 | ||
| 06.04.2024 | TwenteA | 2-0 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 02.04.2024 | NEC NijmegenH | 1-1 | 88 | 4 | 7.2 | ||
| 30.03.2024 | Sparta RotterdamA | 4-0 | 66 | 1 | 7.5 | ||
| 16.03.2024 | PEC ZwolleH | 3-1 | 87 | 3 | 8.2 | ||
| 10.03.2024 | AjaxA | 2-2 | 86 | 1 | 6.9 | ||
| 03.03.2024 | ExcelsiorH | 5-2 | 90 | 1 | 7.9 | ||
| 24.02.2024 | WaalwijkA | 0-1 | 90 | 3 | 6.9 | ||
| 17.02.2024 | AZ AlkmaarH | 1-2 | 85 | 1 | 2 | 7.3 | |
| 11.02.2024 | UtrechtA | 4-0 | 17↑ | – | 6.9 | ||
| 03.02.2024 | HeerenveenH | 3-3 | 90 | – | 7.3 | ||
| 28.01.2024 | FC VolendamA | 0-1 | 90 | 1 | 1 | 7.6 | |
| 24.01.2024 | Almere City FCA | 0-0 | 90 | 2 | 6.9 | ||
| 13.01.2024 | Sparta RotterdamH | 0-2 | 90 | 5 | 7.9 | ||
| 15.12.2023 | NEC NijmegenA | 4-1 | 76 | 1 | 6.5 | ||
| 10.12.2023 | WaalwijkH | 1-0 | 89 | 1 | 7.9 |
ŞUT35
GOL2
xG0.0
xG FARKI+2.0over performing
DÖNÜŞÜM%5.7
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
- Asist sonrası17%49
- Korner7%20
- Açık oyun6%17
- Duran top3%9
- Kontra atak2%6
Vücut bölgesine göre
- Sol ayak24%69
- Sağ ayak10%29
- Kafa1%3
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR35 şut
- 1-15' 5 %14
- 16-30' 5 %14
- 31-45' 5 %14
- 46-60' 9 %26
- 61-75' 7 %20
- 76-90+' 4 %11
PİYASA DEĞERİ€1.50M
KAÇIRDIĞI MAÇ10
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2025 · 147 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-07-27
Fortuna Sittard
→
Burgos CF
free transfer
Fortuna Sittard
→
Burgos CF
free transfer
2015-07-01
CD Basconia
→
Bilbao Athletic
-
CD Basconia
→
Bilbao Athletic
-
2014-07-01
Bilbao U19
→
CD Basconia
-
Bilbao U19
→
CD Basconia
-
2013-07-01
Bilbao U18
→
Bilbao U19
-
Bilbao U18
→
Bilbao U19
-
2012-07-01
Bilbao Youth
→
Bilbao U18
-
Bilbao Youth
→
Bilbao U18
-
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
11.2023
SakatlıkKadroda yok
1 maç
11.2021
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
1 maç
08.2021
Diz sakatlığıKadroda yok
8 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2669 dk
İzlemede: İki yönlü orta saha
Net bir yargıya varmak için erken; form ve oynadığı dakika arttıkça tekrar bakılmalı.
Güçlü yönler
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Savunma etkisiMüdahale, pas arası ve ikili mücadele etkisi olumlu.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
- Üç dört hafta sonra dakika ve form eğrisine tekrar bakılması.
- Daha dar bir lig ve mevki havuzunda yeniden sıralanması.
- Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU62.8Segunda División 2025
PERFORMANS54.02669 dk
KARARVeri yetersiz57/100
◆ Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero
85.2
Box-to-box orta saha
77.3
Derinden oyun kurucu
73.4
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 465 oyuncu
Scout skoru
%80
Performans
%83
Dakika
%91
Değer / getiri
%12
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru
%89
Performans
%82
Dakika
%97
Değer / getiri
%10
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Müdahale / 90
3.34
3.2
100
Dakika güvenliği
100
82
100
Ortalama rating
6.86
7.1
97
Performans skoru
54
75
72
İkili mücadele kazanma
51.47
58
89
Pas arası / 90
1.08
2.3
47
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Tomáš OstrákSt. Louis City · 25
%95
1gol
2asist
70scout
Major League Soccer
AlexsanderAtletico-MG · 22
%80
1gol
0asist
61scout
Serie A
Ignacio SosaPenarol · 22
%75
0gol
0asist
58scout
CONMEBOL Libertadores
Mathias De AmorimFamalicao · 21
%74
4gol
2asist
72scout
€6.00M
Primeira Liga
Ayoni SantosSparta Rotterdam · 20
%73
1gol
1asist
70scout
Eredivisie
Igor MiladinovićSaint Etienne · 22
%70
1gol
1asist
80scout
€1.00M
Ligue 2
Taha AyariAIK Stockholm · 20
%61
0gol
2asist
70scout
Allsvenskan
Villiam GranathHalmstad · 27
%60
5gol
3asist
66scout
Allsvenskan
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum




Go Ahead Eagles