BU SEZON2G · 0A
Gol20.08 / 90
Asist00.00 / 90
Şut110.41 / 90
Kilit pas80.30 / 90
Başarılı dripling130.49 / 90
Kazanılan ikili1335.01 / 90
Rating7.09
OYUNCU PROFİLİLiga MX 2024 · 88 defanslar
- Müdahale 2.18 %71
- Pas arası 1.73 %86
- Blok 1.43 %100
- İkili mücadele %56 %45
- Pas isabeti %85 %67
- Faul (az iyi) 1.13 %33
Yüzdelik dilim, aynı lig ve sezonda aynı mevkideki oyunculara göre, 90 dakika başına hesaplanır. 2391 dakika oynadı.
KUPALAR
🏆
First League2022/2023 · Bulgaria
🏆
Cup2022/2023 · Bulgaria
🥈
Segunda División2020/2021 · Spain · 2nd Place
🥈
Copa Federacion2017/2018 · Spain · 2nd Place
SEZON SEZON GOL VE ASİSTen iyi: 2024/25 · 2 G+A
GolAsist
2024/25
29
2.391
2
0
7.09
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut11%36 isabet
Kilit pas8
Drible13%65 başarı
İkili kazanılan133%56
Müdahale58
Faul3018 kazanılan
İlk 11272 yedek
G+A / 900.08
Kart42
2023/24
19
948
1
0
6.92
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut3%33 isabet
Kilit pas2
Drible2%67 başarı
İkili kazanılan41%60
Müdahale17
Faul85 kazanılan
İlk 11118 yedek
G+A / 900.09
Kart51
2022/23
18
357
0
0
7.04
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
İkili kazanılan13%65
Müdahale4
Faul14 kazanılan
Ofsayt1
İlk 11414 yedek
Kart1
2021/22
31
1.485
1
0
6.64
TURNUVA
MAÇ
DKG
A
RTG
Şut5%40 isabet
Kilit pas1
Drible5%83 başarı
İkili kazanılan64%45
Müdahale19
Faul2611 kazanılan
Ofsayt1
İlk 111714 yedek
G+A / 900.06
Kart72
TOPLAM GOL4
İLK 114630 yedek girdi
KART18
VAR3onu ilgilendiren karar
FORMA5
HANGİ DAKİKALARDA GOL ATIYOR4 gol
- 1-15' 1 %25
- 16-30' 0 %0
- 31-45' 1 %25
- 46-60' 0 %0
- 61-75' 0 %0
- 76-90+' 2 %50
OYNADIĞI DİZİLİŞLER
- 4-2-3-121%31
- 4-4-214%21
- 5-3-212%18
- 5-4-110%15
- 4-1-4-16%9
- 4-3-35%7
ASİST AĞI
Ona asist yapanlar3aldığı asist
MAÇ GEÇMİŞİ60 maç
| Tarih | Rakip | Skor | dk | G | A | Şut | RTG |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21.04.2025 | FC JuarezA | 0-2 | 90 | 1 | 7.7 | ||
| 17.04.2025 | AtlasH | 1-2 | 90 | 1 | 7.0 | ||
| 13.04.2025 | Santos LagunaA | 1-2 | 90 | 1 | 3 | 8.2 | |
| 05.04.2025 | LeonH | 1-1 | 90 | – | 7.2 | ||
| 29.03.2025 | NecaxaA | 2-0 | 90 | – | 6.6 | ||
| 15.03.2025 | MazatlánH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 08.03.2025 | Tigres UANLA | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 02.03.2025 | PueblaH | 2-0 | 90 | – | 7.9 | ||
| 27.02.2025 | TolucaA | 5-0 | 90 | 1 | 6.2 | ||
| 24.02.2025 | Cruz AzulA | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 16.02.2025 | MonterreyH | 2-4 | 90 | – | 6.7 | ||
| 08.02.2025 | Atletico San LuisH | 1-0 | 90 | – | 7.3 | ||
| 01.02.2025 | Guadalajara ChivasA | 1-1 | 97 | – | 6.9 | ||
| 30.01.2025 | PachucaH | 0-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 25.01.2025 | Club TijuanaA | 2-1 | 90 | – | 7.3 | ||
| 11.01.2025 | Club AmericaH | 0-1 | 44 | – | 5.2 | ||
