Mathias De Amorim
Portugal · Midfielder

Mathias De Amorim

YAŞ21
BOY174
KİLO70
KULÜPFamalicao
DOĞUM YERİPessac
LİGPrimeira Liga
BU SEZON0G · 1A
Gol00.00 / 90
Asist10.21 / 90
Şut20.43 / 90
Kilit pas30.64 / 90
Başarılı dripling71.50 / 90
Kazanılan ikili347.30 / 90
Rating6.74
OYUNCU PROFİLİPrimeira Liga 2026 · 69 orta sahalar
Kilit pas — %34 (0.64) Asist — %66 (0.21) Drible — %82 (1.50) Pas isabeti — %72 (%86) Top kapma — %69 (3.22) İkili mücadele — %43 (%49) 61 ORT. % 34 66 82 72 69 43
  • Kilit pas 0.64 %34
  • Asist 0.21 %66
  • Drible 1.50 %82
  • Pas isabeti %86 %72
  • Top kapma 3.22 %69
  • İkili mücadele %49 %43
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 419 dakika oynadı.
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2025/26 · 6 G+A
2024 2 2025 6 2026 1
GolAsist
2026/27 5 419 0 1 6.74
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaFamalicao 5 419 0 1 6.74
Şut2
Kilit pas3
Drible7%50 başarı
İkili kazanılan34%49
Müdahale8
Faul1416 kazanılan
İlk 115
G+A / 900.21
Kart1
2025/26 30 2.476 4 2 6.95
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaFamalicao 30 2.476 4 2 6.95
Şut28%32 isabet
Kilit pas24
Drible40%53 başarı
İkili kazanılan214%55
Müdahale82
Faul6175 kazanılan
Ofsayt4
İlk 1130
G+A / 900.22
Kart81
2024/25 32 1.068 1 1 6.86
TURNUVA MAÇ DKG A RTG
Primeira LigaFamalicao 32 1.068 1 1 6.86
Şut13%15 isabet
Kilit pas15
Drible11%46 başarı
İkili kazanılan92%52
Müdahale39
Faul2633 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111022 yedek
G+A / 900.17
Kart4
TOPLAM GOL4
İLK 114522 yedek girdi
KART14
FORMA14
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
1-15' — 0 16-30' — 0 31-45' — 2 46-60' — 0 61-75' — 2 76-90+' — 0 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 2 31-45'
  • 1-15' 0 %0
  • 16-30' 0 %0
  • 31-45' 2 %50
  • 46-60' 0 %0
  • 61-75' 2 %50
  • 76-90+' 0 %0
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
4-2-3-1 — 58 4-3-3 — 6 4-1-4-1 — 3 67 maç
  • 4-2-3-158%87
  • 4-3-36%9
  • 4-1-4-13%4
ASİST AĞI
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
Tarih Rakip Skor dkGA ŞutRTG
05.09.2026 EstrelaA 2-2 88 1 1 6.8
30.08.2026 GIL VicenteH 0-0 77 1 6.5
23.08.2026 Santa ClaraA 1-0 84 6.5
16.08.2026 MaritimoH 1-2 88 7.3
07.08.2026 EstorilA 1-1 82 6.6
16.05.2026 AlvercaH 1-0 90 7.0
11.05.2026 EstrelaA 0-0 86 2 6.6
02.05.2026 BenficaH 2-2 93 1 1 2 8.9
26.04.2026 EstorilA 0-1 83 6.7
19.04.2026 SC BragaA 2-2 99 6.9
10.04.2026 MoreirenseH 1-1 94 2 6.6
04.04.2026 FC PortoA 2-2 61 1 6.6
21.03.2026 NacionalH 1-0 79 1 6.9
06.03.2026 AroucaH 1-0 85 6.6
01.03.2026 Rio AveA 0-0 90 1 7.0
23.02.2026 Casa PiaH 2-0 81 1 5 7.9
01.02.2026 GIL VicenteA 5-0 42 5.2
25.01.2026 TondelaH 3-0 83 1 2 7.9
18.01.2026 Santa ClaraA 0-1 88 6.9
04.01.2026 AlvercaA 1-0 90 1 6.9
27.12.2025 EstrelaH 2-3 68 1 6.3
22.12.2025 BenficaA 1-0 69 6.0
14.12.2025 EstorilH 4-0 65 1 7.3
06.12.2025 SC BragaH 1-2 90 8.0
29.11.2025 MoreirenseA 2-2 90 7.9
09.11.2025 FC PortoH 0-1 79 6.5
01.11.2025 NacionalA 0-1 89 1 6.9
26.10.2025 GuimaraesH 2-0 90 1 2 7.9
28.09.2025 Rio AveH 0-0 79 3 6.2
21.09.2025 Casa PiaA 1-1 88 6.2
13.09.2025 Sporting CPH 1-2 89 6.2
30.08.2025 AVSA 0-1 87 6.7
24.08.2025 GIL VicenteH 0-0 78 1 6.7
16.08.2025 TondelaA 0-1 87 1 2 8.2
10.08.2025 Santa ClaraH 3-0 84 6.9
16.05.2025 Casa PiaH 2-1 89 1 7.3
10.05.2025 Santa ClaraA 2-1 12 6.3
03.05.2025 FarenseA 2-1 24 6.5
25.04.2025 SC BragaH 1-1 68 7.5
18.04.2025 FC PortoA 2-1 27 6.7
12.04.2025 EstorilH 3-0
05.04.2025 AroucaA 1-2 45 6.3
30.03.2025 AVSH 4-1 75 1 2 7.7
15.03.2025 Sporting CPA 3-1
10.03.2025 Rio AveH 1-0 66 7.0
01.03.2025 NacionalA 2-1 75 6.2
23.02.2025 MoreirenseH 2-0 61 1 7.0
17.02.2025 GIL VicenteA 0-2 69 2 6.9
08.02.2025 GuimaraesH 0-0 71 1 7.0
31.01.2025 BoavistaA 0-2 82 1 7.5
25.01.2025 EstrelaH 0-0 31 6.9
17.01.2025 BenficaA 4-0 11 6.7
05.01.2025 Casa PiaA 1-1 25 2 6.6
30.12.2024 Santa ClaraH 1-2 45 1 1 7.2
21.12.2024 FarenseH 1-2 24 1 7.0
16.12.2024 SC BragaA 3-3
07.12.2024 FC PortoH 1-1 10 7.2
01.12.2024 EstorilA 2-1 45 1 6.9
09.11.2024 AroucaH 0-0 30 6.2
03.11.2024 AVSA 2-3 17 6.9
ŞUT37
GOL4
xG2.8
xG FARKI+1.2over performing
DÖNÜŞÜM%10.8
ŞUT HARİTASIdaire büyüklüğü = xG
90' · xG 0.047 67' · xG 0.034 · GOL 63' · xG 0.103 25' · xG 0.158 90' · xG 0.22 31' · xG 0.011 36' · xG 0.019 24' · xG 0.021 60' · xG 0.02 54' · xG 0.047 31' · xG 0.18 · GOL 31' · xG 0.042 28' · xG 0.213 22' · xG 0.026 55' · xG 0.063 56' · xG 0.013 55' · xG 0.036 31' · xG 0.06 · GOL 19' · xG 0.062 51' · xG 0.024 47' · xG 0.021 12' · xG 0.222 41' · xG 0.128 · GOL 39' · xG 0.097 17' · xG 0.093 74' · xG 0.112 39' · xG 0.194 67' · xG 0.146 61' · xG 0.043 59' · xG 0.063 28' · xG 0.158 15' · xG 0.061 64' · xG 0.006 43' · xG 0.022 39' · xG 0.017 1' · xG 0.035 8' · xG 0.016
GolŞutKale yukarıda
ŞUT DAĞILIMI
Duruma göre
Asist sonrası — 17 (%46) Açık oyun — 10 (%27) Korner — 6 (%16) Duran top — 3 (%8) Taç sonrası — 1 (%3) 37 şut
  • Asist sonrası17%46
  • Açık oyun10%27
  • Korner6%16
  • Duran top3%8
  • Taç sonrası1%3
Vücut bölgesine göre
Sağ ayak — 23 (%62) Sol ayak — 12 (%32) Kafa — 2 (%5) 37 şut
  • Sağ ayak23%62
  • Sol ayak12%32
  • Kafa2%5
HANGİ DAKİKALARDA ŞUT ÇEKİYOR37 şut
1-15' — 4 16-30' — 7 31-45' — 10 46-60' — 8 61-75' — 6 76-90+' — 2 1-15 16-30 31-45 46-60 61-75 76-90+ 10 31-45'
  • 1-15' 4 %11
  • 16-30' 7 %19
  • 31-45' 10 %27
  • 46-60' 8 %22
  • 61-75' 6 %16
  • 76-90+' 2 %5
PİYASA DEĞERİ€6.00M+300.0%
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2024–2026 · 67 maç
Famalicao 67maç 2024–2026
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
2024-08-08 G. Bordeaux Famalicão free transfer
2023-07-01 G. Bordeaux B G. Bordeaux -
2022-07-01 Bordeaux U19 G. Bordeaux B -
2021-07-01 Bordeaux U17 Bordeaux U19 -
2019-07-01 Bordeaux Yth. Bordeaux U17 -
SCOUT RAPORUŞut haritası ve xG · 2476 dk