| 09.11.2024 | Santos LagunaH | 3-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 06.11.2024 | U.N.A.M. - PumasA | 2-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 02.11.2024 | FC JuarezH | 1-2 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 26.10.2024 | LeonA | 4-0 | 90 | – | 6.3 | ||
| 19.10.2024 | TolucaH | 0-1 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 05.10.2024 | MazatlánA | 2-2 | 90 | 1 | 7.2 | ||
| 28.09.2024 | NecaxaH | 0-0 | 90 | – | 8.2 | ||
| 21.09.2024 | AtlasA | 0-1 | 90 | – | 8.0 | ||
| 18.09.2024 | Tigres UANLH | 1-0 | 90 | 1 | 1 | 7.9 | |
| 14.09.2024 | PueblaA | 2-1 | 90 | – | 6.9 | ||
| 31.08.2024 | PachucaA | 1-1 | 90 | – | 6.5 | ||
| 24.08.2024 | Cruz AzulH | 0-2 | 90 | – | 6.7 | ||
| 19.08.2024 | Atletico San LuisA | 4-0 | 90 | – | 6.7 | ||
| 25.05.2024 | KVC WesterloH | 1-2 | 68 | – | 6.2 | ||
| 17.05.2024 | St. TruidenA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 12.05.2024 | GentA | 0-1 | 90 | 1 | 1 | 8.5 | |
| 05.05.2024 | Standard LiegeH | 3-1 | 90 | – | 6.6 | ||
| 27.04.2024 | KV MechelenA | 3-0 | 90 | – | 5.9 | ||
| 23.04.2024 | KVC WesterloA | 1-1 | 90 | – | 6.7 | ||
| 20.04.2024 | St. TruidenH | 1-0 | 90 | – | 7.0 | ||
| 14.04.2024 | GentH | 2-1 | 87 | 1 | 7.2 | ||
| 06.04.2024 | Standard LiegeA | 0-0 | 77 | – | 7.2 | ||
| 30.03.2024 | KV MechelenH | 2-3 | 33↑ | – | 7.0 | ||
| 24.02.2024 | RWDMA | 1-1 | 21 | – | 6.7 | ||
| 17.02.2024 | CharleroiH | 0-0 | –↑ | – | – | ||
| 03.02.2024 | KVC WesterloA | 0-3 | 31↑ | – | 6.9 | ||
| 14.12.2023 | FC NordsjaellandH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.11.2023 | Spartak TrnavaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 09.11.2023 | FenerbahceH | 2-0 | 90 | 1 | 7.3 | ||
| 26.10.2023 | FenerbahceA | 3-1 | 1↑ | – | – | ||
| 05.10.2023 | FC NordsjaellandA | 7-1 | –↑ | – | – | ||
| 21.09.2023 | Spartak TrnavaH | 4-0 | –↑ | – | – | ||
| 23.02.2023 | AnderlechtA | 2-1 | 120 | – | 7.2 | ||
| 16.02.2023 | AnderlechtH | 1-0 | 90 | – | 7.2 | ||
| 07.01.2023 | ValladolidH | 1-0 | –↑ | – | – | ||
| 30.12.2022 | GetafeA | 2-0 | 69 | – | 6.7 | ||
| 09.11.2022 | Atletico MadridH | 1-0 | 1↑ | – | – | ||
| 06.11.2022 | VillarrealA | 0-2 | –↑ | – | – | ||
| 28.10.2022 | EspanyolH | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 22.10.2022 | ValenciaA | 1-2 | –↑ | – | – | ||
| 19.10.2022 | Real SociedadA | 1-0 | 77 | – | 6.9 | ||
| 15.10.2022 | SevillaH | 0-1 | –↑ | – | – | ||
| 10.10.2022 | ElcheA | 1-1 | –↑ | – | – | ||
| 01.10.2022 | BarcelonaH | 0-1 | –↑ | – | – |
FORMA GİYDİĞİ KULÜPLER2015–2024 · 97 maç
Şerit kalınlığı maç sayısını gösterir; soluk satırlar maç kayıtlarımızdan eski dönemlerdir.
TRANSFER GEÇMİŞİ
SAKATLIK VE EKSİKLİK GEÇMİŞİ
05.2022
Kas sakatlığıŞüpheli
1 maç
04.2022
Kırmızı kart cezasıKadroda yok
2 maç
12.2021
SakatlıkKadroda yok
3 maç
09.2021
Kas sakatlığıKadroda yok
1 maç
Başlık sakatlığın sebebi, rozet ise sağlayıcının kaydettiği katılım durumudur.
KART KRALLIĞI TABLOLARINDA
🟥
Liga MX2024 · Club Queretaro
2kırmızı · 27 maç
Haftanın takımı, taktik profil ve AI tahminleri ücretsiz üyelikle açık.Ücretsiz üye ol
Skoryum