Takip listesi: İki yönlü orta saha

Profil takip listesine girecek kadar güçlü; maç izleme ve rol kontrolü gerekiyor.

Güçlü yönler
Keşfedilmemiş profilYaş, oynadığı dakika ve skor dengesi olumlu.
Oyun sürekliliğiPas hacmi, reyting ve oynadığı dakika dengeli.
Teknik dayanıklılıkDrible, ikili mücadele ve isabet kalitesi iyi.
Soru işaretleri
Hücum katkısı sınırlıGol ve şut tehdidi, oynadığı role göre düşük kalabilir.
Yaratıcılık sınırlıAsist, kilit pas ve top taşıma hacmi düşük.
Model primi riskiModelin beklediği değer, güncel piyasa değerinin altında kalıyor.
Bir scout sırada neye bakar
  • Aynı mevkideki alternatiflerle karşılaştırma.
  • Son beş maçtaki form eğrisi ve forma şansının istikrarı.
  • Ayrıntılı olay verisi yoksa maç izleyerek doğrulama.
Rapor, aynı sezon verisinden scouting modeli tarafından yazılır; bu sayfa yalnızca gösterir.
SCOUT SKORU71.8Primeira Liga 2025
PERFORMANS55.22476 dk
KARARVeri yetersiz62/100
KeşfedilmemişPerformansı piyasa değerinin üstünde. Güvenilir dakikaDüzenli forma şansı buluyor, rotasyon riski düşük.
ROL UYUMU2025
Top kapan ön libero 84.2
Box-to-box orta saha 82.9
İleri sekiz 77.4
Role fit sinyali var ama confidence 88/100 ve risk 0/100 nedeniyle ek kontrol gerekir.
NEREDE DURUYOR
Kendi liginde · 242 oyuncu
Scout skoru %96
Performans %84
Dakika %93
Değer / getiri %9
Tüm ligler · 11080 oyuncu
Scout skoru %98
Performans %83
Dakika %95
Değer / getiri %4
BU KARAR NEDEN
MetrikDeğerHedefPuan
Dakika güvenliği 100 82 100
Müdahale / 90 2.98 3.2 93
Ortalama rating 6.95 7.1 98
Performans skoru 55.2 75 74
İkili mücadele kazanma 54.73 58 94
Pas arası / 90 0.91 2.3 40
Skorlar, roller ve karar scouting modeli tarafından üretilir; bu sayfa onları yalnızca okur, yeniden hesaplamaz.
BENZER PROFİLLERaynı mevki, 90 dakikada
Benzerlik; 90 dakikalık üretim, yaratıcılık, drible ve ikili mücadele profilini aynı mevki grubundaki ve aynı sezondaki oyuncularla karşılaştırır.
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Reklam
Reklam